Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 16 z 266 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 2659

Wątek: Kącik Komórkowy

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

A jeszcze lepiej zrobisz, gdy kupusz SE K750i, bo jest już dość tani, a to serio świetny model. Sam go używam, super wyświetlacz, dobre dzwonki mp3 i odtwarzacz, no i świetny aparat, czy to na komórce, czy na komputerze zdjęcia wygladają więcej niż przyzwoicie. Troche sie obawiałem joy'a, ale od czego jest gwarancja 2 lata? :P Ewentualnie zapytaj się o K610, nie ma joy'a, a na plus przychodzi jeszcze 3G

Co do Samsunga E 250, to ostatnio miałem z nim dość dużą styczność, bo siostra wymieniała tel. Tel. z niższej półki, choć klasowo seria E u Samsunga to telefony dobrze wyposażone. Trzeba przyznać, że wizualnie jest bardzo, ale to bardzo ładny (czarny), świetnie wykonany i bardzo cienki, taka mała biznesówka, z takim telefonem można się wszedzie pokazać :P Manu ładne, do tego czytnik kart (jeżeli dobrze pamiętam to SD), które sa jednymi z najtańszych na rynku. Menu rónież bardzo ładne, choć nie tak jak w SE. Co do baterii, to nic nie powiem, bo siostra ostatecznie kupiła SE W300... No i sa jeszcze Nokie, ale ich ceny są często zaporowe... Masz spory wybór, więc nie rób tego błedu i nie kupuj V3...

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BKX
    SE K750i (...) super wyświetlacz,
    Wszystko się zgadza oprócz zacytowanego fragmentu. Wyświetlacz jest do bani. Szybka bardzo się brudzi, ciągle są na niej smugi i odciski palców a gdy Słońce zaświeci choć trochę mocniej NIC nie widać - operuje się wtedy na czuja.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Ja zaś odradzam K750i :lol: Mój kumpel ma... hmm... właściwie to nie ma bo po paru miesiącach użytkowania co chwila odnosi go do serwisu. Oczywiście nie w każdym tak jest. Jeden będzie się psuł co chwile, inny może w ogóle się nie psuć.
    Werdykt mojego kumpla: Nigdy więcej SE! :lol:

Auto
    -

Domyślnie

Jak widzisz opinie są różne, kup tą która się tobie podoba i to jest jedyne wyjście.

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kojek
    właściwie to nie ma bo po paru miesiącach użytkowania co chwila odnosi go do serwisu. Oczywiście nie w każdym tak jest. Jeden będzie się psuł co chwile, inny może w ogóle się nie psuć.:
    No cóż jest to pewien przypadek. K750i uchodzi za trwały i dobrze wykonany telefon, nie spotkałem się z takimi opiniami.
    Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie
    Wyświetlacz jest do bani. Szybka bardzo się brudzi, ciągle są na niej smugi i odciski palców a gdy Słońce zaświeci choć trochę mocniej NIC nie widać - operuje się wtedy na czuja.
    Eee przesadzasz... Wyświetlacz K750i ma świętny, ale faktycznie co do czytelności jego można mieć zarzuty. Kiepska czytelność pod słońcem dotyczy wiele telefonów(np moją 6230i czy poprzednią 6230 i 6020 chociaż z 5140 nie miałem takich problemów ale to dlatego że ten telefon miał 4096 kolorów...).
    Cytat Zamieszczone przez mareq
    Jak widzisz opinie są różne, kup tą która się tobie podoba i to jest jedyne wyjście.
    To jest beznadziejne wyjście, jak się czyta opinie jakiegoś sprzętu/przedmiotu to często należy czytać "miedzy wersami", i wywnioskować konkretne informacje.
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

chce kupic nokie 5300 co o tym myslicie eksperty :susp:
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar qoompel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dydzi
    chce kupic nokie 5300 co o tym myslicie eksperty :susp:
    Opinie na Inspiracja.com

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Don2x44
    Cytat Zamieszczone przez mareq
    To jest beznadziejne wyjście, jak się czyta opinie jakiegoś sprzętu/przedmiotu to często należy czytać "miedzy wersami", i wywnioskować konkretne informacje.
    No nie zawsze, chyba każdy ma jakieś swoje upodobania, np. ktoś kto nie lubi Siemensa nie kupi go, choćby pisali o nim same dobre rzeczy. Chyb nie czuł byś się dobrze z telefonem marki która ci kompletnie nie pasuje.
    A akurat te telefony co on ma do wybory są wszystkie dobre, więc wybór między nimi jest kwestią gustu.

A co do K750 kolega ma, 3 razy szedł do serwisu, obudowa trzeszczała, i dopiero za 3-cim razem wpadli na to żeby ją wymienić, jeszcze miał problemy z softem, tego nie naprawili, uzasadniając "widocznie tak ma być".

Domyślnie

Ja osobą , które zamierzają zakupić V3 polecam k510i Ma zdecydowanie lepszy aparat , więcej pamięci i prostsze menu . Może nie wygląda jakoś nadzwyczajnie ale znowu nie aż tak źle . Gorąco polecam !

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Jak zawsze są fani Nokii, SE, Samsunga, Motoroli czy Simensa, i nikogo sie nie przekona, że ten jest lepszy, bo ma to, a ten bo ma cos innego. Wszystko zalezy od czego człowiek zaycznał i jak jest do czegos przyzwyczajony... Przykładem może być mój kumpel, który w salnie zamiast SE W300 wybrał Nokie 6070, która nie oszukujmy się, nie ma startu przy tym modelu... A jednak to zrobił, bo był bardziej przywiązany do Nokii... Ja tylko mowie, jak ktoś nie miał nigdy Motoroli to nie wie co to zanczy mieć problem z wyszukaniem prostych opcji w menu... Nawet bardzo orzbudowane "symbiany" mają o wiele prostszą konfiguracje.

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie
    Wszystko się zgadza oprócz zacytowanego fragmentu. Wyświetlacz jest do bani. Szybka bardzo się brudzi, ciągle są na niej smugi i odciski palców a gdy Słońce zaświeci choć trochę mocniej NIC nie widać - operuje się wtedy na czuja.
    Po pierwsze, brudzi sie jak wszędzie, miałem już różne tel i każda szybka tak samo się brudziła po dotknięciu palcami czy przyłożeniu w trakcie rozmowy do ucha...

Po drugie stwierdzenie, że wyświetlacza jest do bani jest co najmniej śmieszne. Jest masa tel. na rynku z o wiele mniejszym wyświetlaczem, mniejszą rozdzielczościa i mniejsza ilościa kolorów. Tak się składa, że w k750 wszelkie barwy są wyświetlane bardzo dobrze (fakt, nie tak dobrze jak na nowszysch modelach typu K800, W810I itd. gdzie rzeczywiście czarne jest czarne, ale jest ok). A co do słońca, to nie tylko SE ma z tym problemy, ale wiekszoścm odeli na rynku i nie przesadzajmy, nic się nie robi po omacku, aż tak słabo nie widać...

Jeżeli się nie myle, kolega nie szuka telefonu za gruba kase typu Nokie Nseries za ponad 1000 zł czy jakieś wybitnie drogie Samsundi Serii D lub nawet wspomniany K800, więc za taka cene nic lepszeg niż K750i nie znajdzie... Tyle mojego zdania, jeżeli ktoś chce tel za małe pioeniądze w abon. to tylko i wyłacznie SE lub Samsungi, wszelkiego rodzaju Nokie, Motorle, LG itd. są słabsze i nie da się tego ukryc.

Uprawnienia umieszczania postów