Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: "Niewyparzona gęba" gemballi

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Zwykły tuning, a taka dyskusja.

Myślę, że nawias zbędny, ale poza tym - skąd tam znak zapytania przed "czarnym"?
    Nie wiem skąd się wziął znak zapytania - coś musiało wyskoczyć podczas wstawiania, a co do nawiasu - może rzeczywiście nie zostało to ujęte zbyt zgrabnie. Co do "kolesiowania" w poście użytkownika Gemballa - muszę przyznać, że nie odebrałem tego specjalnie pozytywnie i "kolesia" może rzeczywiście trochę poniosło, ale artykuły jakie piszę mają dość mocno zaakcentowany subiektywizm i liczę się z tym, że nawet większości może się to nie podobać. Powtórzę to jeszcze raz: jeżeli chodziło o jakikolwiek prztyczek to nie w stronę pomysłu i wykonania jakie widać na fotografiach, a sposobu jego przedstawienia.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    A "bynajmniej" nie równa sie "przynajmniej" - myślałem, że już wszyscy użytkownicy internetu pojęli tą prostą zasadę języka polskiego. Swoją drogą starą jak świat i jeszcze uczoną w podstawówce, także nie mam pojęcia skąd ten błąd się bierze
    Odważny komentarz pod "artykułem" z którego świecą takie błędy, że nawet ja je zauważam.

Zarówno coupe jak i pociągający swoją sylwetką Sportback otrzymały niemalże identyczne modyfikacje (tudzież zmiany - zależy co komu bardziej pasuje) ?
    "tudzież" nie równa się "lub" - myślałem, że już wszyscy użytkownicy internetu pojęli tę prostą zasadę języka polskiego. Swoją drogą, starą jak świat, i jeszcze uczoną w podstawówce, także nie mam pojęcia skąd ten błąd się bierze.
    popularnego w dzisiejszych czasach sedana z mocniej opadającą linią dachu, co w koncernie z Ingolstadt określa się mianem Sportback
    to akurat błąd merytoryczny, a3 sportback sedanem nie jest
    jednak nie zapominajmy, że efekt końcowy jest skądinąd całkiem niezły
    po co to skądinąd jest wtrącone?

Już nie mówię o przecinkach, bo tych to brakuje w wielu miejscach.

Zbanowany
    Auto
    Defender 110 Rough, A6 3.0 TDI Biturbo,w planach Aventador SV

Domyślnie

A Ty się Credt nie wtrącaj jak Ciebie gadka nie dotyczy bo takich co reprezentują "Twój" poziom jest zatrzęsienie na tej planecie, skończ Harvard jak ja to pogadasz z sobie równymi. Brawo dla "puszka" i "coo84" za sprowadzenie cwaniaka na ziemie.
    Ostatnio edytowane przez gemballa ; 12-10-2014 o 10:31

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Ty lepiej uważaj rebelu, bo jak tak dalej pójdzie, to pasjonaci motoryzacji u władzy vel kółko wzajemnej adoracji, rozprawiające godzinami o stosowności gołych blach na drzwiach w segmencie A zaczną się naradzać i dostaniesz osobistego cenzora. Hue hue hue

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gemballa Zobacz posta
    skończ Harvard jak ja to pogadasz z sobie równymi

Mnie w to proszę nie mieszać, Panie z Harvardu (specjalną klasę z wkładania sobie kija od szczotki nie powiem gdzie też Pan ukończył?). Z Sethem znam się nie od dziś, więc on wie, że to nie był żaden przytyk z mojej strony.
    Generalnie proponuję zejście na ziemię (i z tym kijem coś wypadałoby zrobić). Pana komentarz "kolesia poniosło" wykracza poza swobodę odnoszenia się do ludzi w internetach, tu na prawdę nie ma nad czym debatować. Czym innym jest zwracanie się na "ty" do wszystkich, co faktycznie na forum nikomu nie przeszkadza, a czym innym komentarze w takim stylu.
    Wyższe wykształcenie na prestiżowej uczelni powinno do czegoś zobowiązywać, zwłaszcza do kultury wypowiedzi, której zrozumienia ani stosowania jakoś tutaj nie widzę.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

A Ty się Credt nie wtrącaj jak Ciebie gadka nie dotyczy bo takich co reprezentują "Twój" poziom jest zatrzęsienie na tej planecie, skończ Harvard jak ja to pogadasz z sobie równymi. Brawo dla "puszka" i "coo84" za sprowadzenie cwaniaka na ziemie.
    Ale padaka, dawno sie tak nie usmiałem. A ten Harvard to na planecie Ziemia jest? bo jak tak to wychodzi na to, ze tam na cymbałow kształcą. Skromnosci ani dystasnsu to Ciebie tam nie nauczli.

Domyślnie

A jeśli już tak bezczelnie się pochwaliłem jazdą RS-ką kolego to wybacz prywate i popatrz na moją niewyparzoną mordę [...]
    http://www.autogaleria.pl/forum/show...-daj-cyn%C4%99

Za duże stężenie cwaniactwa w cwaniaku...

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

No cwaniactwa chyba sporo... Bo niby człowiek z Kłodzko/Monachium/Starnberg... a wszystkie posty pisane z Warszawy.
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

Zbanowany
    Auto
    Defender 110 Rough, A6 3.0 TDI Biturbo,w planach Aventador SV

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Bochen Zobacz posta
    Płaci się, to po pierwsze. Po drugie, jak 8,5 l/100 km w 400 konnym samochodzie z napędem na cztery koła i z walcami zamiast kół na tylnej osi to dla Ciebie dużo, to jaką wartość uznałbyś za małą?
    Wiem jak auto wygląda bo sprzedajemy takie cacka i nie tylko. Mamy auta i za milion euro. Spalanie na poziomie 8,5 litra to wręcz niewiarygodne, no może nie przekraczając 90 na autostradzie albo mieliście wyjątkowy egzemplarz Miałem na stanie 4S kilka miesięcy temu (w tej chwili GT3) auto wcale prawie nie odbiegające od opisywanego. Motor ten sam, moment ten sam, nawet odrobinę lżejsze i nie udało mi się zejść poniżej 11 i nie było mowy tu o jakimkolwiek pałowaniu jak wspomniał wyżej kolega. Absolutnie. Nie przekraczałem 120. Umówmy się gdy się tym autem naprawdę jeździ jak powinno (bo nie kupujesz 911 żeby paradować przed ludźmi, chociaż takich też dużo) i do czego zostało zrobione spali w granicach 458 italii. Co prawda auta dużo lżejszego ale z 4.5 V8 i prawie 570 konne no i walców na osi też nie brakuje. Na marginesie w 458 speciale zrobiłem w trybie auto delikatnie się obchodząc z gazem 9.5 ale to żaden wynik bo w takiej jeździe takimi autami nie o to chodzi prawda. Więc nie ma co się oszukiwać a tym bardziej kogoś. Auto będzie palić i to sporo szczególnie w zatłoczonych miastach, na trasach poprzez miliony wsi i małych miasteczek w których trzeba zwalniać itp. Chyba że kupiłeś takie auto za krwawice życia, będziesz nim jeździł raz na ruski rok, traktujesz je ostentacyjnie aby splendor spływał na Ciebie wodospadem spojrzeń i to w większości kobiecych, to i może te 8,5 to faktycznie mało Tylko w takim przypadku zwracam honor Her Bochen
    Ostatnio edytowane przez gemballa ; 02-11-2014 o 14:48

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Deklarowane przez Porsche spalanie w cyklu mieszanym GT3 wynosi 12,4; Targa 4S(PDK) natomiast 9.2. Jest subtelna różnica. Prawda?
    Nie chce się wykłócać nad tym w jakim stopniu te wartości są osiągalne, chodzi mi jedynie o proporcje zużycia paliwa między tymi modelami, które świetnie obrazują bezsens takich porównań.
    Ponadto ciekaw jestem Twoich propozycji jeśli chodzi o "ekonomiczne" samochody konkurujące z 911. Podaj proszę swoje typy.

No i jeszcze jedna sprawa. Jakiś czas temu B707 podsumował Cię w sposób następujący:
    No cwaniactwa chyba sporo... Bo niby człowiek z Kłodzko/Monachium/Starnberg... a wszystkie posty pisane z Warszawy.
    Trochę to umniejsza Twojej wiarygodności... Nie chciałbym Cię oceniać zbyt pochopnie, ale może lepiej zająć się bajkopisarstwem, bo w tym zdaje się jesteś wprawiony i odpuścić sobie pisanie bzdur na forach?

Uprawnienia umieszczania postów