Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 48 z 266 PierwszyPierwszy ... 323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 2659

Wątek: Kącik Komórkowy

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Ja miałem na poczatku jakiegoś Telitala... Spoko był... miałe wiele funkcji których wtedy nawet w Nokiach niebyło jak kompozytor... oddzelny guzik do menu od SMSów [jak kupowałeł to prepaidy smsów nie miały:P]
    Potem byla Nokia 5510
    a później 3110...
    Nastepnie Panas GD96... Super telefon...
    Siemens S55 ale klawisze gubił:/
    I znowu powrót do Nokii... 6600 pierwszy mnój symbian... super sprawa...
    Tydzień z LG Shine
    Obecnie E51
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Z tego co widzę, to większość z was nie pała specjalną sympatią do Siemensów Ja miałem po kolei A25, C30, MT50, MC60 i C75 - i wszystkie wspominam miło Potem nastąpiła mała zmiana preferencji - SE K510i, K750i,a teraz K800i I szczerze mówiąc narazie nie mam zamiaru zmieniać marki

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Jestem wierny od początku firmie Nokia, i nic nie wskazuje na to by coś się miało zmienić. Chociaż byłem zainteresowany innymi markami, jak np Samsung D900i albo U700. Właścicielem tego ostatniego jest mój brat i dwoje znajomych - po ich doświadczeniach i moim obcowaniu z tym modelem cieszę się że go nie kupiłem...

A obecnie posiadam Nokie e51 z której póki co jestem bardzo zadowolony, wg mnie super telefon.
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

GG: 4927409

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

gdyby C902 obsługiwał Skype, to bym nie brał LG

Awatar Pan Mike
    Auto
    kilka

Domyślnie

Ojej. A wiec pokolei:
    Negral: jestem osoba ktora niszczy z predkoscia swiatla komorki, albo je gubi. Z tego co pamietam to philipsa zgubilem zastapilem ericssonem, 3310 utopilem, T191 byl juz po rocznej gwarancji jak wysiadl, T68 zmienilem na T68i w abo, T720 utopilem... reszty nie pamietam ale tez byly podobne sytuacje. Co do kompletu 3 komorek. Pracuje miedzy szwajcaria a francja wiec potrzebuje 2 numerow, a 3cia to jak wracam do polski albo jade do anglii albo gdziekolwiek naprawde gdzie zalatwiam sima lokalnego.
    http://photos-g.ak.facebook.com/phot...23014_5880.jpg
    zychu: iphone (mam V1 nie 3G) to jest taka zabawka. Fajne opakowanie i bardzo intuicyjny w obsludze. Z SMSami to jeden dzien praktyki i juz po sprawie. OS jest naprawde szybki chociaz czasami sie zacina. W porownaniu z moim symbianem na E61i (moj 1wszy tel, Iphone jest drugi) jest 3x szybszy. Ale symbian sie nigdy nie zacina. Jedno co w nim jest zlego to to ze w koncu to jest taki koncentrat fajnych rzeczy, nic rewelacyjnego tylko fajnie opakowany i prosty w obsludze. Jesli ktos jest przyzwyczajony do ciezkich smartfonow ktore wszystko potrafia to iphona nie radze, inaczej super sprzet.
    Aha niestety bardzo delikatna rzecz.
    LG U990 wyglada na cos rewelacyjnego. To mi sie podoba.
    MFC yalla! ~~ smile when you're winning
    Sent from my iphone bounced off my Blackberry through my Lear jet then bounced off three different satellites back down to Earth where it was picked up by my router then sent to my computer for all you fine ladies and gentlemen to read here on autogaleria

Auto
    ...

Domyślnie

u700 to straszny badziew Jak nie masz delikatnych rąk i palców, to o sprawnym "buszowaniu" po menu można sobie pomażyć. Dotykowe klawisze są strasznie badziewne, ekran po wyłączeniu telefony robi się srebrny, ale przez to zdjecia ogłądane w telefonie robią się takie ciemne. Lakier schodzi zaskakująco szybko.Za darmo bym go nie chciał

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Lustrzana powłoka wyświetlacza jest rzeczywiście irytująca, ponadto niesamowicie podatna na zarysowania. Do tego znam przypadek samoistnego pęknięcia wyświetlacza czego nie uznano w reklamacji uzasadniając że musi to być wynikiem upadku itp. Z kolei odpadający lakier można zareklamować, wymienia się wtedy obudowę na nową. Czeka to mojego brata...
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

GG: 4927409

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dominik999 Zobacz posta
    Z tego co widzę, to większość z was nie pała specjalną sympatią do Siemensów
    Ja uwielbiam. Bardzo ubolewam na tym że już ich nie ma. Byłem posiadaczem dwóch. Nie pamiętam jak się nazywał ten pierwszy, ten drugi to był CXT 65 - cud miód malina Teraz mam SE k750i i zostanę przy tej marce
    No replacement for displacement

Awatar Red_Label
    Auto
    srebrny wuerikser ;)

Domyślnie

Ja nigdy nie miałem telefonu żadnej innej marki niż Nokia.
    Na Nokii nigdy się nie zawiodłem i bardzo chętnie przesiadam się tylko na nowsze modele
    Sony Ericsson jest bardzo ok, nie mam złych doświadczeń z tymi telefonami, mimo że na własność nie miałem żadnego.
    Siemens, masa znajomych miała, fajne były S55 i M65, natomiast MC60 to gówno jakich mało, nie polecałbym tego telefonu nikomu

Moja przygoda z telefonami obrazuje się tak.
    Nokia 6210
    Nokia 6610
    Nokia 7650
    Nokia 7650 (druga, z racji że pierwsza była wadliwa)
    Nokia 6230
    Nokia 6820
    Nokia 7650 (chwilowo była 3cia w międzyczasie)
    Nokia 6230i
    Nokia E50, używana jedynie przez nieco ponad tydzień.
    Nokia N80 (obecnie posiadana)

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Ja sam korzystam z SE i jestem bardzo zadowolony...Mam konkretnie K750i, a będę chciał się przesiąść na K800i

Jedynym telefonem z jakim rozstawałem się z łezką w oku to była 5-cio letenia Nokia 6310i...Ten telefon był nie dozajechania...Bateria trzymała tydzień, można było nią rzucać, topić nawet nią bić i wszystko wytrzymywała...Żal mi tego telefonu do dzisiaj

Uprawnienia umieszczania postów