Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 15 z 266 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 2659

Wątek: Kącik Komórkowy

Awatar kociak
    Auto
    Ford Fiesta 1.3

Domyślnie

Na zabawie tym telefonem ni nie zależy zbytnio,więc mała pamięć nie będzie mi przeszkadzała.Jak dla mnie jedną z poważniejszych wad jest to że telefon nie ma wejścia na slot kart.Jednym z powodów dlaczego chcę kupić ten telefon to jego wygląd.Wygląda przewspaniale.

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Fakt jest bardzo dobrze wykonany. Moja siostra ma go poltora roku, nic nie trzeszczy, nie porysował sie bardzo tylko na kantach na ktore upadł, klapka chodzi płynnie, soft sie nie wiesza, bateria trzyma z tydzien Wiec jak nie chcesz miec multimedialnego kombajnu to odpowiedni telefon, jezeli nie kosztuje oczywiscie duzo, bo 1,5 roku temu byl duzo za drogi jak na swoje mozliwosci.

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kociak
    .Jak dla mnie jedną z poważniejszych wad jest to że telefon nie ma wejścia na slot kart.
    Postaraj się o V3i - ona ma wejście na karty pamięci, a reszta jest chyba bez zmian.

Awatar kociak
    Auto
    Ford Fiesta 1.3

Domyślnie

Nie,telefon biorę nowy w Era Fun.Za 179 zł mam tą właśnie Motorole V3.Umowa jest w zależności na 36 miesięcy,30 i 24 miesiące.W tej ofercie nie ma "Notki V3i

Awatar bartixxx

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kojek
    a reszta jest chyba bez zmian.
    Inna jest trochę klawiatura oraz lepszy odrobinę głośnik
    ...

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Jedyne z czym się moge zgodzic na temat Motki V3 to to, że jest bardzo ładna, dobrze wykonana i... tyle... :/ Ma ten telefon mój starszy i szczerze powiedziawszy, nigdy więcej nie kupi takiego złomu... Może chce ktoś kupić? Stan prawie idealny... Zaczne od tego, że jego największą wada i przesadzającą o tym, że nie nadaje się do użytku codziennego jest całe menu i oprogramowanie... Żeby tam coś znaleść lub zmienić (np. godzine) to trzeba mieć stalowe nerwy!!! Wszystko jest dziwnie poukrywane i zagmatwane... I niech mi ktoś nie mówi, ze jestem jakiś zacofany czy coś i dlatego nie potrafie, bo siedze w tym temacie od dawna. Nawet wysłanie sms'a z tego modelu nie należy do przyjemności, w Nokii czy SE robi sie to 3-4 razy szybciej... i nie mówie tu o pisaniu, a o tym co się robi przy wysyłaniu... Rób jak chcesz, ale idz się najpierw nim pobaw w komisie lub salonie, bo w ciemno nie polece nikomu tego modelu...

Awatar kociak
    Auto
    Ford Fiesta 1.3

Domyślnie

Zastanawiam się jeszcze na Samsungiem E250.Muszę szybciej zdecydować,bo jutro mam już podpisać umowę. :neutral: Skan z folderu reklamowego Ery.

Auto
    -

Domyślnie

Jeśli zależy ci na wyglądzie, żeby zadzwonić, i puścić esa to kup V3

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

Osobiście odradzam zakupu Motoroli V3 głównie z:
    - kiepskiej baterii, szybko się zużywa głównie to zależy od użytkowania telefonu ale na ogół po pół roku używania telefonu bateria trzyma niespełna dzień.
    - kiepskiej jakości obudowy, szybko się wyciera(szczególnie w srebrnej obudowie), plastik podczas upadku może się złamać.
    - klawiatura także potrafi być problemowa, elegancja nie idzie w parzę z jakością.

Na temat intuicyjności menu się nie wypowiadam, głównie to zależy od własnych upodobań i przyzwyczajeń. IMO najłatwiejsze menu miał Siemens.

Ogólnie hamerykańska Motorola na pierwszym miejscu stawia wygląd telefonu oraz jego funkcjonalność, następnie na cenę... zapominając o jakości... Która często daje się we znaki.

Z tych trzech telefonów, osobiście wybrałbym Sony Ericsson E K510i, SE robi znacznie trwalsze telefonu od Samsunga i Motoroli. Telefon został znacznie poprawiony od swojego poprzednika, ulepszono joystick(który jak wiadomo w telefonach SE zawieszał się).
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

Awatar Veyron
    Auto
    Skoda Octavia tour

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kociak
    Zastanawiam się jeszcze na Samsungiem E250.Muszę szybciej zdecydować,bo jutro mam już podpisać umowę. :neutral: Skan z folderu reklamowego Ery.
    Polece Ci ten telefon bo sam taki mam Jest dobry i prosty w obsłudze, tylko bateria krótko trzyma, ale ogóle jest Ok

Uprawnienia umieszczania postów