Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: Hondzie Civic V i VI generacji

Domyślnie Hondzie Civic V i VI generacji

poprosze o jakie kolwiek informacje na Temat Hondy Civic V i Vi generacji, dane techniczne wrazenia opinje wszystko sie przyda bo zamiezam kupic i powieccie co myslicie o tym aucie :susp: pozdrawiam :lol:

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

A które to lata produkcji? Ja moge sporo powiedzieć na temat modelu 99' (3D) którego posiadałem i 2005 którego mam
    Niestety nie znam oznaczeń, także operuje jedynie rocznikami
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

szepanb napisałeś, że chcesz wszelkiego rodzaju info o Hondach Civic V i VI generacji, czyli także fotki. Prawda
    A oto one:
    Honda Civic V generacji:
    SEDAN

3 drzwiowa

Honda Civic VI generacji:
    3 drzwiowa:

5 drzwiowa:

oraz... Kombi:

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

W takim razie miałem 3D VI generacji, rocznik 99 z silnikiem 1.4 90KM. Zatem od początku.
    1. Wnętrze jest bardzo solidnie wykonane, denerwujące są jedynie dwie rzeczy: ogromna kierownica i suwaki zamiast pokręteł do regulacji nawiewu. Suwaki chodzą bardzo cieżko, a kierownica nie daje dobrego wyczucia samochodu.
    2. Silnik jest to typowa japońska szlifierka, szybko wkręca się na obroty i pomimo małej mocy naprawde dobrze ciągnie. Przy lekkiej nodze jest oszczędny, ale da się i do 15 l/100km zdenerwować.
    3. Auto prowadzi się jak na honde przystało bardzo precyzyjnie i pewnie
    4. Nadwozie jest rzeczą gustu, rocznik 99 jest według mnie najładniejszy (duże logo hondy z przodu, listwy na zderzakach i bokach, ładniejsze światła niż w modelu 2000)

Ogólnie moge auto szczerze polecić, przez parę lat eksploatacji nie zepsuło się NIC, a do tego modelu można nabyć ogrom różnych dodatków i akcesorii tuningowych. Polecam
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Domyślnie

dzieki przyda sie wszystko jak macie cos jeszcze to poprosze

aaa i przydaly by sie informacje dokladniejsze dane techniczne jak masa modeli moc pojemnosci wszystko, szczegulnie interesuje mnie o ile ciezsza jest wersja cpoupe od chatback'a wiecie chodzi o stosunek masy do mocy najbardziej chcialbym cos o wersji VTi czyli 1.6 16V 118(kw)/160KM bo to jest istny wymiatacz :lol:
    Ostatnio edytowane przez el_ ; 08-05-2008 o 12:41

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

A oto dane techniczne
    Honda Civic V generacji
    - 3 drzwiowy

- sedan

Honda Civic VI generacji:
    - 3 drzwiowa

- sedan

To na razie tyle ode mnie

Domyślnie

no no no konkretne dane brawo teraz mam wszystko czarne na bialym jak macie jakies opinie badz wrazenia z jazdy to poprosze

Domyślnie

Wszystkie generacje civic`ów to auta które cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników, chociażby za swoją niezawodność czy bogatą gamę bardzo dobrych silników Hondy. Ten kto jeździ, bądz jeździł jakim kolwiek autem spod znaku H - jest zadowolony albo bardzo dobrze wspomina okres z jego użytkowania. Osobiście jeździłem wszystkimi od IV generacji do VII generacji civic`ami i każdy ma swoje plusy i minusy. Obecnie użytkuję 2 modele civic`a i chwalę je sobie ogromnie...
    Wszystko zależy od tego ile chcesz pieniędzy przeznaczyć na zakup i dokładnie jakiego typu auta szukasz? Bo Civic w V i VI gen. powstał na różnych nadwoziach... A nie napisałeś czy potrzebujesz auta typu: hatchback, sedan, coupe czy aerodeck w końcu. Sądząc po tym że liczysz na wysokie osiągi to dokładnie tak jak piszesz silnik 1.6 VTi to istna żyletka bo 160KM i Vmax 215km/h jak podaje producent. Jeśli chodzi o przyspieszenie 0-100km/h to niezależnie od nadwozia wynosi ono 7,4s.
    Skoro szukasz auta szybkiego, oryginalnego wyglądem, raczej dla osoby młodej to kieruj swoją uwagę ku wersji Coupe bo są naprawdę przepiękne! Której generacji? hmmm wg mnie VI bo to rarytas na naszych drogach.

Domyślnie

a czy wiecie cos moze na temat przerubek trgo auta chyba jest dos podatne na Tuning bo widzialem ostatnie ladnego Civica z wydechem ala Mugen i brzmial prawie jak motocykl :lol: czy ktos wie jak to osiagnac??

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Tu powinien być ktoś kto zna odpowiedzi na Twoje pytania http://www.honda.gda.pl/modules.php?...&l_op=TopRated
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Uprawnienia umieszczania postów