Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Porsche 911 Targa 4S PDK

Domyślnie Porsche 911 Targa 4S PDK

Porsche 911 Targa 4S PDK - Precyzja i styl

"Porsche 911 4S PDK. To wszystko, co w Porsche najlepsze - precyzja, perfekcyjne prowadzenie, bezawaryjność i zero bzdur o tym, że jedynym męskim połączeniem jest napęd na tył i ręczna skrzynia. To skuteczność. To Niki Lauda. Ze wszystkim tym, czego mógł zazdrościć Jamesowi Huntowi. To Targa." - Marcin Bochenek

Fotogaleria: 37 zdjęć

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Życzymy smacznego!

Auto
    zamówione, produkuje się

Domyślnie

Zdecydowanie moja ulubiona wersja 911...tylko taką bym zamówił dla siebie. Jest znakomita na co dzień.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Zgadzam się. Nic tylko jeździć i jeździć. W 4 dni naklepałem prawie 1200 kilometrów, ale to i tak za mało. Dobre na co dzień, a w weekend można (a nawet trzeba!) wyskoczyć na tor... z dobrą stylówą. Like a boss!

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Czyżby autor przed zebraniem myśli i napisaniem tekstu oglądał "Rush"

"zawieszenie nie jest jakoś szczególnie twarde (względem 911 Turbo S wręcz miękkie)"
    Gdzieś mi się obiło o uszy, że Targa jest również nieznacznie miększa od "zwykłej" zamkniętej 911, a nawet cabrio - to prawda?

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Nie miałem bezpośredniego porównania, bo po torze w Estonii jeździłem zamkniętymi 911, a otwartym tylko Turbo S, a Targa była później. Wydaje mi się, że jest jak, jak piszesz.

Podczas pisania testu słuchałem ścieżki dźwiękowej z filmu i to wystarczyło. Hans Zimmer jak zwykle w formie.

Domyślnie

Autor skupił się głównie na zaletach tego modelu, ale w aucie za 800 tys. zł można wymagać jednak lepszego wyciszenia od wiatru i bardziej sztywnego nadwozia. Trzaski dochodzące z okolic dachu w jego tylnej części nie przystoją w takim aucie. Inna sprawa, że odwykłem od też zatrzymywania się kabrioletem aby zdjąć bądź założyć dach. Nieco to irytuje.

Nie wiem czy ktoś z redakcji zauważył też dziwnie wychylone do przodu oparcia tylnych siedzeń. W innych cabrio od Porsche tego problemu nie ma. Ale to akurat drobnostka.

Ogólnie zdecydowanie ciekawsze jest Turbo. A to auto to raczej modny gadżet do kolekcji.

PS. kapitalne zapowiada się nowe GT3 RS myślicie, że ogarniecie auto do testów?

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

Tekst świetny, ale będę się czepiał zdjęć. Fotki wnętrza wyglądają jak zrobione telefonem, poza tym przedstawiają tylko fragment deski rozdzielczej. A gdzie fotele, drzwi itd.? Przy takiej oponie jak w tabelce (305 mm R20) wypadałoby dać "najazd" na nią, bo moim zdaniem w Porsche szerokie opony z tyłu robią największe wrażenie. Do tego fajnie byłoby popatrzeć na auto całkiem z tyłu by te opony wyeksponować. Może się czepiam, ale po prostu zabrakło zdjęć tego, co mi się w Porsche najbardziej podoba.

Panie Bochenek, jeśli istnieje taka możliwość to proszę o rozbudowanie galerii.

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

To fakt. Galeria dupy nie urywa biorąc pod uwagę standardy, które ostatnimi czasy wypracowaliście, a zdjęcia wnętrza to już przegięcie na maksa. O ile w ogóle można je określić mianem "zdjęć", bo to przecież stopklatki z zapowiedzi wideo... Shame on you!

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

fura po prostu genialna - co z tego, że taka droga - jak miałbym miliony na koncie to nawet bym się nie zastanawiał

i faktycznie 911 aż prosi się o lepsze zdjęcia - jakieś techniczne problemy na sesji zdjęciowej?

Uprawnienia umieszczania postów