Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 50

Wątek: Pierwsza Jazda: Peugeot 508

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez coo84 Zobacz posta
    Jakby ktoś powiedział że nie chce puga 1.6thp bo ma opinię awaryjnego a potem poszedł po pastucha 1.4 tsi to by był najgłupszym człowiekiem na świecie
    Hehe, jak ktoś nie chce puga 1.6 thp to powinien brać puga 2.0 HDi ....A jak chodzi o jazdę typowo miejską to wybór takiego samochodu to jest hmm... za dużo gotówki albo głupota

A co do auta ze stocku i na zamówienie... Na przykładzie pewnej innej marki wiem, że ceny z otomoto są jednak wyższe, niż te wynegocjowane w salonie na zamówienie ;-)

Auto
    OOOO

Domyślnie

Szkoda że Pan Redaktor nie wspomniał nic o pracy ekrana dotykowego ,bo z tego co mi wiadomo to jest troch wolny. Natomiast druga sprawa to jest porównanie klasycznego automata ,do tego zastosowanego w wersji 180km GT (EAT), ponoć różnica jest dosyć znaczna w szybkośći zmiany biegów .

Awatar heger
    Auto
    Fiat Bravo 1,9 TD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez penguino Zobacz posta

HUD po FL to dalej jest wysuwana z deski szybka czy w końcu rzutnik na przednią szybę?
    Dalej szybka - niestety.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez wojcian Zobacz posta
    Szkoda że Pan Redaktor nie wspomniał nic o pracy ekrana dotykowego ,bo z tego co mi wiadomo to jest troch wolny. Natomiast druga sprawa to jest porównanie klasycznego automata ,do tego zastosowanego w wersji 180km GT (EAT), ponoć różnica jest dosyć znaczna w szybkośći zmiany biegów .
    Ekran dotykowy... pracuje raczej sprawnie, nie przyczepiłbym się do niego, chociaż - jakbym się akurat spieszył to mógłbym go przeklinać, bo demonem prędkości faktycznie nie jest.

Nie miałem okazji spróbować, jak jeździ wspomniana wersja, więc się nie wypowiem na jej temat. Zwykły automat jak pisałem - trochę muli, ale ostatecznie można mu to wybaczyć.

Auto
    OOOO

Domyślnie

To czekamy cierpliwie na test wersji GT

Domyślnie

Wersja przed liftem była bardziej spójna, najbardziej widać to po światłach w wersji SW. Nie lubię tak drastycznych liftów, w 3008 lepiej sobie poradzili z liftem.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dave101 Zobacz posta
    Podane przez Ciebie linki pokazują upusty poniżej 20%... ufff... a wystarczą tylko podstawy matematyki...

"Wiadomo jednak, że auto ze stocku będzie miało większy upust niż samochód "robiony pod zamówienie" - Przecież to oczywistość...Ameryki nie odkryłeś

Nie cytujemy posta, pod którym bezpośrednio piszemy. Kłania się regulamin. *Dj*
    Spuść powietrze przyjacielu - ani nie zaprzeczyłem, ani nie potwierdziłem Twojego posta - po prostu zamiast "suchego gdybania" rzuciłem konkretnymi linkami.

Auto
    Astra GTC

Domyślnie

Wersja GT trudna do przechwycenia w Polsce w celu odbycia jazdy próbnej.Od Gorzowa np najbliżej - Stolica. Tego HUDa na szybce bym się nie czepiał ( z tym, że to mój bardzo osobisty pogląd - dla jasności pełnej ). W końcu nie jest to F 16, czy jakiś inny Mirage, w których pragmatyczne znaczenie owego rozwiązania jest dla pilota oczywiste. W samochodzie, to jednak gadżet ( nawiasem mówiąc, fajny ) i takie "misterium " podnoszącego się szkiełka ( zreszta myślę, że bardziej skomplikowane technologicznie rozwiązanie w fazie produkcji, niż po prostu rzut na szybę... ) dodaje jeszcze więcej smaczku gadżetowatości, o którą w istocie rzeczy chodzi...: -- ).

Auto
    D-4D

Domyślnie

A ja bym się czepiał bo krawędzie szybki jednak widać, dodatkowo nie ma takiej głębi jak HUD na szybie. Miałem okazję pojeździć autem z wyświetlaczem na szybę i wg mnie HUD to nie tylko gadżet, a naprawdę praktyczne i niemal uzależniające rozwiązanie.
    Cytat Zamieszczone przez andrewm Zobacz posta
    Wersja przed liftem była bardziej spójna, najbardziej widać to po światłach w wersji SW. Nie lubię tak drastycznych liftów, w 3008 lepiej sobie poradzili z liftem.
    Kwestia gustu, ja mam odmienne zdanie, wg mnie przed liftem 508 był jednocześnie dziwny i nijaki, teraz nabrał charakteru, szczególnie sedan (bo w SW z tyłu nic nie zmienili). W odpowiednim kolorze i z odpowiednimi felgami wygląda świetnie.

Auto
    firmowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Spuść powietrze przyjacielu - ani nie zaprzeczyłem, ani nie potwierdziłem Twojego posta - po prostu zamiast "suchego gdybania" rzuciłem konkretnymi linkami.
    Za całym szacunkiem, ale nie jestem i nie zamierzam być Twoim przyjacielem...

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

To chociaż poczytaj regulamin zanim cokolwiek napiszesz.

Uprawnienia umieszczania postów