Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Kupujesz auto za 300 tys. zł? Idź do psychiatry

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

A co za różnica, czy ktoś szuka auta za 3 czy za 300 tysięcy? Im droższy samochód na celowniku tym bardziej się trzeba wstydzić i nie prosić o porady, czy co?

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    Jeżeli ktoś pisze coś takiego to trudno traktować taką wypowiedz poważnie
    Mając do wydania 300tys normalni ludzie robią rekonesans po wybranych salonach różnych marek a nie zawracają głowę na forum w stylu co mam kupić ale ten i tamten to nie bo są beeee......
    Litości
    Plażo, proszę...

Sądzisz, że ktoś mając do wydania taką kwotę nie zrobił rekonesansu? Prześledź posty - Driv3r odnosi się w nich chociażby do BMW. Nie każdy ma czas żeby prześledzić wszystko, a forum od tego jest żeby co nie co podpowiedzieć, to co kupujący mógł przeoczyć, nie wiedzieć, zignorować, gdyż zrobił
    rekonesans po wybranych salonach różnych marek
    a nie po wszystkich :P

A fakt, że ktoś nie chce być kojarzony z pewną marką i jej charakterystyczną grupą odbiorców (niektóre marki tak mają) albo ma pewien "uraz" do marki (bo np. awaryjność) jest dla mnie tym bardziej oczywistym im więcej pieniędzy zostanie przeznaczonych na zakup auta. Za 30 tys. wybór jest względnie niewielki, ale za 300 tys. jest ogromny, a wymagania rosną. Marudzenie i wybrzydzanie jest więc tym bardziej oczywiste i tak naprawdę jak najbardziej pożądane.

Czemu ludzie uważają, że jak ktoś ma do wydania dużą sumę pieniędzy, to od razu jest bogolem, który może rzucać tymi pieniędzmi na prawo i lewo? Wydając każdą kwotę należy się zastanowić, a im więcej liczb w sumie tym tych wątpliwości też więcej.

No chris, jeździsz podobno Hyundaiem, więc można powiedzieć, że rozsądnie podchodzisz do wydatkowania kasy. Nie możesz więc zrozumieć, że ktoś nie chce wydać swoich ciężko zarobionych złotówek na coś co mu wybitnie nie odpowiada? Nie osłabiaj mnie proszę i podejdź do tego jak do swoich pieniędzy, a nie kupy forsy jakiegoś nieznanego Ci, wyimaginowanego bogola.

Ale żem elaborat walnął...

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez misiek.gosu Zobacz posta
    Normalni ludzie robią co im się podoba... a przede wszystkim szanują czyjeś zdanie / przekonania... Jeżeli ktoś odrzuca VAG to odrzuca i tyle. Sam ostatnio zamówiłem samochód (tylko prawie 10 razy tańszy;D) i też podczas poszukiwań VAG odpadł z miejsca, nawet do salonu nie zaglądnąłem. Trzeba się trzymać swoich zasad.
    Czy ty przypadkiem nie jeździłeś Golfem VI TSi? Bo coś tak mi się w pamięci wyświetla :P
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Może właśnie dzięki "dobrej opinii" wyrobionej na Golfie VI TSI nie zaglądnął do salonów VAG.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Czy ty przypadkiem nie jeździłeś Golfem VI TSi? Bo coś tak mi się w pamięci wyświetla :P
    No to coś źle Ci się wyświetla. :P W życiu nie miałem VW... Za to miałem niezawodne francuskie HDi, na widok którego mam odruch wymiotny. ;D i tym oto sposobem odrzucam od razu i VAG i PSA :P ale dosyć OT....

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Dwie osoby miały wpisane Golf VI TSi - tog_vw i jeszcze ktoś, z całą pewnością gdy wypowiadałem się krytycznie o VW ty oponowałeś, ale za tego Golfa TSi nie dam sobie ręki uciąć
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Uprawnienia umieszczania postów