Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 216

Wątek: 2000 Peugeot 406 Coupe 3.0 V6

Auto
    Audi A7, VW Touran

Domyślnie

Gratuluje słusznego silnika - IMHO to jedno z piękniejszych coupe jakie zostały wyprodukowane - do dzisiaj ta linia zachowuje swój urok i drapieżność. Przy troskliwych rękach takie auto potrafi się odwdzięczyć. Jeśli poświecisz trochę czasu na detailing i dopieszczenie mechaniki to będzie to klasyk - do trzymania "na zawsze"
    powodzenia!

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Ja bym chyba nie wytrzymał i zrobił przelot. : ]

Tutaj jakiś filmik na szybko: https://www.youtube.com/watch?v=yTNdvfKNdjY

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lotnik1976 Zobacz posta
    to będzie to klasyk - do trzymania "na zawsze"
    Toyotkę też chciałem trzymać na zawsze, a wyszło jak wyszło, dlatego nie będę składał żadnych deklaracji.
    Aczkolwiek muszę przyznać, że już zdążyłem się zakochać w Krążowniku. Absolutnie nie żałuję zakupu, jest fenomenalny. Mam nadzieję, że koszty eksploatacji mnie nie zjedzą - wówczas nie widzę przeszkód, żeby zatrzymać go na wiele lat.

Svonston, zamiast przelotu muszę póki co zrobić "wylot" - puszka tłumika końcowego jest w bardzo kiepskim stanie. Jeśli w miarę szybko tego nie zrobię, to po naszej słonej zimie będę zbierał wydech z ziemi.

Przy okazji zaczynam się uczyć nim jeździć. Żarty żartami, ale przesiadka z R4 1.3 na V6 3.0 to naprawdę duża różnica. Zupełnie inaczej pracuje tutaj sprzęgło, inaczej skrzynia biegów, również zakres użytecznych obrotów jest całkiem inny. Zaczynam łapać, w jakiej strefie obrotów go trzymać, żeby jeździć oszczędnie. Poprzedni właściciel twierdził, że "jak tylko obroty schodzą poniżej 2 tysięcy, to redukuj!". E tam, gówno prawda - można nim spokojnie kruzować na 3. biegu przy 1,500 rpm. Spalanie spada do ok. 10 litrów, a mocy nadal jest dość, by w razie czego sprawnie przyspieszyć bez konieczności redukcji.
    Inna sprawa, że skończył mi się dzisiaj płyn do spryskiwaczy. Podjechałem do sklepu, zakupiłem 5-litrowy baniak i leję. Leję, leję, leję... a tu dna nie widać. Taka porcja starczała Toyocie na dwa razy, tutaj do zbiornika weszło pełne 5 litrów i jeszcze jest miejsce.

Domyślnie

Docenisz duży zbiornik w pierwszej lepszej długiej trasie w zimie. Czasami moje 3l to mało i trzeba dolewać :P
    Ostatnio edytowane przez VectorOPC ; 27-11-2014 o 20:20

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez svonston Zobacz posta
    Ja bym chyba nie wytrzymał i zrobił przelot. : ]

Tutaj jakiś filmik na szybko: https://www.youtube.com/watch?v=yTNdvfKNdjY

jak spalanie?

Auto
    Audi A7, VW Touran

Domyślnie

Ja na pytanie o spalanie odpowiadam "stosowne do pojemności i frajdy z jazdy" - kolega Credt deklaruje spalanie w stopce - 10,5.
    taki mały apel do Credt przy okazji tego pytania - tylko nie bądź Niemiec - nie gazuj! (sorki za przyciężkawy żarcik - piątkowy poranek ).

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Kolejna dyskusja o elpidżi?

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Zaraz się zacznie...

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

.. 5 10 15 ?

Domyślnie

Sprecyzuję:
    JAK SPALANIE PO ZAŁOŻENIU STRAIGHT PIPE?

pytam bo np w M5 E39 wzrasta z 17 do 25-27 litrów
    nie doskwiera mi ciekawość poznania apetytu na paliwo standardowego Peugeot 406 3.0 V6

Uprawnienia umieszczania postów