Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 266 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 2659

Wątek: Kącik Komórkowy

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja od 8 lat mam komórki w Erze i nie zamierzam na nic innego zmieniać. Na początku na kartę w Tak Taku, a od pó roku na abonament, równiez w Erze. Konkurencja sie chowa. Tyle.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

IMO Happy Taniej w pakiecie lojalnościowym po 8 miesiącach jest obecnie jedną z najoptymalniejszych propozycji pre-paid przewyższająca nawet wiele ofert abonamentowych. Era jest dla mnie sprawdzonym opratorem i na pewno będe korzystał z tego operatora.

Awatar qoompel

Domyślnie

Era rządzi
    Ja mam komórki w Erze od ok. 6 lat i jest zawsze OK.
    Zasięg zawsze prawie na maxa, aparaty dosyć dobre (tylko, że drogie dosyć...) no i obsługa miła w Biurze Obsługi Abonenta. Tylko ten ból, że za każde połączenie z BOA płacę 1,22 z VAT ??:
    Ale podsumowując - jest dobrze.

Domyślnie

To tylko ja biedny w "pomarańczku" sobie siedzę? Jakoś nie narzekam - połączenia tanie, z zasięgiem nigdy nie mam problemów... Tylko telefon kupiłem w TAK-TAKu i zdjąłem simlocka

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Ja mam 4 lata Plusa. Do Ery zraziłem się na samym początku jak przeczytałem artykuł w gazecie jak to sobie niekiedy dziwnie naliczają za połączenia. W taj chwili mam w Plusie 50 darmowych minut, jak przedłuże umowę na 18 miesięcy, to dostane kolejnych 55 minut do wszystkich. Hmmm 105 minut darmowych miesięcznie, do chyba sporo.
    He he, już drugi raz zbaczamy z tematu, tak oto z Fotki przezkoczyliśmy na komórki, a z komórek na operatorów...Spamer ukryty głeboko w naszej podświadomości działa
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    To tylko ja biedny w "pomarańczku" sobie siedzę?
    Nie martw się - Kraków wie co dobre Oni się poprostu nie znają :lol:

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez el_payaco
    Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    To tylko ja biedny w "pomarańczku" sobie siedzę?
    Nie martw się - Kraków wie co dobre Oni się poprostu nie znają :lol:
    Ja też siedze w Orange. Wcześniej miałem simplusa, ale zgubiłem telefon i się przeniosłem do Orange wziąłem Mix'a i płacąc 25 złoty miesięcznie mam telefon z aparatem. Nie jest tak dobry (ani nawet w połowie tak dobry) jak Nokia N70, ale mi w zupełności wystarcza, robi zdjęcia, kręci filmy i jest ok to Siemens C75. Co do cen to bolą mnie sms'y po 20 gr, połaczenia mam po 70 (chyba), a zasięgu jeszcze nigdy mi nie brakowało
    www.3MFOTO.pl - Zdjęcia reklamowe, promocyjne, fotografia ślubna oraz okolicznościowa. Fotorelacje z imprez/wydarzeń. Relacje rajdowe/wyścigowe. Sesje zdjęciowe samochodów.

Domyślnie

Ehh, ja mam Mix dla Biznesu w PLUS GSM i nie narzekam bo jest to naprawde fajne.
    20gr za SMS do każdje sieci i 54! grosze z Vat za połączenia krajowe w każdej sieci.
    A mój telefonik to CF62 kupiony osobno jeszcze przed podpisaniem umowy.
    A moim zdaniem najlepszy telefon to V3 RZR BLACK.
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

Domyślnie

Nie jest taka zła,mój kuzyn ostatnio kupił N gage i jest super
    Nawet w fifke mogłem zagrac!

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Tak, seria N od Nokii to jedne z najlepszych telefonów... Jednak N70 urodą nie grzeszy, za to funkcje pierwsza klasa Nawet myślalem o tym modelu, jednak na allegro za drogo, nie mam zamiaru tyle kasy marnować, a na nowa umowe musze poczkać do pażdziernika W moim domu mamy 4 komórki, każda w Plusie. Z tą siecią mój starszy jest związany już 8 lat i nigdy nie miał problemów! Do tego jak dla mnie w tej chwili najlepsza oferta na rynku, nigdy tej sieci nie zmienimy... No chyba, że sie rozpadnie Ja mam aktualnie Nokie 3300 A odnośnie jeszcze telefonów, to zobaczcie najnowsze dzieło Nokii - N72 i N93, bo i takie głosy już słyszałem

Uprawnienia umieszczania postów