Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 16 z 22 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 212

Wątek: AutoGaleria relaunch 2014

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Idiotyzm w 100% z posta na post. Ocenianie ludzi po tym co mają a co nie jest ideałem wręcz cebulactwa i kretynizmu Ale to nie temat na takie rozmowy.

Awatar Gadżet
    Auto
    Golf IV 1.6/ X3 2.0d / E46 318d

Domyślnie

#2 IMO to trochę niekulturalnie upubliczniać prywatne wiadomości bez zgody nadawcy, więc tym też należałoby się zająć.

- - - Aktualizacja - - - -

#2 IMO to trochę niekulturalnie upubliczniać prywatne wiadomości bez zgody nadawcy, więc tym też należałoby się zająć.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Zgodne z prawem też jest upokarzanie wszystkich którzy nie mają VW albo auta z grupy VAG przez ciebie ?? moim zdaniem nie i jest to wyraz braku szacunku. I ogólnego braku rozumu, ale cóż kończe dyskusję bo za chwile będe musiał iść do piwnicy, żeby spokojnie pisać na równym poziomie z twoją osobą.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

hondacbr11 nie napisalbym ze pasjonat upokarza, ot po prostu widac promuje ta marke.
    natomiast Twoje PW oraz teksty na forum publicznym są po prostu chamskie i prostackie.
    to nie jest onet. zreszta mam nadzieje ze moderator sie w koncu ogarnie i tu pojawi.

Bochen daleko jeszcze do doprowadzenia tego forum do stanu uzywalnosci? Bo na prawde wyglada to slabo...

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Ale nikogo nie obrażam publicznie, przepraszam bardzo. Po cholere wiadomośc prywatna ma taką a nie inną nazwę jaką ma. To moja osobista sprawa co piszę do kogoś na PW. Piszę co myślę, nie robię z tego cyrków na forum publicznym jak pasjonat, więc sory. Kto tu ma za sobą problemy bo nie ja. Teksty Pasjonata też są chamskie i prostackie, więc nie wrzucaj mnie do jednego wora.

BTW, nie korzystam z Onetu I od długiego czasu staram się nie wdawać w dyskusję ale czasami się nie da

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Ok. Obaj Panowie po Banie na ochłonięcie. Wiadomości prywatne są do prywatnych dyskusji, a nie do prywatnego chamstwa. Natomiast dla kolegi pasjonat za język i stosunek do innych.
    pzdr

- - - Aktualizacja - - - -

Ok. Obaj Panowie po Banie na ochłonięcie. Wiadomości prywatne są do prywatnych dyskusji, a nie do prywatnego chamstwa. Natomiast dla kolegi pasjonat za język i stosunek do innych.
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Domyślnie

Jestem pod wrażeniem, nawet jest responsywna - zdecydowanie na + brawo!
    Sprawdź na stronie Joanny i Pawła jakie auto możesz sprowadzić z Niemiec.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Sorry, ale prywatne wiadomosci nie podlegaja moderacji, z uwagi na sam fakt ze sa PRYWATNE. Jak dziecko poczulo sie urazone to niech leci na prokurature, moderatorzy od tego nie sa.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Nie widzę związku. Cóż z tego, że są prywatne? Opcja raportowania działa z tego co wiem - identycznie - jak na forum?
    Ban jak najbardziej zasłużony - takie szczeniactwo trzeba temperować.

BTW. Zabawne, że kilka postów o pochlebnym wydźwięku względem VW powoduje u Was tak ogromne boleści czterech liter.

EOT

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Ja tak na szybko krótkie podsumowanie zmian:

- forum działa koszmarnie, co ma odzwierciedlenie w aktywności - maleje i to od jakiegoś czasu, nowa skórka na plus
    - testów prawie w ogóle nie ma (ostatni 9 dni temu :/ ) a jak już jakiś test się pojawi to też wieki świetlne za konkurencją - Autocentrum V-klase opublikowało 22.10.2014 a Wy 15.01.2015 - taki test jest mniej atrakcyjny (przynajmniej dla mnie). Jak czytam / oglądam test jakiegoś auta po raz pierwszy to robi się to z uwagą i zaciekawieniem. Kolejnego albo się nie czyta bo się nie chce / nie ma czasu albo co najwyżej przegląda fotki jak auto ciekawsze. Jak tak dalej ma to działać to ja poproszę tylko o galerię zdjęć / filmów na jakimś Instagramie czy czymś takim i starczy.
    - dział "NOWOŚCI" powinien zostać przemianowany na "SUCHARY" - serio nie siedzę przed kompem 24h i nie wyszukuje z zakamarków zagranicznych serwisów nowości, przeglądam dosłownie kilka polskich serwisów i WSZYSTKIE newsy na autogalerii są opóźnione lekko o kilka dni.
    - pojawiają się wpisy na blogach ale tak szczerze to dupy te blogi nie urywają, mam wrażenie, że jest to "zapchaj dziura"
    - layout serwisu (nie forum) początkowo robił wrażenie, po przyzwyczajeniu dla mnie jest mało czytelny i mało wygodny

Tyle ode mnie hejtu / krytyki / konstruktywnej krytyki (niepotrzebne skreślić).

Uprawnienia umieszczania postów