Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 199

Wątek: 2015 Fiat 500X

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Grey ty się rozwodzisz na tym jaki to segment! a jakie to ma dziś znaczenie?
    zobacz, że Nissan model Note sprzedaje jak klasę B a my wszyscy umieścimy go w klasie małych vanów!

wg informacji z maja "następca" Punto pojawi sie na rynku w 2016 roku jako kolejna odmiana rodziny 500.
    a czy decyzja będzie chybiona czy nie czas i rynek pokaże
    Na chwilę obecną mam 500 - lidera klasy małych aut w Europie (zamiennie z Pandą)
    500L - lider klasy małych vanów w Europie
    500X - wg szefów Fiata - aspiruje do tego miana w swoim segmencie!

aha - spider od Mazdy pojawi się dopiero na przełomie 2015 i 2016 roku. rozumiem, że w sprzedaży. fajnie byłoby aby auto pokazali wcześniej

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Nie oszukujmy się, liderem segmentu nie będzie

Muszę natomiast pochwalić pomysłowość i humor twórców tej reklamy:

Śmiałem się, a to znaczy, że robota zrobiona dobrze
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Domyślnie

Fiat nagle skoczył w rankingach imo. Jego hatchbacki nadążają na droższymi markami!
    Cóż za porażka dla wartościowej kobiety , słyszeć ` ty moja dupa` jako synonim słowa dziewczyna . Coupon

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    To nie takie proste. Są auta tzw. kompaktowe bazujące na przedłużanej platformie segmentu B. Taki Rapid ma rozstaw osi prawie jak kompakt ale bazuje na płycie Polo. Dacia Logan z kolei ma rozstaw równy z tymi w nowych generacjach Focusa, Golfa itp. Sandero mimo, ze to wersja hatch tego modelu ma 4 cm krótszy (ale to i tak 2,59) i jest to typowy przedstawiciel segmentu B.
    Ale ja pisałem o rozstawie kół i osi, a Ty porównujesz tylko rozstaw osi. Porównuj jedno i drugie na raz i wszystko będzie się zgadzać.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=M4MVWfS0F2M

relacja z prezentacji. dużo marketingu ale i kilka ciekawych momentów - miedzy innymi gama kolorystyczna. jak widać nie będzie na razie bi-colore.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Raczej wcale nie będzie, nie ma sensownego przejścia na bi-color w tylnej części nadwozia. Z tego co zrozumiałem wersja 4x2 to będzie taka jak beżowa z promo bez obudowania zderzaka z przodu, więc lipa. Nie wiem po co zrobili dwie wersje exteriora.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Dla mnie - świetny samochód! Zaskoczyła mnie paleta silnikowa, bo silniki są duuuże! Większość producentów idzie w byle mniejsze, a tu Fiat dał nawet silnik 2.4! Świetnie! Ceny na pewno będą srogie, jak to Fiat ma ostatnio w zwyczaju, ale w wielu miejscach samochód ten zdobędzie popularność, bo jest ładny, wykonany na pewno bardzo porządnie, ma fajne, sprawdzone, mocne i ciekawe silniki i napęd na 4 koła. Będzie co najmniej po środku stawki sprzedaży w Europie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Z tego co zrozumiałem wersja 4x2 to będzie taka jak beżowa z promo bez obudowania zderzaka z przodu, więc lipa.
    Raczej powinno być to niezależne od napędu, tak jak w Yeti - jest zwykła i Outdoor i mają te same silniki i napędy.

Przy okazji kilka hiresów z newspressa:

Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 04-10-2014 o 13:01

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Nie wiem jak to będzie w powiązaniu z napędem ale w kilku miejscach można przeczytać ze jedna wersja będzie do miasta a drugą nazywają Cross. Jeśli sytuacja będzie analogiczna jak w przypadku Pandy to niestety powiązane zostanie to z napędem :-(
    Podobno w listopadzie ma rozpocząć się sprzedaż w Europie a u nas od nowego roku.

Auto
    D-4D

Domyślnie

Ryjas, będzie jeszcze 5 drzwiowa 500 zamiast Punto. Wg mnie chybiona decyzja.
    Wg mnie bardzo dobra. Segment B to obecnie najpopularniejsza część rynku i Fiat musi mieć czym konkurować.
    Nie oszukujmy się, liderem segmentu nie będzie
    Zależy jak zrobią cennik. Jak nie przegną to może się całkiem nieźle sprzedać odbierając część klientów Capturowi czy 2008.

Uprawnienia umieszczania postów