Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Kącik Komórkowy

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie Kącik Komórkowy

Poczta nie powinna być problemem. Instagramu nie było (w oryginalnej wersji) jeśli dobrze pamietam gdyż nie mam. Whatsapp już nie jest wspierany. Face jakiś ograniczony (tez nie mam). Deezer działał ale Spotify radzę sprawdzić. Onedrive? Mam Box i działał.
    Można wgrywać aplikacje androida Ale wlasnie przez to natywne nie były rozwijane i jak wszyscy wiemy teraz "Alcatel" produkuje telefony BlackBerry na androidzie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Domyślnie

Witajcie
    Trochę głupio zamieszczać jeden z moich pierwszych postów na tym forum akurat w tym dziale, ale sytuacja mnie zmusiła Do sedna - jutro muszę zdecydować jaki telefon wybrać w ramach przedłużenia umowy. Do wyboru mam trzy opcje:
    1. Huawei P9 lite
    2. HTC U Play
    3. LG K10 LTE
    Niestety nie mogę wybrać opcji samego abonamentu jak sam chciałem zresztą zrobić (oraz kupić poza abonamentem Xiaomi 4x) i nie wiem na co się zdecydować. Wszystkie telefony są za 1,23 PLN przy tej samej wysokości abonamentu. Na pierwszy rzut oka najlepiej wypada HTC.
    Najbardziej mi zależy aby telefon miał w miarę wytrzymałą baterię (przy umiarkowanie intensywnym użytkowaniu) oraz przede wszystkim żeby się nie wieszał i działał sprawnie jako GPS. Każdy telefon pewnie te funkcje będzie spełniał nadzwyczaj dobrze, ale chcę dokonać najlepszego i najkorzystniejszego wyboru.
    Z góry dziękuję za wszelkie rady

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Ta, producent zawsze robi dwie linie produkcyjne. Na jednej produkuje do sklepów i na allegro a na drugiej jest specjalny psuj. I ta druga to linia dla operatorów.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96

Domyślnie

Pytanie dla osób w temacie na bieżąco: Jestem zdecydowany na kupno Nokii 8 ( single sim - koniecznie ). Co możecie polecić jako alternatywę w cenie ok. 1500zł? Od razu mówię, że do wszystkiego co nie jest Nokią ( nawet jeśli ona sama już nią nie jest ) mam uprzedzenie, tak jak i do androida, do którego zostałem niestety zmuszony. Więc wybieram zło konieczne
    '94 BMW E32 730i V8, '90 Mercedes-Benz W124 230CE, '95 BMW E36 328i Coupe, '89 Honda NTV600 Revere
    '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo, '96 BMW E34 520i Touring / ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '03 Alfa Romeo 166 2.4JTD, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD, '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Awatar baczek
    Auto

Domyślnie

Mi6, wspomniany G6, Moto Z2 Play

Domyślnie

Ja mam P10 i firmową Motorolę. Powiem szczerze, że Motorolę mam 2 tygodnie i już jestem umówiony na jej zwrot, bo jest dramatyczna. Nie ma kompletnie startu do Huaweia. Nakładka systemowa Emui jest naprawdę bardzo dobra, gdzie w Motoroli jest kiepsko. Generalnie P10 sobie zobacz, bo jest do kupienia spokojnie za 1500zł i uważam że takich pieniędzy jest warty.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar baczek
    Auto

Domyślnie

Przecież w Moto jest czysty Android czyli to samo co w Nokii

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Bierz xiaomi mi a1. Tylko uwazaj, bo mozna go zgiac w kieszeni :-P
    Mind Full of Colors.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez baczek Zobacz posta
    Przecież w Moto jest czysty Android czyli to samo co w Nokii
    To w takim razie źle się tego używa pod kątem ergonomii

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Uprawnienia umieszczania postów