Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Kupujesz auto za 300 tys. zł? Idź do psychiatry

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie Kupujesz auto za 300 tys. zł? Idź do psychiatry

Kup hussarię. Może Ci sprzedadzą jeżdżącą ramę w tej cenie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Jako, że na 99% na przełomie roku będę prawdopodobnie zmieniał "generator kosztów" jakim jest samochód oraz iż mam lekkie rozdwojenie jaźni
    Kolega chce zmienić Suzuki Swifta Sporta na auto warte 320 tys i ma dylemat biedactwo
    Proponuję najpierw wizytę u dobrego psychiatry skoro cierpisz na rozdwojenie jazni a potem pisać takie idiotyzmy

Auto
    -

Domyślnie

Hehe, no w sumie chciałbym mieć takie problemy.
    W każdym razie dylemat jest zawsze niestety, nieważne czy mamy 50 czy 300tys... Pieniądze na ziemi nie leżą, te większe szczególnie..

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Będzie jatka, ustawiam powiadomienia tapatalka na ten temat!
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Auto
    firmowe

Domyślnie

O matko będzie się działo... kiedyś za słabsze słowa prawie otrzymałem pozew od Drive3r A tutaj... uuu

A poważnie to nie wiem czy bym wydał 300k pln na auto to dużo, bardzo dużo, ale z drugiej strony jeśli ma się takie możliwości to dlaczego nie robić sobie przyjemności w życiu

Osobiście poszedłbym jednak w X5, jakoś działa na mnie i wygląda (jak dla mnie) zawsze na niezależnie od wersji dobrze i jakby miał min 300 km.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Od razu piszę, że VAG odpada z powodów ideologicznych, BMW wizerunkowych. Lexusy są brzydkie.
    Jeżeli ktoś pisze coś takiego to trudno traktować taką wypowiedz poważnie
    Mając do wydania 300tys normalni ludzie robią rekonesans po wybranych salonach różnych marek a nie zawracają głowę na forum w stylu co mam kupić ale ten i tamten to nie bo są beeee......
    Litości
    Ostatnio edytowane przez chris ; 08-11-2014 o 20:29

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Nie sądzę, też mam marki których nie lubię. Co w tym dziwnego? I powody dla których się ich nie trawi mogą być różne :P
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    Jeżeli ktoś pisze coś takiego to trudno traktować taką wypowiedz poważnie
    Mając do wydania 300tys normalni ludzie robią rekonesans po wybranych salonach różnych marek a nie zawracają głowę na forum w stylu co mam kupić ale ten i tamten to nie bo są beeee......
    Litości
    Normalni ludzie robią co im się podoba... a przede wszystkim szanują czyjeś zdanie / przekonania... Jeżeli ktoś odrzuca VAG to odrzuca i tyle. Sam ostatnio zamówiłem samochód (tylko prawie 10 razy tańszy;D) i też podczas poszukiwań VAG odpadł z miejsca, nawet do salonu nie zaglądnąłem. Trzeba się trzymać swoich zasad.

Auto
    firmowe

Domyślnie

Odnośnie lubienia marek / lub nie: dla przykładu - kiedyś ze 2ie moje prace w tył mój przełożony jeździł Lexem IS, ja Corolla jeszcze (firma miała flotę w Toyota MP). oglądam swój, oglądam jego i patrzę popielniczka taka sama, dźwignie kierunkowskazów takie same, przyciski na środkowej takie same... hmm no i jak tutaj teraz lubić Lexa

Domyślnie

Jeżeli ktoś ma do wydania ponad 300tys i odrzuca Audi,Bmw i Lexusa z powodów ideologicznych i wizerunkowych jak pisze a wybiera Jeep Grand Cherokee 5.7 lub
    Toyotę Land Cruiser V8 to oczywiście jego sprawa i nic Nam do tego.Tylko.nie potrafię zrozumieć czego ktoś taki oczekuje z Naszej strony w tym temacie na tym forum

Uprawnienia umieszczania postów