Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 266 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 2659

Wątek: Kącik Komórkowy

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus

P.S. Dziękuję za pochwalenie Emilki - za tydzień największa impreza w domu - drugie urodziny córki i dzień ojca - W TYM SAMYM DNIU!! EOT
    Na zapas wszystkiego najlepszego dla córy i dla ciebie tatuśku

Domyślnie

ja posiadam Nokię 6630 i jestem z niej BARDZO ZADOWOLONY.Kupiłem ją za 1 zł w Orange dla Firm,robi b.dobre zdiecia i ma wszystko czeo dusza zapragnie (oprócz irDy :damn: :damn: )

http://web.mobiguru.ru/web/photo/nokia_6630_1.jpg

Domyślnie

A ja posiadam Sony Ericssona K750i któtego kupiłem w Orange dla fimr w taryfie "top firma 300" i zaplaciłem za niego 29zł. Chciałem N70,ale kosztowała 600 zł. Ale "soniak" (prawie)niczym jej nie ustępuje.

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Ja również zostałem bardzo szczęśliwym posiadaczem telefonu Nokia 6630, nowy na gwarancji zakupiony w komisie za 710 zł. Wrażenia i fotki już w krótce, bo póki co jeszcze się gubię w jego funkcjach i możliwościach...

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mr.G
    (oprócz irDy :damn: :damn: )
    Nie ma irDy ?? To tak jak by w Maybachu nie było poduszki powietrznej dla kierowcy.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

dokłandie a najlepiej jak ma i IRDE i BLOOTOTH tak jak mój sony ericson k700i

P.S fajny telefonik masz szkoda ze bez tej irdy...

P.S 2 : mój kolega wałsnie zakupił nokie n98 (w anglii) niestety fotej narazie nie zapodam poniewaz jest na wakacjach na kubie

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Cytat Zamieszczone przez Mr.G
    (oprócz irDy :damn: :damn: )
    Nie ma irDy ?? To tak jak by w Maybachu nie było poduszki powietrznej dla kierowcy.
    to jest zły przykład, bo IRDA wymięka przy BT i jest na maxa niepraktyczna...

Oj Panowie... widze, że braki w wiedzy na temat telefonów Telefony z Symbianem przeważnie nie mają IRDY, bo jest aplikacje, która zamienia tel. w pilot, np. do TV i był to spory problem, gdy niektórzy po piwku robili sobie w barze "jaja" przełączając kanały lub tak jak my to robiliśmy na lekcji chemii w LO W końcu weszły jakieś zakazy w niektórych państwach na tego typu urządzenie w tel. kom. i dlatego Nokia ich nie monotowała, choć teraz znowu do tego powraca... Ale po jakiego grzyba wam IRDA skoro jest BT? Przecież IRDA jest powolna, aparaty muszą być ustawione blisko siebie i co najgorsze nadajnikami do siebie... :/ BT załatwia sprawe, zasięg nawet ponad 100 m, zależy od modelu Wieć nie ma co płakac, że nie ma IRDY gdy jest BT, gorsza sprawa, gdy nie ma nic

Aha, przemek 14, przecież nie ma N98

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

W 99% kożystam z irDy do łącznienia się z komputerem do przesyłania danych, muzyczek i grafiki. Na odbiornik Bluetooth do kompa na razie mnie nie stać.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

W 99% kożystam z irDy do łącznienia się z komputerem do przesyłania danych, muzyczek i grafiki. Na odbiornik Bluetooth do kompa na razie mnie nie stać.
    A jest już w miare tani, szczególnie jeśli brać wygodę i konfort jaki zapewnia. Moim zdaniem lepiej wydać te 30zł na Bluetooth jak użerać sie z irdami

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BeeMiX
    A jest już w miare tani, szczególnie jeśli brać wygodę i konfort jaki zapewnia. Moim zdaniem lepiej wydać te 30zł na Bluetooth jak użerać sie z irdami
    kurcz ea ja wydałem 50 zł przepłaciłem :lol:
    no ale rzeczywiście warto jest wydać te pare dych bo przez Bluetooth naprawde szybciej przesyła do kompa niż przez irDy

Uprawnienia umieszczania postów