Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 266 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 2659

Wątek: Kącik Komórkowy

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

W zasadzie nie ma zadnej roznicy pomiedzy tym czy obudowa jest zalozona czy nie. Jak bede mial czas to wrzuce wam jakies zdjecie dla porownania.
    Scotch po whisky

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

To skoro nie ma, to tak już musi być, raczej nic nie poradzisz... Specjalnie jeszcze sprawdziłem u siostry i rzeczywiście zdjęcia wychodzą straszne, ogólnie jak się patrzy na pulpit, to jest duży brak ostrości, a przecież dawniej tak nie było... Ajron, proponuje zmianę na lepszy model :P

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BKX
    Ajron, proponuje zmianę na lepszy model :P
    Właśnie zrobiłem to niedawno tylko zakończyło się to w ten sposób :

http://www.allegro.pl/item137232515_...adku_bcm_.html

Póki co względy finansowe mi na to nie pozwalają, myślałem o SE T630 , ale jak go poużywałem kilka dni to stwierdziłem, że po 30 telefonach marki nokia nie potrafię przesiąść się na coś innego. 6230i to był najlepszy telefon jaki miałem no ale cóż zrobić skończył tak a nie inaczej. Poczekam pół roku może znowu się takiego dorobię
    Scotch po whisky

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Może Autor tematu lub jakiś ModRedaktor zmieni nazwe tego tematu na jakiś bardziej ogólnokomórkowy. Bo już od dawien dawna nie gadamy o Nokii N70
    Od biedy można by go było przykleić, bo czymże jesteśmy bez swoich komórek (mózgowych )

Pozatym z mojej komórki zdjęcia wychodzą siakieś takie dziwne (zielonkawe).Matryca fuj...1.3 Mpx. Może to być spowodowane tym że nie zdjąłem jeszcze folijki z obiektywu ?(ustawienia na Full)
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Jeżeli nie zdjąłeś tej folii to napewno przez to wychodzą zdjęcia zielonkawe...

Auto
    co się nawinie :)

Domyślnie

Albo koma w pewnych warunkach oświetleniowych nie radzi sobie z ustawieniem odpowiedniego WB... Ale lepiej zdejmij tą folię
    "The very best supercar in the world, lavishly finished and upholstered, easy to drive in urban trafic, is also the fastest machine on the toughest race track in the world. It is called PAGANI Zonda F..."

Domyślnie

co sadzicie o SE K800i? niedawno sobie kupilem i jestem zachwycony, świetne zdjęcia wychodzą

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Skoro uważasz że jest świetny, to po co pytasz o zdanie. Najważniejsze że Tobie się podoba.
    Możesz ewentualnie pochwalić się jakością zdjęć, a my to ocenimy
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Mały news:

Firma Nokia Poland wprowadza do dystrybucji pakiet nawigacyjny - moduł GPS Nokia + aplikacja nawigacyjna Navicore.
    Aplikacja zawiera mapy Polski, Czech, Węgier i Słowacji oraz sieć dróg od Estonii po Rumunię, do wgrania w kartę pamięci telefonu. Oba składniki pakietu pozwalają na przekształcenie kompatybilnego telefonu w pełnowartościowe urządzenie do nawigacji (wraz z komendami głosowymi). Orientacyjna cena detaliczna to 699 PLN.

Aktualizacja map w terminie późniejszym jest dostępna poprzez stronę internetową https://shop.navicoretech.com

Dodatkowo wszyscy klienci, którzy zarejestrują kod 2006/1 w okresie do końca stycznia 2007 dostaną darmowe uaktualnienie 2007 poprzez Webshop Navicore.

W dystrybucji dostępne są też dodatkowe akcesoria Nokia, ułatwiające nawigację w samochodzie:
    - uchwyt do szyby - Nokia HH-12
    - uchwyt uniwersalny do telefonu - CR-39.

Więcej informacji jest w tym pliku do ściągnięcia (format pdf): http://www.sendspace.com/file/c2qd7h

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

A niewie ktos jakie karty wchodza do Motoroli L7????

Siostra ma ten telefon a niema karty i chcialbym kupic jej taka karte pod choinke....

Uprawnienia umieszczania postów