Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 10 z 34 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 335

Wątek: Nowa mocna benzyna z napędem na 4 i wyższym zawieszeniem...

Awatar vako
    Auto
    z turbo, bo daje ludziom nadzieję;)

Domyślnie

Głos na Jeepa Trzeba mieć jaja, żeby sobie kupić jeepa GC w benzynie i to z V8. Możliwe, że to jeden z ostatnich z takim agregatem pod maską
    (eko terroryści już czają się za rogiem, trzymam kciuki za tego brązowego.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Wiadomo

Dużej pojemności benzyna jest dobra w każdym samochodzie

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Przecież GC po lifcie skręca całkiem nieźle.
    Ale słuzy do jazdy na wprost. Nikt o zrowej głowie nie bedzie wyciskał z tego kloca siodmych potow na zakretach bo 2,5 tonowe wysokie auto i tak sie zmeczy taka jazda szybko. Hamulce sie zagotuja, zawieszenie mimo ze teoretycznie da rade to i tak sie do tego nie nadaje, układa kierowniczy jest pewnie wolny a fotele nie ogarna członkow ciała. Tu chodzi o to zeby zapakowac rodzine, bagaz i wyskoczyc nad morze czy narty ewentualnie wziac przyczepke ze skuterem wodnym albo quadem i pojechac wszedzie gdzie sie chce. Mocny diesel idalnie pasuje moim zadnie do takiej roli w takim aucie. Spali w troche mniej a osiagi i kultura pozostana na wysokim poziomie. Kupowanie takiego woła z benzynowym v8 to utopia. Pokaze ze mozna choc to totalna głupota. Gdyby tu była mowa o aucie sportowym lub zwartej limuzynie czy kombi to jak najbardziej. To ze driv3r napisał ze jgc z crd jest kipeski jest dla mnie totalnie niezrozumiałe. Chyba szukał dziury w całym. Czesto jezdze q5 2.0 tdi stronic czy to sam po miescie czy pod miastem czy w 5 osob z klamotami 700 km w Polske i te auto sprawdza sie 90% w kazdej sytuacji. Te 10% lipy to tylko brak ciagu przy predkosciach solidnie zakazanych w naszym kraju. Mysle ze jeep gc z crd ma 10 razy lepszy silnik i ze 3 razy lepsza skrzynie biegow od tego audi q5... wiec zachodze w głowe teraz co w tym jeepie zle chodzi. Podjerzewam ze silnik i skrzynia biegiow to dwa najlepsze atrybuty tego auta.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Z żadnego dużego SUVA nikt o zdrowych zmysłach nie będzie siódmych potów wyciskał na zakrętach. Do wożenia rodziny też są lepsze samochody. Ale jesli komuś zależy na odczuciach akustycznych, wciskaniu w fotel (a wiemy że Driv3r lubi jeździć do Niemiec do rodziny) to diesel go nie zadowoli.
    Wg mnie Driv3r nie rozumie diesla i go nie chce zrozumieć. Z kolei dobra benzyna w każdym aucie nie jest zła. Ja lubię duże silniki i wcale nie potrzebuję wkręcać ich na wysokie obroty, żeby odczuć przyjemność. GC z dieslem wg nie jest bardzo ok, ale V8 (nie SRT) to idealny benzynowy motor do Jeepa. Jeśli okazuje się, że średnio pali ok 3 litry więcej to czemu nie?
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Nie sledziłem całego tamatu... ktos wspominał o volvo xc70 t6. To juz wg mnie ciekawsza propozycja niz ten nieszczesny jeep.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Ja wspominalem, ale Driv3r uznał ze auto za malo szpanerskie
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar vako
    Auto

Domyślnie

OT

Volvo będzie lepsze od "nieszczęsnego jeepa" w..........(mam popcorn i cole, chętnie posłucham

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

We wszystkim oprocz jazdy w ciezszym terenie... gdzie driv3r i tak chyba nie zamierza sie wybierac.

Awatar vako
    Auto

Domyślnie

Dodaj, wg. Ciebie

Ale upraszczając tę "nieszczęsną" dyskusję, autor nie chce auta, które trzepią od 7 lat i przestać nie chcą

Domyślnie

A tak z ciekawości Driv3r. Planujesz autem wyjeżdżać w jakiś głębszy teren, albo robiłeś już to Vitarą?

Uprawnienia umieszczania postów