Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 14 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 131

Wątek: Rekordowo duży przebieg w samochodach osobowych

Domyślnie Rekordowo duży przebieg w samochodach osobowych

Jestem ciekawy jakie znacie rekordowo duże przebiegi w osobówkach. Wiadomo że Mercedesy , Volvo i grupa Vw robią gigantyczne przebiegi jako taxi i nie tylko. Może znacie jeszcze jakieś inne marki z dużymi przebiegami ?. Dodajcie foty liczników będzie wiarygodniej.

Awatar Arrival
    Auto
    Swift, Note

Domyślnie

Trochę ten rekord zależy od typu auta. Co innego 300k w mercedesie, a co innego w miejskiej taczce. U nas jest Swift '99 z przebiegiem 310k. Niby niewiele, ale jak na taczkę z silnikiem z miksera to nie jest źle . Zdjęcia nie zrobię bo licznik i tak jest na 5 cyfr i już się 3x przekręcał .

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Volvo P1800 Irva Gordona - ponad 4,2 miliony kilometrów. Miał swoją stronę, ale w tej chwili nie działa - 3millionreasons.com

Domyślnie

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Ecnelis Zobacz posta
    Volvo P1800 Irva Gordona - ponad 4,2 miliony kilometrów. Miał swoją stronę, ale w tej chwili nie działa - 3millionreasons.com
    Widziałem to Volvo na tej stronie i powiem szczerze że taki przebieg robi wrażenie i chodź jestem miłośnikiem tej marki to trudno mi w to uwierzyć. Samochód na pewno był remontowany i to kilka razy bo volvo p 1800 rdzewiały i to dość mocno . Ponoć to przebieg silnika i skrzyni .

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Arrival Zobacz posta
    Trochę ten rekord zależy od typu auta. Co innego 300k w mercedesie, a co innego w miejskiej taczce. U nas jest Swift '99 z przebiegiem 310k. Niby niewiele, ale jak na taczkę z silnikiem z miksera to nie jest źle . Zdjęcia nie zrobię bo licznik i tak jest na 5 cyfr i już się 3x przekręcał .
    Swift to solidne autko a jaki masz silnik 1.0 czy 1.3 ?

Awatar Arrival
    Auto
    Swift, Note

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pablo740 Zobacz posta
    Swift to solidne autko a jaki masz silnik 1.0 czy 1.3 ?
    1.0 Wszystko z autem super, tylko podłoga przerdzewiała i to zrobiliśmy. Ale też nikt go nigdy nie oszczędzał, zawsze pod chmurką itp.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

A z bliższych przykładów - moja Kappa Coupe podchodzi jakoś pod 390k.

Auto
    Volvo V50

Domyślnie

U mnie w pracy jest megane II z najsłabszym 1,5 dCi rocznik 2008, nalatane ma ok 380 000 - wersja bieda - silnik oryginał, 2 turbo (jeszcze daje radę), szczególnie problemów z nią nie było.
    O ile jej nie sprzedali to zrobię parę fotek.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW E32 730i V8 '94, Alfa Romeo 166 2.4JTD '03, Daewoo Espero 16V '98, Mercedes-Benz W124 230CE '90

Domyślnie

Moja E32 ma 382tys. Licznikowo.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Fiat Doblo 1.3JTD kolegi miał 400tyś jak go sprzedał . Odkupił go od niego salon Fiata. Sami mówili że jeszcze nie widzieli takiego przebiegu w tym aucie zwłaszcza że samochód miał zaledwie 4 lata.
    Znany jest też przypadek sprzedawcy BMW z przebiegiem 400tys km który za to że uczciwie podał przebieg otrzymał mały bonus : http://moto.onet.pl/aktualnosci/inte...rzedawce/mdfgz
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Uprawnienia umieszczania postów