Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 212

Wątek: AutoGaleria relaunch 2014

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Na wersji mobilnej wciaz wisi BMW 2er. Problem zarówno na Safari i Operze bez zmian.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

U mnie dalej zamrożona strona główna. Mam news o BMW 2 Coupe. Testy zatrzymały się na Citroenie. Używam Firefoxa.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

F5 nie pomaga?

Auto
    D-4D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Ja konstruktorem nowej strony nie jestem, ale z tego co widać, to są to zazwyczaj ostatnie posty z tematu oraz przycisk "Kliknij, aby odpowiedzieć", który od razu przenosi do odpowiedzi na forum.
    Przenosi do strony logowania i pola odpowiedzi. Wg mnie link powinien po prostu prowadzić do samego wątku by móc przeczytać inne wypowiedzi i dopiero potem w razie potrzeby odpowiedzieć.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    U mnie dalej zamrożona strona główna. Mam news o BMW 2 Coupe. Testy zatrzymały się na Citroenie. Używam Firefoxa.
    Dziś we firmie uruchomiłem aG i ostatnie newsy wyświetlały mi się z 22.12 (w głównym oknie blog "Jak oszczędzać paliwo"). Po F5 pojawiły się nowsze newsy i test Mercedesa.

Przeglądarka Chrome.

P.S. No i posty też dalej się dublują, nie wiem, w czym leży problem (pojawia się komunikat czy chcesz kontynuować czy opuścić stronę).

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

f5 działa, ale przycisk odśwież nie. Tzn. odświeżyło stronę główną, ale ostatnie wpisy na forum nieodświeżone.

Edit: odświeżyło po kilkukrotnym wciśnięciu f5
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto
    -

Domyślnie

Też tak macie, że na telefonie by zobaczyć tabelkę dyskusje na forum trzeba przewinąć bardzo dużo testów itd.? W starej wersji podobało mi się to, że dyskusje na forum praktycznie zawsze były pod ręką.

Poza tym też mam problem z "zawieszaniem" się owych dyskusji zarówno na telefonie (przeglądarka HTC) jak i na Chromie w komputerze. Przycisk f5 daje radę, ale chyba nie o to chodzi?

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Czy nowego użytkownika "Redakcja" nie obowiązuje regulamin? W szczególności II puknt 5, który łamie w każdym zakładanym temacie. Rekord w temacie: http://www.autogaleria.pl/forum/show...hwile&p=625004 zamiast zdjęcia dopasowanego chociać do rozdzielczności forum zdjęcie w rozmiarze... 4585x1509 pikseli!

- - - Aktualizacja - - - -

Czy nowego użytkownika "Redakcja" nie obowiązuje regulamin? W szczególności II puknt 5, który łamie w każdym zakładanym temacie. Rekord w temacie: http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?34219-Cztery-chwile&p=625004 zamiast zdjęcia dopasowanego chociać do rozdzielczności forum zdjęcie w rozmiarze... 4585x1509 pikseli!

Domyślnie

To RedNacz, a wiesz, Naczelnemu wszystko wolno...

Ale ciekawe, z tą Mazdą u Adama - przynajmniej tyle, że u mnie pokazuje się to zdjęcie na forum w rozdzielczości 945x311 piks, a nie w full img.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Przeskalować się u mnie też przeskalowało. Pisząc o dopasowaniu miałem na myśli coś w bardziej odpowiednich rozmiarach, bo kto używa rozdzielczości, przy których potrzebne byłoby zdięcie 4585x1509?

Uprawnienia umieszczania postów