Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 10 z 266 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 2659

Wątek: Kącik Komórkowy

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Ja ci polecę Motorolę C975. Swietny, niedocenany, bardzo nowoczesny tel.
    Do tego w przystepnej cenie. Jest telefon najnowszej generacji, UMTS
    Dla ewentualnych niekumatych, UMTS to następca sieci GSM. Niestety w zacofanej Polsce UMTS działa narazie tylko w wiekszych miastach. Oczywiscie Motorolka obsługuje też starą sieć GSM, ale to chyba oczywiste . UMTS daje mozliwość wideokonferencji, szbybkiego internetu w komie (od 144kbps do 2Mbps ) i innych bajerów. Dla zainteresowanych UMTSem polecam:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/UMTS

Co do samego telefonu....
    Na poczatku wspomne ze nie był on sprzedawany w PL, praktycznie 100% telefonów pochodzi z Angli. Czesto jednak mają PL menu.
    Jest przedewszystkim tani, ja swój egzemplarz w bdb stanie z kartą pamieci 256MB kupiłem za 350zł.

-MP3-ójki odtwarza świetnie, mozna tworzyć playlisty itp.

-Aparat tylko 0,30mpixel, ale jakość niezła. Niżej linki do paru fotek wykonanych moją C975 (w ładnej mieścinie mieszkam, nieprawdaż?):

http://www.potok.webd.pl/wojtek/sale...08-06_1354.jpg
    http://www.potok.webd.pl/wojtek/sale...08-06_1356.jpg
    http://www.potok.webd.pl/wojtek/sale...08-06_1400.jpg

-Video. Hmm.... fenomenalne według mnie. Nieporównywalnie lepsze niz w 6230i. Spokojnie może równać się z jakościa video wartej 1000zł Nokii N70. Wiem co mówie bo nagrywałem wszystkimi trzema telefonikami. Co ważne obraz jest bardzo płynny. Jest to zasługa szybkiego procesora i dużej ilości RAMu w telefonie.

Ponadto telefon jest podatny na tuning. Można wgrywać rózne softy, długosc nagrywania do 12 minut bez strat jakosci..... i wiele innych

Telefon ma szybki procesor i dużo ramu, więc szybko chodzi. Ja osobisci jestem w 100% zadowolony. jedyna mała wada to troche cięzko chodzacy joy, ale to ma wiele telefonów.

Awatar slivuss

Domyślnie

C975 ma dużo funkcji i jest tania... to fakt. Miałem ją i mogę powiedzieć że niestety obudowa jest kiepskiej jakości (farba się ściera), dzojstik sie wyrabia szybko, jest duża i ma stosunkowo mały LCD wrażenie to potęguje szerokość obudowy po bokach. No i nie ma podczerwieni ani BT a to już porażka... Przynajmniej ja mam takie odczucia co do tego tel.

Za L6 chce ok. 390zł Miesięczna z plusa, stan idealny, salonowy komplet.
    "Why drive the car when you can pilot the Saab???"

Domyślnie

Ja posiadam Nokię 6630. Tak jak N70 Ma symbiana 8.0 Ma standartową kartę pamięci 64mb.

Domyślnie

We wtorek wylicytowałem niebieską Motorole V3x z Angielskiej sieci Orange :P Kompletna za 790 zł. Jak przyjdzie to napisze jak tam wrażenia po kontakcie z (podobno...) najlepszym telefonem Motoroli na rynku...

P.S
    Soniaka jutro sprzedaje za 650 zł

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kowalik09
    We wtorek wylicytowałem niebieską Motorole V3x z Angielskiej sieci Orange :P Kompletna za 790 zł. Jak przyjdzie to napisze jak tam wrażenia po kontakcie z (podobno...) najlepszym telefonem Motoroli na rynku...
    Mój brat ma taki telefon, też z Anglii. Kupił ją za 150 funtów i jest z niego zawodolony. Ogólnie wygląd i ten aparat 2.0 megapikseli. Świetnie robi zdjęcia i filmiki są wysokiej jakości. Ale nie tylko. Dość dużo piosenek można wsadzić do tej komórki, a jakość jest bez zarzutu. Dobry wybór. Gratuluje.

Domyślnie

Właśnie gdyby nie udało mi się kupić jej w Polsce to bym szukał w Angli do 150 funtów... Kuzyn mi mówił że N70 chodzą po śmiesznie niskich cenach...

Awatar bartixxx

Domyślnie

Z przyjemnościa oznajmniam że kupiłem k700i za jedyne 320zł.Obudowa w b.dobrym stanie.Minusy to bateria trzyma zdecydowanie z krótko (2 dni a nawet 1) i szkoda że nie można dokupić do niej pamięci.Reszta jest jak na najwyższym poziomie(nagrywa dobrze filmy,zdjecia i co najważniesze ma dobry głosnik i daje czyty dzwięk)

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BKX
    A ja właśnie zamówiłem SE K750i, zobaczymy czy nie robię błędu, ale 2 lata gwarancji powinny mnie uchronić przed niespodziankami
    Telefon już mam, na tą chwile musze powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolony, bateria dość mocna, bo póki co nie mogę jej tak szybko rozładować jak to było w przypadku poprednich modeli, niby nie trzeba formatować, ale dla pewnośći wole to zrobić, później licze, że będzie trzymała jakieś 3-4 dni Mp3 jest odjazdowe, nie spodziewałem sie tak dobrej jakośći z telefonu, karta 1gb już zamówiona. Tak więc na tą chwile polecam wszystkim ten model, w salonie powiedzieli, że jeżeli chodzi o gwarancje, to nie ma najmniejszego problemu, przyjmują do serwisu każdy przypadek i w 99% naprawiają, chyba że serio jest wina użytkownika, więc nie mam sie o co martwić, ważne że w abon. nie przepłaciłem za ten model

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

K750i ma Polimerową baterię. Kumpel kupił taki telefon w salonie, chciał sformatować baterie, to mu się formatowała przez 5 dni. Chwalił sie ostatnio że trzyma mu ponad tydzień.
    Co do mojej nowej Nokii (6131) to bateryjka (jak na Nokie) słabiutka, no ale czego można wymagać od najcieńszej na runku litowo-jonowej baterii
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    K750i ma Polimerową baterię. Kumpel kupił taki telefon w salonie, chciał sformatować baterie, to mu się formatowała przez 5 dni. Chwalił sie ostatnio że trzyma mu ponad tydzień.
    Co do mojej nowej Nokii (6131) to bateryjka (jak na Nokie) słabiutka, no ale czego można wymagać od najcieńszej na runku litowo-jonowej baterii
    Tzn. w salonie zalecili ładowanie 3-5 razy po 12 godzin. najlepiej przy wyłączonym aparacie, raz tak już zrobiłem, dzisiaj nie wiem czy się uda, bo padnie pewnie za kilka godzin, a bez tel. sie nie ruszam Co do twojej baterii, to ona wcale nie jest taka słaba, tylko twój wyświetlacz (16 mln. kolorów!!!) ją zjada Ale coś za coś... Tez bym chciał miec taki

Uprawnienia umieszczania postów