Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 8 z 266 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 2659

Wątek: Kącik Komórkowy

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Pare słow wyjaśnienia co do joya w SE K xxx... Otóż on się nie psuje, tylko brudzi, taki sam problem był z moim K500i, który miałem 2 lata temu. Podobno, jak się wyśle telefon na gwarancje, to coś z tym robią i już później problem znika. Inni znów twierdzą, że jakimś cudem rozbierają te telefony i sami czyszczą, wiem z doświadczenia, że swojego nie potrafiłem otworzyć i tylko wyszczerbiłem obudowe, kupmel znów robi to dość często i akoś się udaje. Co do szybek, to jaki roblem wysłać telefon na gwaracji do serwisu? SE posiada 2 letnią gwarancje, więc nie ma się o co martwić, jeżeli telefon jest wzięty na umowe. Osobiście sam się zastanawiam, czy nie wziąć go w Plusie, bo oferują mi go za 59 zł brutto, zaś osławione Nokie, które tak kocham kosztują od 486 zł za model 6230i, a reszta leci w góre na "łeb na szyje" - paranoja jakaś...

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Spotkałem się z Opinią posiadaczy że Motorola V3 ma baardzo kiepściutką baterię i nie polecam osobom co dużo gadają, a jak już komuś zależy to lepiej zaopatrzyć się w drugi, rezerwowy telefon
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

A propo baterii to trzyma ona tak sobie:/ SL45i trzymał tydzień
    A tak serio to jak się często gada i generalnie bawi telefonem to 3 dni max. A jak się zachowuje jak sobie leży w kieszneni nie powiem bo nie wiem Całyczas się bawie. Polecam tak poza tematem próbę wysłania komuś czegoś przez BT i oglądanie kto będzie dziwnie patrzył na ludzi z telefonami.
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

Awatar slivuss

Domyślnie

Motka V3 może ma sporo bajerów ale do tego bardzo mało pamięci... Jak ktoś chce z tego korzystać a to V3i raczej
    Ja tam polecam Motorole MPX220, slot na tanie karty SD i Windows to jest to i na pewno jest rzadko spotykana.
    "Why drive the car when you can pilot the Saab???"

Domyślnie

Ale podstawową V3 można kupić nawet za 450 złotych a MPx 220 jest koło 600. V3i natomiast za około 1000 złotych. To jest różnica
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

Awatar slivuss

Domyślnie

no to MPX200 nie ma bt ani aparatu ale jest miodna...
    Też uważacie że ostatno motorola ma inną opinię wśród ludziów? Kiedyś to w komisach motek nie mieli/nie chcieli i wogóle wszyscy motorole zlewali... (ja zawsze wiedziałem co dobre
    "Why drive the car when you can pilot the Saab???"

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Panowie. Od wczoraj jestem posiadaczem pięknej Nokii 6131. Obudowa typu Clam-Shell i co ciekawe, wyświetlacz z matrycą 16 mln Kolorów. Cudeńko
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Móglbyś pokazać jakieś zdjęcie tego telefonu? Bo zabardzo nie kojarzę

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

odwiedzasz Google -> wpisujesz " Nokia 6131"-> zaznaczasz "grafika" -> wciskasz Enter -> i masz to
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar bartixxx

Domyślnie

Zastamawiam sie nad zakupem telefonu komórkowego ale w zupełności nie wiem jeszcze jakiego.Tyle jest ich na rynku wtórnym.Miałem nokie 2600 ale ją sprzedałem w celu zakupienia innego aparatu.Wiec moje pytanie co byście mi doradzili.Chodzi mi o taki telefon co ma dobry głośnik odtwarza mp3 robi zdjęcia i nagrywa klipy wideo.Na telefon moge przeznaczyć do góra 400zł.Wiem że takich telefonów za tą cne z takimi funkcjami jest mało ale może coś znajdziecie i doradzicie

Uprawnienia umieszczania postów