Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 266 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 2659

Wątek: Kącik Komórkowy

Awatar slivuss

Domyślnie

widze że p910user to fan komórek bo nawet w nicku ma s-e...
    ta nokia to wielka jest... i nie rozumiem kupowania telefonu dla dobrego aparatu który nigdy nie będzie tak naprawde dobry... zoom optyczny, dużo mpx a matryca fizycznej wielkości główki od szpilki :lol: poprostu komórkowy onanizm... za te pieniądze można mieć jakiś fajny telefonik i do tego ultrakompaktową cyfrówkę którą można nosić w drugiej kieszeni. I jeszcze nie rozumiem ludzi którzy mają symbiana w telefonie i nie wiedzą co to jest i jakie ma możliwości...
    Dla mnie optymalne są Motorolki serii MPX, MPX200 to poprostu miodny telefon... bardzo niska cena a przy tym jakość i materjały obudowy niespotykane -ośmiele się powiedzić że lepsze niż w nokiach n... funkcjonalność po prostu zniewalająca... slot na karty SD, ładnie gra na głośniczku i na słuchawkach, WINDOWS w niej daje ogromne możliwości... minusy to słaba bateria i brak bluetootha no i nie ma aparatu :lol: MPX220 ma to czego brakuje dwusecie... i najgorszy aparat 1,3mpix w klasie. Dla Was pewnie dyskwalifikacja z powodu aparatu a ja się ciesze że mogę dzięki temu tanio kupić Miałem 5sztuk mpx200 i 1 mpx 220 i polecam wszystkim! Za małe pieniądze można zasmakować telefonu wysokiej klasy.

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Nie wiem czy już ktoś tu o tym nie wspomniał, ale słyszałem w radiu że Nokia ma połączyć się (lub wchłonąć) Siemensa. Więc niedługo możemy się spodziewać, obok dwunazwowego Sony-Ericcsona, Nokia-Siemens lub trzynazwowej Nokia-Benq-Siemens
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

no ja mam nadzieje ze jesli sie tak stanie to nokia techniki siemensa nie odziedziczy bo bedzie z tego katastrofa miałem 2 siemensy (c65 i cxt70) oba sprzedałem bo bym na czesci nie wyrobił niebyło miesiaca w którym nie odwiedziłbym serwisu :/

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Nie wiem czy już ktoś tu o tym nie wspomniał, ale słyszałem w radiu że Nokia ma połączyć się (lub wchłonąć) Siemensa. Więc niedługo możemy się spodziewać, obok dwunazwowego Sony-Ericcsona, Nokia-Siemens lub trzynazwowej Nokia-Benq-Siemens
    Nie, nie... to nie chodzi o marke telefonów, nie bedzie modeli Nokia-Siemens itd. Działy produkujące infrastrukturę sieci telekomunikacyjnych obu firm połączyły się tworząc Nokia Siemens Network, a spowodowane to było oszczędnościami Tak więc nie mamy się o co martwić i chyba długo nie będziemy, bo jak narazie Nokia wciąż jest największym producentem tel. na świecie Do podobnego połączenia miało dojść w dziale produkcji telefonów standardu CDMA, tylko z firmą Sanyo, jednak nic z tego nie wyszło...

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Sorry za odkop ale bedac ostatnio na windsurfingu zalało nasz namiot a razem z nim mojego niezniszczalnego samsunga. Ide dzis po nowy telefon i zastanawiam sie nad nokia n70. W plusie mozna ja miec za 99zł. Chciałbym usłyszec jakies opinie na temat trwałosci tego telefonu, długosci działania baterii oraz czy go sie dobrze obsługuje. Nie ineresuja mnie takie bajery jak mp3 czy aparat. Czy jesli nie bede z tego korzystał to lepiej jest wybrac jakas inna nokie lub telefon za jedna złotowke i nie przepłacac? Jest tez nokia 6021 z zestawem słuchawkowym bluetooth. Moze sie skusic na to? Nie znam sie na telefonach i sie nimi nie interesuje. Telefon potrzebny mi jest tylko do dzwonienia i wysyłania sms a prorytetem jest niezawodnosc i długie działanie baterii. Prosze o szybka pomoc.

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

OT
    Czyli Siemens upada...

Laptopy Fujitsu-Siemens przejeła z tego co wiem firma Benq.
    Telefony komuórkowe Siemensa przejeła ta sama firma.
    Wydział Sieci Telekomunikacyjne Siemensa przejeła Nokia...
    Sprzet AGD Siemensa jest chyba także wykupiony przez Boscha:P

A co z czesciami do samochodów firmy Siemens?!
    EOT
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Robak, jeżeli serio wcale nie robisz zdjęc, nie masz dzwonka mp3 i nie uzywasz takiego telefonu jako aparat, to nie widze wiekszego sensu zabawy w model z Symbianem (to taki system operacyjny, mozesz wtedy wgrywaći kasować różne rzeczy na komie). W takim wypadku poleciłbym Ci model właśnie bez Symbiana (bo on troszke zamula koma, tak jak to sie czasem dzieje z komputerami), jezeli w p;anujesz zakup w Plusie, to najlepszym wyjsciem z dobrych telefonów jest SE K750i, fakt ma te same opcje co N70, jednak brak systemu wpływa na szybkość pracy całego aparatu. Nokia 6230i to również gody uwagi model, bateria trzyma dośc długo, czytelny interfejs, aparat i mp3 jest, więc może Ci sie spodoba zabawa takim gadżetem. Ale proponuje iśc do salonu i poprosić przedstawiciela firmy o pomoc, on pokaże Ci każdy tel, wytłumaczy, włączy i bedziesz mógł to sam ocenić

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

BKX dzieki za rade ale juz kupiłem nokie 6021 z zestawem słuchawkowym bluetooth za złotowke. Teraz bede mogł smigac autem i gadac przez telefon jednoczesnie srajac z wysoka na policje. Telefon jest prosty jak łopata ale mi sie podoba. Jak to nazwałes przestwiciel firmy był bardzo atrakcyjny ale była duza kolejka i nie wypadało sie umawiac jednak z pewnoscia jutro podskocze tam jeszcze raz

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Bardzo dobry wybór, bo nie chodzi o to, zeby kupic coś "szpanerskiego" tylko o to, żeby człowiek była zadowolony. Zbedne gadżety w telefonie tylko osłabiją baterie, a skoro nie masz potrzeby ich używania, to po co przepłacać? Ja odziedzicze tel. po starszym, bo mój się lekko sypie, a do podpisania nowej umowy zostało jeszcze 4-5 mies

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Zaczynam powoli polować na Nokie 6131. Cudeńko telefon, co prawda bez totalnego wypasu (tylko S40), ale jak na moje finansowe możliwości to jest w sam raz.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów