Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 266 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 2659

Wątek: Kącik Komórkowy

Domyślnie

Ja posiadam Nokie 6230i w Orange. Telefon jak marzenie, aparat 1,3 megapixela, karta 512 Mb z MP3, czzego chcieć wiecej. Kupiłem sobie nówke jakis miesiac temu.

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

a ja jestem szczesliwym posiadaczem Nokii 6280. Jestem z niego bardzo zadowolony, chociaz nie jest tak dobrze wykonczony jak samsung(poprzednio mialem Samsunga D600)

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Ja dzisiaj przeszedłem sobie z Tak-taka na abonament i nabyłem nowy telefonik - SE K510i. Bardzo jestem z niego zadowolony (nie sądziłem, że aż tak bedzie mi sie podobał, bo do tej pory uzywałem jedynie Siemensów, w tym ostatnio C75 - świetny ), zdjęcia robi naprawde przyzwoite (próbka w temacie "Samochody, które widziałeś"), obsługa bardzo intuicyjna, duzo funkcji, wyposazony we wszsttko, co byc powinno - jak narazie oceniam go na 5+ Zobaczymy jak bedzie dalej...

Domyślnie

Poszukuje Motoroli V3x,najlepiej nowa z czarną obudową Jakby ktoś coś miał,to pisać na GG albo PW

P.S

Jest ktoś chętny na Sony Ericsson'a K750i?

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kowalik09
    jest ktoś chętny na Sony Ericsson'a K750i?
    A można wiedzieć czemu się go pozbywasz? Toć to jeszcze świeżynka.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

No i ile sobie za nią wołasz ?
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie
    jest ktoś chętny na Sony Ericsson'a K750i?
    A można wiedzieć czemu się go pozbywasz? Toć to jeszcze świeżynka.
    Jaka świeżynka... :P ? Na allegro są już 7-8 miesięczne Pozbywam sie go bo jest za duży,wole coś typu Motorola V3i,V3x.Mankamentem w tym telefonie jest szybka który osłania wyświetlacz,jest bardzo delikatna i trzeba uważac żeby się nie wykruszyła.Dwóch moich kumpli też ma K750 i im się pokruszyła...Noi jeszcze jedno-coraz częsciej posiada go co trzecia osoba posiadająca telefon.Pomału robi sie jak poczciwy K700i.Aha,jeszcze jedno...Pomału zanika mi dżojstik... Ten sam problem co w T610/630 K700i

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    No i ile sobie za nią wołasz ?
    Hmm... ok.700-750zł,ale wolałbym zamiane na V3x z dopłatą...

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Mankamentem w tym telefonie jest szybka który osłania wyświetlacz,jest bardzo delikatna i trzeba uważac żeby się nie wykruszyła.Dwóch moich kumpli też ma K750 i im się pokruszyła......
    Hmm... To że na wyświetlaczu niekiedy trudno cokolwiek zobaczyć to się zgodze no ale o kruszącej się szybce nie słyszałem.
    Noi jeszcze jedno-coraz częsciej posiada go co trzecia osoba posiadająca telefon.Pomału robi sie jak poczciwy K700i
    Skoro tak twierdzisz... Ja w komórkach w ogóle nie siedze a tego dostałem przez przypadek jakby i wydawało mi się że jest raczej rzadko spotykany.
    Aha,jeszcze jedno...Pomału zanika mi dżojstik... Ten sam problem co w T610/630 K700i ...
    No co Ty gadasz? Ściera się? :shock:
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Domyślnie

Skoro tak twierdzisz... Ja w komórkach w ogóle nie siedze a tego dostałem przez przypadek jakby i wydawało mi się że jest raczej rzadko spotykany.
    Ja też nie siedze,ale idąc ulicą,jeśli ktoś rozmawia lub pisze SMS'y to widać jaki ma model telefonu
    No co Ty gadasz? Ściera się? :shock:
    Nie ściera się,ale delikatnie mówiąć zacina się.Narazie nie jest to uporczywe,ale co będzie za miesiąc lub trzy? Miałem K700i i po jakiś 3 miesiącach zaczeło sie tak samo...A za 2 miesiące musiałem dżojstick młotem pneułmatycznym przesuwać,bo sie normalnie nie dało.. :damn: Dżoje w Sony Ericssonach są strasznie zdradliwe...Na początku wydawać by się mogło ze nic sie stać z nim nie może,a tu nagle klapa... Kupując UŻYWANEGO,trzeba uważać żeby nie kupić g****...

Domyślnie

Ja miałem w tym temacie napisać już wcześniej ale czyste lenistwo mi nie pozwoliło. Ostatnio przesiadłem się z pancernego CF62 (latał, zaliczył rzut na odległość, kuzyn na niego nadepnął i telefonik to przeżył) na trochę mniej pancerną ale stylistycznie genialną V3 (srebrną) i mogę z czystym sumieniem polecić ją każdemu kto szuka telefonu o niezłych możliwościach i niebagatelnym wyglądzie.
    V3 ma:
    -Bluetooth (genialna sprawa)
    -Kamerę i aparat VGA
    -Troszkę ponad 1cm grubości (złożona!)
    -Wyświetlacz główny z 262k kolorów
    -Wyświetlacz zewnętrzny z 4 tysiącami kolorów
    -Dzwonki mp3 (jednak 6mega pamięci to nieporozumienie)
    -Odtwarzanie filmików w formacie 3gp
    -Jedną dziurę na kabel MiniUsb
    -Dwa głośniczki
    -I klejnot w koronie.....czyli laserowo wycinana klawiatura poprostu cudo!

Cena jest średnio zachęcająca a wiem, że w podobnych (400-600) pieniądzach jest dużo ciekawszych propozycji jak np. MDA1 czy N9210
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

Uprawnienia umieszczania postów