Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 15 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 141

Wątek: Rekordowo duży przebieg w samochodach osobowych

Domyślnie Rekordowo duży przebieg w samochodach osobowych

Jestem ciekawy jakie znacie rekordowo duże przebiegi w osobówkach. Wiadomo że Mercedesy , Volvo i grupa Vw robią gigantyczne przebiegi jako taxi i nie tylko. Może znacie jeszcze jakieś inne marki z dużymi przebiegami ?. Dodajcie foty liczników będzie wiarygodniej.

Awatar Arrival
    Auto
    Kia Proceed 1.4 T-GDi 7DCT

Domyślnie

Trochę ten rekord zależy od typu auta. Co innego 300k w mercedesie, a co innego w miejskiej taczce. U nas jest Swift '99 z przebiegiem 310k. Niby niewiele, ale jak na taczkę z silnikiem z miksera to nie jest źle . Zdjęcia nie zrobię bo licznik i tak jest na 5 cyfr i już się 3x przekręcał .

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Volvo P1800 Irva Gordona - ponad 4,2 miliony kilometrów. Miał swoją stronę, ale w tej chwili nie działa - 3millionreasons.com

Domyślnie

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Ecnelis Zobacz posta
    Volvo P1800 Irva Gordona - ponad 4,2 miliony kilometrów. Miał swoją stronę, ale w tej chwili nie działa - 3millionreasons.com
    Widziałem to Volvo na tej stronie i powiem szczerze że taki przebieg robi wrażenie i chodź jestem miłośnikiem tej marki to trudno mi w to uwierzyć. Samochód na pewno był remontowany i to kilka razy bo volvo p 1800 rdzewiały i to dość mocno . Ponoć to przebieg silnika i skrzyni .

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Arrival Zobacz posta
    Trochę ten rekord zależy od typu auta. Co innego 300k w mercedesie, a co innego w miejskiej taczce. U nas jest Swift '99 z przebiegiem 310k. Niby niewiele, ale jak na taczkę z silnikiem z miksera to nie jest źle . Zdjęcia nie zrobię bo licznik i tak jest na 5 cyfr i już się 3x przekręcał .
    Swift to solidne autko a jaki masz silnik 1.0 czy 1.3 ?

Awatar Arrival
    Auto
    Kia Proceed 1.4 T-GDi 7DCT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pablo740 Zobacz posta
    Swift to solidne autko a jaki masz silnik 1.0 czy 1.3 ?
    1.0 Wszystko z autem super, tylko podłoga przerdzewiała i to zrobiliśmy. Ale też nikt go nigdy nie oszczędzał, zawsze pod chmurką itp.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

A z bliższych przykładów - moja Kappa Coupe podchodzi jakoś pod 390k.

Auto
    Volvo V50

Domyślnie

U mnie w pracy jest megane II z najsłabszym 1,5 dCi rocznik 2008, nalatane ma ok 380 000 - wersja bieda - silnik oryginał, 2 turbo (jeszcze daje radę), szczególnie problemów z nią nie było.
    O ile jej nie sprzedali to zrobię parę fotek.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96

Domyślnie

Moja E32 ma 382tys. Licznikowo.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Fiat Doblo 1.3JTD kolegi miał 400tyś jak go sprzedał . Odkupił go od niego salon Fiata. Sami mówili że jeszcze nie widzieli takiego przebiegu w tym aucie zwłaszcza że samochód miał zaledwie 4 lata.
    Znany jest też przypadek sprzedawcy BMW z przebiegiem 400tys km który za to że uczciwie podał przebieg otrzymał mały bonus : http://moto.onet.pl/aktualnosci/inte...rzedawce/mdfgz
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Uprawnienia umieszczania postów