Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 266 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2655

Wątek: Kącik Komórkowy

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Matko :shock: to w PL jeszcze nie można kupić N92 a tu już N93?! W sumie się jakoś strasznie nie różni od 92 ale jej stylistyka wydaje mi sie świerzsza.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Domyślnie

jesli chodzi o zasieg to w tamtym roku w lipcu era podpisała umowe z plusem o korzystaniu z tych samych nadajników i to sie sprawdza tata ma w plusie ja mam w erze i mamy idealnie taki sam zasieg noi podobne tel ja mam sony ericsona k700i a tata sony ericsona k500i

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

ja chcialby nadmienic ze jesli chodzi o zasieg w orange to w moim regionie (wielkopolska) ANI RAZU nie zdarzylo mi sie abym mial 0 zasiegu. a jestem u nich dziesiec miesiec. uprzedzam: wacle nie mieszkam w poznaniu

slivus
    Guest

Domyślnie

dla mnie liczą się tylko telefony z symbianem albo windowsem -można sobie naprawde cuda doinstalować! Bardzo polecam motorole mpx200 tania i ma baaardzo dużo możliwości -miałem 5 sztuk ; mpx220 droższa ale ma już aparat 1,3mpix i bluetooth też bardzo fajnie się używa... a jeśli chodzi o symbiana to polecam 6600 i wyższe modele. Można sobie na symbianie zainstalować mape gps dokupić antene GPS i mamy nawigacje! POLECAM!

Domyślnie

Jak już temat z fonami i sieciami się zaczął, to chciałbym się pochwalić moim wczorajszym nabytkiem - zmieniłem Nokię 3120 na Samsunga X700. Co mnie przekonało? Bardzo elegancki wygląd, proste i ciekawe menu, aparat 1,3 Mpix (poniżej pierwsze amatorskie zdjęcia - mnóstwo opcji dodatkowych), odtwarzacz MP3 oraz radio FM (dobrej jakości wbudowane głośniki oraz dodatkowe słuchawki). Do pełni szczęścia dochodzi wyjście USB, Bluetooth oraz port na kartę Micro SD.

ZDJĘCIA TELEFONIKU:

ZDJĘCIA Z TELEFONIKU:

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Fajny telefonik - ładnie wygląda, ma dużo fajnych gadżetów i robi niezłe fotki. Gratulacje

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Troche chyba brabus zabrudziłeś obiektyw palcem bo zdjęcia troche przytłumione?

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Część fotek to pewnie z obróbki z softu w telefonie. Ale wydaje mi się że telefon robi zdjęcia z taką "poświatą". No ale czego można wymagać od aparatu w telefonie. I tak jest nieźle.
    Nawiasam mówiąc Grzegorz ładną masz córeczkę.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar slivuss

Domyślnie

fotki robi kiepskie, nawet jak na telefon...
    odkleiłeś folie z "obiektywu"? nie obraź się że Ci to pisze ja miałem kiedyś taki problem z dekielkiem w cyfrówce :lol:

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    czego można wymagać od aparatu w telefonie. I tak jest nieźle.
    Nawiasam mówiąc Grzegorz ładną masz córeczkę.
    Prawdopodobnie zabrudzony był obiektyw - folie napewno odkleiłem wszystkie. Dzisiejsza sesja ze spaceru po krakowskim rynku również wyszła z taką dziwną poświatą i postanowiłem pozmieniać nieco ustawienia i przetrzeć dokładnie obiektyw - wydaje mi się, że już wszystko powinno być w porządku.

Nie oczekuję jakości aparatu cyfrowego, więc jestem bardzo zadowolony!

P.S. Dziękuję za pochwalenie Emilki - za tydzień największa impreza w domu - drugie urodziny córki i dzień ojca - W TYM SAMYM DNIU!! EOT

Uprawnienia umieszczania postów