Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 266 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 2659

Wątek: Kącik Komórkowy

p910user
    Guest

Domyślnie

Telefony z Symbianem przeważnie nie mają IRDY, bo jest aplikacje, która zamienia tel. w pilot, np. do TV i był to spory problem, gdy niektórzy po piwku robili sobie w barze "jaja" przełączając kanały lub tak jak my to robiliśmy na lekcji chemii w LO W końcu weszły jakieś zakazy w niektórych państwach na tego typu urządzenie w tel. kom. i dlatego Nokia ich nie monotowała, choć teraz znowu do tego powraca...
    Na jkich modelach opierasz swoja wypowiedz, chodzi o brak irdy? Z Twojej wypowiedzi wynika ze jest ich sporo... hmm ciekawe..
    W branży telefonów siedze od kilkunastu lat i nigdy o takim zakazie nie słyszałem... a brak irdy w kilku modelach Noki nie był spowodowany zakazami (o ile takie wogle byly). Ten sposób komunikacji jest mało praktyczny, wolny itp.Mimo wszystko pojawia sie np w topowym modelu P990 który już niedługo będe mial okazje testowac (doczekac sie nie moge)
    Aplikacja ktora robi nam z telefonu pilota nazywa sie Total IrRemote, zrobili ją Polacy, firma Psioloc.
    BT jest pewnym komfortem w komunikacji tel-pc. Można miec neta za free w telefonie via BT(fajna sprawa) Szkoda ze max 10metrow, jednak to WLAN będzie prawdziwym rarytasem
    Pozdrawiam

Domyślnie

ja tyam lubie miec duzo bajerów na komórce dlategi irda i bloototh jest dla mnie bezcenny

P.S BKX owszem jest nokia n98 ale nie w polsce ;]

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez przemekp14
    P.S BKX owszem jest nokia n98 ale nie w polsce ;]
    Ale BKX nie pisze o Polsce, a w ogóle na świecie. Z tego co wiem, to linia Nokii ciągnie się przez modele N90, N91, N92 i N93. O N98 nie ma żadnych informacji! Przekręciłeś nazwę telefonu raczej...

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Przykro mi ale Nokia nie produkuje modelu N98. Najwyższy model to N93 który z resztą nie jest oferowany w polsce..... nawet nie próbuj sie sprzeczać

Domyślnie

DJ ma racje przekreciłem nazwe telefonu telefon nazywa sie nokia N93

PRZEPRASZAM

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

p910user
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez saleen
    Przykro mi ale Nokia nie produkuje modelu N98. Najwyższy model to N93 który z resztą nie jest oferowany w polsce..... nawet nie próbuj sie sprzeczać
    ja spróbuje, co powiesz na model n95 Telefon jest produkowany ale w wersji prototypowej, przedprodukcyjnej. Taką wersje można poznać po innym imei. Nie zaczyna sie od 3....
    Cena nie została jeszcze ustalona, a jego oficjalna prezentacja powinna odbyć się najpóźniej w Sierpniu.

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez p910user
    co powiesz na model n95
    To powiem że nie mozna go kupic, ale jak najbardziej istnieje.... Jest królem telefonów . Ma wbudowany aparat matrycą 3 megapiksele i trzykrotnym zoom'em optycznym oraz bodaj dwudziestopięciokrotnym zoomem cyfrowym. Optykę do aparatu dostarcza firma Carl Zeiss. Zaraz spróbuje poszukać jakiś fotek tej machiny

EDIT:

Mam fotkę I oto prezentuje Państwu Nokię N95 :

http://www.mobile-review.com/uploads/photo0144bd.jpg

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Ciekawy telefon nie powiem. Ale na pewno mało ludzi będzie stać na niego.
    I jeszcze jedno [img] jest niedozwolony na forum. Czytałeś chociaż regulamin. :susp:

Cytat Zamieszczone przez telefon.gsm.pl
    Nokia przygotowuje się do wprowadzenia telefonu z matrycą 3 megapiksele i trzykrotnym zoom'em optycznym. Najnowsze wieści donoszą, że model ten będzie miał oznaczenie N95.
    Oprócz wspomnianych funkcji fotograficznych nowa Nokia będzie obsługiwała szybką transmisję danych w sieci UMTS opartą na technologii HSDPA. Będą również bardziej "standardowe" interfejsy, jak Bluetooth, WiFi, EDGE. Z niecierpliwością czekamy na oficjalne informacje i pełną specyfikację.
    To informacja jednego z serwisów i fotki:

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez p910user
    Na jkich modelach opierasz swoja wypowiedz, chodzi o brak irdy? Z Twojej wypowiedzi wynika ze jest ich sporo... hmm ciekawe..
    W branży telefonów siedze od kilkunastu lat i nigdy o takim zakazie nie słyszałem... a brak irdy w kilku modelach Noki nie był spowodowany zakazami (o ile takie wogle byly).
    To tak, również jestem na bierząco w temacie telefonów, więc mnie raczej niczym nie zaskoczysz, może nie interesuje się tak długo jak ty, ale od okolo 5-6 lat mam ciągłą stycznośc z tym tematem, już to kiedyś pisałem...

Co do braku irdy w tel. Nokii, to proszę bardzo: 3250, 6630, 6670, 6680, 6681, 7610, 7700, 7710... nie wiem czy wszystki, bo nie chciało mi się dalej sprawdzać, jeżeli uważasz, że to jest mało, to widocznie ja nie umiem liczyć... hmm... ciekawe dlaczego jednak jest ich sporo Bo w pewnym okresie to były najlepsze telefony oferowane przez tego producenta...

Co do branży, to jesteś pewny że kilkanaście lat? u nas rynek GSM istnieje od 10-11 lat, a prężnie się rozwija od około 7

Co do zakazów, to rzeczywiście troszke się źle wyraziłem, to są tylko przypuszczenia dlaczego Nokia poczyniła takie kroki, rezygnując wtedy w topowych modelach z IRDY, bo teraz znowu większość ja ma... wyczytałem to około 2 lata temu w jakimś serwisie interntowym, a później w czasopiśmie "komórka"... Przepraszam, że nie podam na to dowodów, ale nie sposób zapamiętać gdzie to dokładnie było... Zakazy dotyczyły któregoś z państw arabskich i chyba kilku krajów azjatyckich... Nawet nie wiem, czy to niebyło w tych samych państwach, co później wprowadzili zakaz aparatów foto w telefonach, ale serio nie pamietam...

p910user
    Guest

Domyślnie

BKX raczej umiesz liczyć to ja troszeczke przesadziłem
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów