Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 33 z 33 PierwszyPierwszy ... 1718192021222324252627282930313233
Pokaż wyniki od 321 do 324 z 324

Wątek: 2014 Renault Espace

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

W temacie "skaczącego" tyłu mam co nieco do powiedzenia. Otóż miałem przyjemność zrobić kilkadziesiąt kilometrów naszym "redakcyjnym" testowym egzemplarzem. Znając sprawę i sposób testowania aut przez dziennikarzy, którzy stwierdzili taką nieprawidłowość - zwłaszcza przy hamowaniu - postanowiłem sprawdzić na własnej skórze, czy faktycznie coś takiego ma miejsce. Dość długa prosta (600 metrów), brak ruchu, lekkie nierówności poprzeczne. Przy szybkim przejeździe brak objawów. Ostre hamowanie z pedałem w podłodze z 40,50, 70 i 100 km/h również zakończyło się bezproblemowo. Auto mocno nurkuje, ale jakiegokolwiek niepokojącego zachowania nie zauważyłem i nie poczułem.
    Drive tastefully!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    A tych kilku użytkowników to na pewno jeździło Espacem czy tylko czytało ten artykuł?
    Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Czytało o tym, że ktoś zna kogoś kto czasem jeździ.

Nie, wojownicy Jedi zapewne porobili fejkowe konta podając się za właścicieli Espace i piszą takie zmyślone historie:

-"Jest też i łyżka dziegciu. Auto bardzo źle znosi krótkie poprzeczne nierówności przy większej prędkości. Bardzo podskakuje i wydaje przy tym bardzo nieprzyjemny dźwięk sygnalizując że bardzo go to "boli", niestety kierowcę też."

-"jadąc w stronę Brna autostradą , przez pewien odcinek są wyboje. Wszyscy pędzili min 12-130 km/h ja niestety musiałem zwolnic do 90 gdyż auto strasznie podskakiwało, Jakby miało mnie wystrzelić w górę. Macie jakieś problemy z multisens? Próbowałem wszystkich ustawien, konfortowy, eco, swoje i nic nie dało. Nie wiem czy to nie amortyzatory, ale mam przejechane dopiero 15 tys km "

-"samochód mi na nierównościach podskakuje (tylko tył samochodu) mam takie odczucie jakbym "na pace miał puste skrzynki, które na nierównościach podskakują i z impetem spadają". Zresztą mój samochód jest najbardziej rozklekotanym samochodem jaki kiedykolwiek w życiu miałem. W weekend powyciągałem z auta wszystko co mogło klekotać, łącznie z organizerem bagażnika, roletą bagażnika i narzędziami ze schowka, niestety nic to nie pomogło, dalej coś klekocze (nie umiem tego zlokalizować) wydaje się że we wszystkich drzwiach i gdzieś w bagażniku."

-"Auto podskakuje jak ma pusty bagażnik.40-50 kg do bagażnika i tryb komfort rozwiązuje problem.Nawet leżący policjanci są ok."

Wszystkie cytaty pochodzą od innych osób. Więcej stron mi się nie chce przeszukiwać, bo zamiast ruszyć 4 litery i przeczytać podany na tacy temat - potraficie jedynie przygadać na poziomie przedszkola. Oczywiście na miliony sprzedanych w PL egzemplarzy Espace to nikły promil uwag, w 2.0TDI pękają głowice, a to wszystko to spisek obcych służb specjalnych i zazdrosnych użytkowników niemieckich samochodów

MCL dzięki za opinię, tym bardziej przekonuje mnie to do wersji, że Renault po prostu ma problem z równością produkcji i po liftingu/dopracowaniu, może to być świetne auto

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez KruQ Zobacz posta
    Nie, wojownicy Jedi zapewne porobili fejkowe konta podając się za właścicieli Espace i piszą takie zmyślone historie:

-"Jest też i łyżka dziegciu. Auto bardzo źle znosi krótkie poprzeczne nierówności przy większej prędkości. Bardzo podskakuje i wydaje przy tym bardzo nieprzyjemny dźwięk sygnalizując że bardzo go to "boli", niestety kierowcę też."

-"jadąc w stronę Brna autostradą , przez pewien odcinek są wyboje. Wszyscy pędzili min 12-130 km/h ja niestety musiałem zwolnic do 90 gdyż auto strasznie podskakiwało, Jakby miało mnie wystrzelić w górę. Macie jakieś problemy z multisens? Próbowałem wszystkich ustawien, konfortowy, eco, swoje i nic nie dało. Nie wiem czy to nie amortyzatory, ale mam przejechane dopiero 15 tys km "

-"samochód mi na nierównościach podskakuje (tylko tył samochodu) mam takie odczucie jakbym "na pace miał puste skrzynki, które na nierównościach podskakują i z impetem spadają". Zresztą mój samochód jest najbardziej rozklekotanym samochodem jaki kiedykolwiek w życiu miałem. W weekend powyciągałem z auta wszystko co mogło klekotać, łącznie z organizerem bagażnika, roletą bagażnika i narzędziami ze schowka, niestety nic to nie pomogło, dalej coś klekocze (nie umiem tego zlokalizować) wydaje się że we wszystkich drzwiach i gdzieś w bagażniku."

-"Auto podskakuje jak ma pusty bagażnik.40-50 kg do bagażnika i tryb komfort rozwiązuje problem.Nawet leżący policjanci są ok."

Wszystkie cytaty pochodzą od innych osób. Więcej stron mi się nie chce przeszukiwać, bo zamiast ruszyć 4 litery i przeczytać podany na tacy temat - potraficie jedynie przygadać na poziomie przedszkola. Oczywiście na miliony sprzedanych w PL egzemplarzy Espace to nikły promil uwag, w 2.0TDI pękają głowice, a to wszystko to spisek obcych służb specjalnych i zazdrosnych użytkowników niemieckich samochodów

MCL dzięki za opinię, tym bardziej przekonuje mnie to do wersji, że Renault po prostu ma problem z równością produkcji i po liftingu/dopracowaniu, może to być świetne auto
    Tez to czytałem espace jest wyraźnie kozlem ofiarnym testow na klientach...

Przegladam forum eapace i dziwi mnie to co sie wyprawia. Ale co ciekawe użytkownicy czesto pisza. Ze niby awaria niby serwis ale auto i tak genialne... Heh dziwne ale cóż.

Domyślnie

Cóż, niewątpliwie Espace jest czarujący i robi wrażenie. Same silniki też wydają się naprawdę w porządku, a 200konna benzyna zużywa umiarkowane ilości paliwa(pomijając szybką turystykę) i musi dawać niezłą frajdę z jazdy Wszystko zależy kto czego wymaga, jeśli auto nie jest jakoś intensywnie używane do pracy, pewne usterki można wybaczyć, ale jeśli ktoś dużo jeździ i samochód musi dobrze działać, to pewnie może je znienawidzić. Niestety to nie jest półka jakichś sporadycznie używanych dla zabawy Ferrari czy McLarenów, w których takie uwagi można pominąć.

Uprawnienia umieszczania postów