Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 216

Wątek: 2000 Peugeot 406 Coupe 3.0 V6

Auto
    Volvo V50

Domyślnie

Super auto, gratulacje

co do felg może klasyczne challengery Peugeota?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	486239407_small.jpg
Wyświetleń:	505
Rozmiar:	21.0 KB
ID:	5997

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Kierownica nie jest standardowa. Wiem, pomarańczka gryzie w oczy, ale póki co są ważniejsze rzeczy do zrobienia w tym samochodzie. Jak znajdę trochę czasu i zaskórniaków to "naprawię" kółko.

No_wizard, te alu na focie to nie są już przypadkiem 18-tki? Nie chcę ładować do niego tak bezkompromisowych kół, bo niestety w mojej okolicy dużo jest dziurawych dróg. I zamiast je wyremontować, to stawiają progi zwalniające i strefy ograniczonej prędkości (w końcu taniej postawić znak "30" niż naprawić drogę)...
    Na ten moment w nadkolach siedzą 215/55 R16. Sądzę, że 215/50 R17 też mu jeszcze krzywdy nie zrobią. Ale do tego potrzeba ciut więcej grosza w portfelu. Może na lato.

Auto
    Volvo V50

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    Kierownica nie jest standardowa. Wiem, pomarańczka gryzie w oczy, ale póki co są ważniejsze rzeczy do zrobienia w tym samochodzie. Jak znajdę trochę czasu i zaskórniaków to "naprawię" kółko.

No_wizard, te alu na focie to nie są już przypadkiem 18-tki? Nie chcę ładować do niego tak bezkompromisowych kół, bo niestety w mojej okolicy dużo jest dziurawych dróg. I zamiast je wyremontować, to stawiają progi zwalniające i strefy ograniczonej prędkości (w końcu taniej postawić znak "30" niż naprawić drogę)...
    Na ten moment w nadkolach siedzą 215/55 R16. Sądzę, że 215/50 R17 też mu jeszcze krzywdy nie zrobią. Ale do tego potrzeba ciut więcej grosza w portfelu. Może na lato.
    Nie, nie.. wzór challenger jest tylko 17 calowy - co do reszty, rozumiem cena za komplet opon 17 to nie mała sumka

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

406 Coupe ma taką linię że wyglądał świetnie w dniu premiery, wygląda świetnie teraz i będzie wyglądał genialnie za parę/paręnaście lat Naprawdę szacun za odwagę i zamianę prostego ekonomicznego dupowozu na zajebiste coupe z V6 pod maską. Auto z czasów gdy nikt nie myślał jeszcze o downsizingach i innym ekopierdolcu. Mam nadzieję i z całego serca życzę żebyś uporał się z tymi drobnymi pierdółkami które są do zrobienia i żeby udało Ci się bezproblemowo utrzymać ten samochód. Miłe jest to, że chociaż jakiś młody człowiek wybiera coś tak fajnego zamiast pastucha w dieslu lub dresiarskich bmw. Przywracasz mi normalnie wiarę w ludzi

Felg bym nie tykał. Porządna renowacja obecnych IMHO wystarczy. Na naszych badziewnych pomorskich drogach nie warto zakładać naleśników na felgi. Wytrzęsiesz się a i zawieszenie dostanie w dupsko.

Toyota już zmieniła właściciela?

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Super autko
    Ta kierownica to oryginal jest? Pasuje tam do niczego.

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    Forum to nie tylko obrazki. :>

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Bomba, kapitalne auto. Gratuluję!
    Często słyszę jak po mieście jeździ zrobioną 406 SW 3.0i V6, coś fantastycznego.
    Sąsiad swego czasu miał zielonego sedana w serii, ale zamienił na X5 :/
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

svonston faktycznie

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Credt,

Jak brzmienie silnika ?

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Kedirak, powiem Ci szczerze, że nie mam porównania z jakąś inną V-szóstką. Mi dźwięk się podoba, głównie to, jak brzmi ze środka. Na postoju zupełnie go nie słychać, na niskich obrotach przyjemnie burczy, a na wysokich zaczyna świdrować.
    Z zewnątrz szału nie ma jak na V6.

Uprawnienia umieszczania postów