Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Kącik Komórkowy

Domyślnie

Samsung zwiększył cene tylko po to żeby dorównać ceną IPhona. Mnie osobiście telefony samsunga odpowiadają teraz postawili na lepsze obudowy metalowe czy to alumowe są świetnie wykonane bo ten tandetny plastik to się nadaję raczej przez okno wyrzucić. Wymienna bateria po co? lepiej jak jest cały bez wyciąganej klapki.

Domyślnie

Dla mnie wymienna bateria to ważny czynnik w telefonie - przy częstotliwości ładowania smartfonów ogniwa stosunkowo szybko tracą swoją pierwotną sprawność. Widzę to po swoim telefonie. A kupić i wymienić baterię jest znacznie wygodniej niż oddawać telefon do serwisu.
    Autoblog24 - moje spojrzenie na motoryzację. Polecam propozycje najlepszej muzyki do samochodu : )
    -> http://autoblog24.pl/czego-sluchac-w-samochodzie/

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Zamknięte na stałe body w telefonie ma też taką zaletę, że nie ma co skrzypieć i uginać się w dziwny sposób, czy przesuwać pod palcami. To tworzy przyjemny efekt monolitu. Co ciekawe, nawet mój plastikowy w 100% Alcatel fajnie leżał w dłoni. Gdyby miał zmienianą baterię, to raczej odczucie jakości byłoby znacznie niższe (przypominam - niby plastik fantastik, ale czuć było solidność).
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Domyślnie

a co to za komóreczka ? ;p

VIP Awatar Puszek
    Auto

Domyślnie

Miał ktoś może do czynienia z wyrobami Huawei? W oko wpadł mi nowy P8 i z tego, co zdążyłem się naczytać, jest jak najbardziej ok. Pytanie tylko, jak w tej fiwmie jest z niezawodnością i szeroko pojetą jakością (mam przez to na myśli solidność kontrukcji, znoszenie trudów codziennego użytkowania itd. czyli rzeczy, których w krótkim teście nie da się ująć).

^^ (R)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Puszek Zobacz posta
    Miał ktoś może do czynienia z wyrobami Huawei? W oko wpadł mi nowy P8 i z tego, co zdążyłem się naczytać, jest jak najbardziej ok. Pytanie tylko, jak w tej fiwmie jest z niezawodnością i szeroko pojetą jakością (mam przez to na myśli solidność kontrukcji, znoszenie trudów codziennego użytkowania itd. czyli rzeczy, których w krótkim teście nie da się ująć).
    Ja od 2 tyg. uzywam P8 jestem pozytywnie zaskoczony, jezeli nie jest dla Ciebie wazna marka telefonu to ten telefon napewno spełni Twoje wymagania. Co na plus to jakos wykonania, grubosc telefonu, zdjecia naprawde dobre, bardzo dobry zasieg i jakos rozmow. Na minus to ze nie jest iphonem czy samsungiem i bateria mogla byc wydajniejsza, to przypadłość kazdego nowego telefonu.

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Miałem możliwość "pomacania" P8 i napiszę, że jestem pod wrażeniem! Tak odczuwalnej jakości obudowy nie ma galaxy s6 IMO. System jest z ich tradycyjną nakładką ale z tego co czytam to nie muli ona go zbytnio. Obsługa na ekranach jak w iPhonie.

VIP Awatar Puszek
    Auto

Domyślnie

To wszystko już wiem, ale dzięki za odpowiedzi Chodziło mi raczej o bardziej długofalowe wrażenia z użytkowania poprzednich modeli. No ale i tak już zamówiłem i czekam na kuriera

^^ (R)

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Puszek każdy telefon się psuje... Nawet iPhone, galaxy S ilestam. Plusem dla Huawei jest w miarę czysty soft co dla telefonów z androidem ma znaczenie! Najważniejsze że będziesz miał i gwarancję jaki i ochronę z tytułu faktury VAT (rok lub dwa)!
    Jedna z lepszych marek chińskich IMO

VIP Awatar Puszek
    Auto

Domyślnie

Chodziło mi bardziej o fizyczny aspekt znoszenia próby czasu (tj. czy nic się nie łuszczy, wyciera, przesadnie rysuje, itp. albo czy z czasem system nie ma tendencji do zamulania).
    A popsuć się niestety może każdy telefon, mój brat miał ciężkie przeżycia z ZTE, który więcej czasu spędził w serwisie, niż w użytkowaniu i szybko się go pozbył. Dlatego do Chińczyków podchodzę z dozą sceptycyzmu.

^^ (R)

Uprawnienia umieszczania postów