Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 80

Wątek: Do miasta.Co wybrać?

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Nie masz co liczyć na takie zniżki na Yarisa jak w przypadku Swifta, poza tym będzie drożej niż w przypadku Suzuki, bo wersja za 40tys. ma silniczek 1.0 i nie ma klimatyzacji chociażby, do tego masz w niej droższe części zamienne i jest dużo mniej przestronna od Suzuki mimo podobnych wymiarow.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    KruQ była parę m-cy temu promo na Swifta za bodajże 33'100 zł za 3d. W tej cenie rzucili 100 sztuk na kraj.
    To teraz mnie zaskoczyłeś Za taką cenę naprawdę rewelacja, szczególnie że wyposażenie w serii jest dobre. Żeby tylko się odpychał jak należy przy ~100KM w takim maluchu.. Szkoda że nie jeździ porównywalnie z Coltem czy 208 o tej samej mocy i masie Tak czy siak, stricte na miasto - gdzie mniej przeszkadzają jego wady (mało miejsca, osiągi) jest to świetna propozycja.

Domyślnie

Witam,

szukam dla siebie samochodu, cena do 10-15 tys zł. Ważne, żeby był sprytny, nie musi być pięciodrzwiowy. Ważne, żeby posiadał klimatyzację. Żadne Punto i tego typu. Coś bardziej konkretnego.

Domyślnie

Renault Twingo Spokojnie kupisz w tej cenie młody, zadbany egzemplarz, a auto warte polecenia.

Tu masz naprawdę ciekawą ofertę: http://otomoto.pl/renault-twingo-ii-...C35594656.html akurat z super oszczędnym 1.5dCi, jeżeli mało jeździsz to spokojnie wystarczy benzyniak 1.2. Sam bym się skusił na ten czarny egzemplarz
    Ostatnio edytowane przez KruQ ; 05-02-2015 o 11:23

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

a może Ce Dwa VTS/VTR ?

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Co to znaczy sprytny w odniesieniu do auta?

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Że może smart?

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Jesli ktos chce umykac przed policja i radarami, a tym bardziej w miescie to nie powinien szukac auta tylko psychiatry

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Malina Zobacz posta
    Witam,

szukam dla siebie samochodu, cena do 10-15 tys zł. Ważne, żeby był sprytny, nie musi być pięciodrzwiowy. Ważne, żeby posiadał klimatyzację. Żadne Punto i tego typu. Coś bardziej konkretnego.
    Ostatnio kupiłem dla żony Citroena C2 1.4 HDI. Do miasta idealny, mały zwinny, pali tyle co nic. W tym dieslu nie ma udziwnień typu, FAP, turbina o zmiennej geometrii czy koło dwumasowe, wtryski od Boscha, wiec można regenerować za akceptowalne pieniądze. Spalanie jakie nam wyszło z dotychczas przejechanych 1000km to 4,3l/100(przypominam, że to waży niecałą tone). Robimy nim dziennie koło 70km (odcinek z Zabrza do Sosnowca, czyli trochę miasta, trochę autostrady). Przed zakupem myślałem, ze z tymi 70km będzie muł jakich mało, ale nie jest źle Przed zakupem oglądałem ich kilka i jeśli chodzi o benzynowe silniki w tym modelu to 1.1 60km nie jedzie, a 1.4 75km jedzie jako tako, ale pali więcej niż 100konny renault modus

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

C2 bardzo fajne auto. Fajny system otwierania bagażnika. Jedyny minus to bardzo długie drzwi, trzeba uważać przy otwieraniu. Jak 70KM mało to można chipować na te 95KM bez problemów + intercooler od C3 dla spokoju. Jakby co to mam taki na sprzedaż (nówka sztuka) - u siebie nie zdążyłem skończyć tego moda, bo kupiłem inne auto.

Uprawnienia umieszczania postów