Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 22 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 212

Wątek: AutoGaleria relaunch 2014

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie AutoGaleria relaunch 2014

Jest nowa AG i nie ma jeszcze swojego wątku? Zupełnie nowa - WRESZCIE!

Wszystkie zmiany oczywiście na wielki plus! Ale jest jeszcze kilka rzeczy do dopieszczenia od strony technicznej, SEO czy wizualnej:

- Złe proporcje filmów YT, na przykład: http://www.autogaleria.pl/nowosci/wy...-emocji-kopia/
    - Same zera w danych technicznych: http://www.autogaleria.pl/dlugi-dyst...ia-rs-2-0-tsi/
    - Pod filmem widać komentarze z forum, w których linki do profili prowadzą na stronę 404: http://www.autogaleria.pl/filmy/porsche-cayman-s-2/
    - Forumowa strona 404 została po staremu: http://autogaleria.pl/forum/members/honada/
    - "Popsuty" tytuł strony galerii (bentley_continental_gt_v8_s_convertible_2014_11): http://www.autogaleria.pl/testy/bent...tible_2014_11/
    - Rozumiem, że forum będzie jeszcze spięte ze stroną? Bo w tej chwili jestem zalogowany, a na stronie widzę Rejestracja/Logowanie.
    - Strona ma podwójne meta description.
    - Tło na stopkę jest dość niefortunnie dobrane - na niektórych monitorach może migotać.
    - Bloczkowi "Dyskusje na forum" brakuje do szczęścia pełnych linków z tytułami wątków, są tylko same id.
    - W tym samym bloczku przesunięta jest godzina postów, na przykład 7:15 zamiast 8:15.
    - Brzydkie logo.
    Ostatnio edytowane przez Ecnelis ; 08-12-2014 o 07:18

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Zmiany na pewno na +. Miejmy nadzieję, że ruch na stronie się zwiększy. Ale do poprawki jest sposób wyświetlania napisów na zdjęciach na głównej (to co jest na górze, pod reklamą). Białe pole, na którym jest napis zasłania zdjęcie. I tak np. jest napisane WSZYSTKO NIC, a porsche jest zasłonięte Tak samo zasłonięty jest Bentley i Skoda.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Zmiana ogromna, jakby Macierewicz pokochal PO

Uwagi:
    - logo aG malutkie, ginie pod reklama
    - na iPad jest problem z wyswietlaniem, na przyklad klikajac na test dlugodystansowy on sie otwiera, ale ponizej idzie dluuuuuugaa kolumna odnosnikow do innych artykulow i reklama jeszcze pod nimi. To chyba powinno byc jakos na boku.
    Istotne dla admina: iPada mam w trybie desktop ustawionego - czyli ukrywa ze jest tabletem. Na telefonie jest ok.

I co ciekawe problemow technicznych Ecnelisa u mnie nie maa wiec albo nadal prace trwaja albo jednak cos inaczej tablet wyswietla.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

3 razy odświeżałem nim zakminiłem, że jest nowa strona. Wreszcie!

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Wszedłem na autogalerię i myślałem że to francuskie.pl. Trochę podobne na pierwszy rzut oka. Mam nadzieje, że się przyzwyczaję
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Przyznałeś się w ten sposób, że wchodzisz na francuskie.pl

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Ciekawe czy jak wpisze w google "popsute.pl" to z automatu przekieruje na "francuskie.pl"

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Ale numer! Minęła jakaś minuta, nim się zorientowałem że wcale nie pomyliłem adresu i to JEST aG

Zmiany oczywiście na duży plus

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez micrus Zobacz posta
    Przyznałeś się w ten sposób, że wchodzisz na francuskie.pl
    Tak. Wchodzę. Czasami zdarza mi się wejść na pudelka, tvn24, niezalezną, frondę, tokfm i wiele wiele innych
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar el_krzysztof
    Auto
    BMW Z4M

Domyślnie

Świeżo, nowocześnie i profesjonalnie. Jest naprawdę dobrze

Uprawnienia umieszczania postów