Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 18 z 266 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 2659

Wątek: Kącik Komórkowy

Auto
    Honda Civic

Domyślnie

właśnie jak na razie to proponowałem mu właśnie N70 ;]

czekam na innych żeby się wypowiedzieli coś na temat tych telefonów ;p

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Nokia 6280 przy mniejszym budżecie gdy nie potrzebuje symbiana jest bardzo fajna. Wieszajcie na mnie psy, nasz forumowy Luc wyzywa mnie od idiotow za to, ale osobiscie nie kupie innego telefonu jak Nokia. Za dużo chyba z moją przezylem i mam moze sentyment...

Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Civic_Fan
    -nie może być rozsuwany , ani łamany (tzn. z klapką)
    chyba że się przekona do niego ;]

PS. miło by było jakby była Nokia

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Jak już mówiłem ja mam 6280 i nie narzekam na nią... Dobrym wyborem byłaby też N80, którą miał mój tata. Tylko, że N80 jest już dla bardziej wymagających. Ma Symbiana, przez co chodzi troche wolniej, ale ogólnie OK. I strzeszcie sie Mój tata dał ją do komisu(w tym w którym ją kupił) aby wgrać nowy soft i... Stary soft wykasowany, a nowy nie wgrany :lol: i Tak już zostało :lol: Dali mu w zamian N73 i sprawuje mu się jak narazie dobrze. Ma w nim oprogramowanie do nawigacji, ale musi jeszcze dokupić moduł GPS.

P.S. I jeszcze stara, poczciwa 6230i Jest godna polecenia.

Awatar Red_Label
    Auto
    srebrny wuerikser ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BeeMiX
    Wieszajcie na mnie psy, nasz forumowy Luc wyzywa mnie od idiotow za to, ale osobiscie nie kupie innego telefonu jak Nokia. Za dużo chyba z moją przezylem i mam moze sentyment...
    Ja napewno psów wieszać na tobie nie będe, bowiem ja także miałem 6 Nokii i nic innego.

Awatar Basti
    Auto
    Alfa R

Domyślnie

Nokie 6230i lub 6600.

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

nasz forumowy Luc wyzywa mnie od idiotow za to, ale osobiscie nie kupie innego telefonu jak Nokia.
    E co ja znowu ?
    Bo widzisz, ja mam rację, a Ty się nie znasz
    Niektóre modele Nokii są oczywiście fajne i warte zakupu, ale Ty podchodzisz do marki zbyt fanatycznie... nie umiesz spojrzeć racjonalnie, tylko patrzysz przez znaczek NOKIA. Nie ważne jakie gówno by wypuścili, to też się będziesz rozpływał, przecież to Nokiaa.... jak jakiś bożek
    Nie twierdziłem nigdy że robią złe telefony. Twierdziłem tylko (i nadal podtrzymuję) że robią urządzenia nieproporcjonalnie drogie w porównaniu do ich jakości. Menu jest dla matołów, którzy nie umieją się nauczyć obsługi czegoś nieco bardziej skomplikowanego... nowe modele psują sie równie często jak trzy razy tańsza Motorola. I kropka, nie życze sobie, żeby ktoś ośmielił się podważyć moją opinię

Za dużo chyba z moją przezylem i mam moze sentyment...
    I słusznie, masz jeden z tych modeli które są dobre, bo pochodzą jeszcze sprzed cięć finansowych. Ponadto jak się może zepsuć telefon który składa się z pięciu części?
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Z siedmiu jeśli liczyc obudowe i baterie. Plus 6 śrubek :lol:

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Luc
    Menu jest dla matołów, którzy nie umieją się nauczyć obsługi czegoś nieco bardziej skomplikowanego...
    Czy ja wiem... dla mnie to duży plus. Ostatnio spędziłem 10 min próbując zmienić w Motoroli V3 godzinę, która była ukryta pod 'ustawienia początkowe' jeśli dobrze pamiętam. Mi takie oznaczenie bezpośrednio kojarzy się z przywracaniem ustawień fabrycznych a nie zegarkiem więc skutecznie je omijałem bez dłuższy czas

Awatar kociak
    Auto
    Ford Fiesta 1.3

Domyślnie

el,dzięki że mi uświadomiłeś gdzie w Motoroli V3 zmienić zegarek :lol: Nie mogłem dojść,gdzie te ustrojstwo się zmienia. :neutral:

Uprawnienia umieszczania postów