Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Sprzedam Suzuki Swift Sport 2013 (MY 2014)

Domyślnie

Dobre samochody schodzą szybko.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

to zweryfikuje dopiero transakcja

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Ponieważ jeden z pracowników ma rękę w gipsie przez dłuższy okres nie będzie używał samochodu Swift do przejęcia od zaraz !

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Auto
    Golf VII 1.4 TSI

Domyślnie

zdjęcia jakby znajome...sprecyzuj w ogłoszeniu czego dotyczy kwota 53000, bo nie wiadomo czy to odstępne czy suma sumarum tyle ma wyjść potencjalnego kupca fura. Fakt jest taki, że trudniej znaleźć amatora na przejęcie leasingu na na typowy odkup, chociażby z tego względu, że os. prywatna odpada, niemniej jednak życzę szybkiej finalizacji.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

te same foty wrzucalem do tematu o swifcie
    kwota 53000 to suma odstepnego i kapitalu.
    ciezko wyliczyc calkowity koszt dlatego, ze od dluzszego czasu (kilka lat) jak sie robi cesje leasingu to nie przejmujesz moich warunkow tylko podpisujesz nowa umowe na takich parametrach jak chcesz.
    czyli jak mi zostalo 35 m-cy to nie ma znaczenia. mozesz wziac to auto i na 60.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

up!
    coś marne zainteresowanie

Domyślnie

Wydaje mi się że cena w ogłoszeniu odstrasza, a nie od razu wiadomo że chodzi o leasing. Gdy ktoś zobaczy na pierwszy rzut oka 53tys. a za ~60tys. jest nowy, to oferta może się wydawać mało atrakcyjna

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Nowy jest za około 63 tys, do tego ubezpieczenie, koła na zimę i masz 70 tys

Domyślnie

Ja to Driv3r wiem, jak się wszystko dokładnie podliczy to robi się spora różnica. Ale myślę że głównie liczy się jednak pierwsze, instynktowne, niekalkulujące dalszych kosztów myślenie, i jeżeli ktoś zobaczy ogłoszenie na nowego Swifta za ~60tys(wiem że niedawno widziałem takie) oraz używanego za 53tys., to jest duża szansa że nawet nie spojrzy na używkę. Podejrzewam że to jest jeden z głównych powodów słabego zainteresowania. Wiem że to auto jest dużo warte bo jest bardzo dobry egzemplarz, ale spójrz na to ze strony potencjalnego klienta i przypuszczam, że sam bez większego zastanowienia byś nie spojrzał na używkę, tańszą raptem może o 12% niż nóweczka(tak, wiem że w rzeczywistości więcej ). Szczególnie że małe hothatche są zwykle piłowane, więc klient szczególnie chętnie dopłaci do nowego jeżeli nie jest to duża kwota. Najfajniej jakby udało się sprzedać komuś kto zna auto i wie za co płaci..

Uprawnienia umieszczania postów