Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 15 z 22 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 212

Wątek: AutoGaleria relaunch 2014

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Problemy jakie jeszcze zauważyłem:

- zakładając temat i klikając na "podgląd" przed jego wysłaniem system usuwa wszystko z okienka edycji. Widzę podgląd, ale już nie mogę wysłać tematu ani go zedytować. Dziwna sprawa
    - klikając na szybką edycje posta i potem "zapisz" system się zawiesza. Muszę cofnąc i jeszcze raz wejść do tematu aby zobaczyć edytowany post. Zmiany na szczęście zapisuje, ale to trochę mało wygodne.
    - nie mogę załadować filmu z yb tak aby można go było włączyć na forum. Jedynie link wkleić. Dopiero jak wyśle posta i go zeedytuje pojawia się taka możliwość.

No i czasem nadal wysyła dwa razy ten sam post bez uprzedzenia. Na szczęście edycja postu i usunięcie wszystkiego od napisu "Aktualizacja" pomaga.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Prawda, Szakalu - pomaga. Ale ileż można się z tym babrać? Nie po to przycisk nazywa się "Szybką odpowiedzią", żeby tracić kolejne minuty na edycję posta i czyszczenie zbędnego dubla.

Czy nowa aG stoi na zupełnie nowym serwerze, czy zmienił się tylko wygląd strony głównej? Bo mam wrażenie, że forum jest nietknięte (poza nową skórką), a więc nie powinno chyba aż tak wariować...

- - - Aktualizacja - - - -

Prawda, Szakalu - pomaga. Ale ileż można się z tym babrać? Nie po to przycisk nazywa się "Szybką odpowiedzią", żeby tracić kolejne minuty na edycję posta i czyszczenie zbędnego dubla.

Czy nowa aG stoi na zupełnie nowym serwerze, czy zmienił się tylko wygląd strony głównej? Bo mam wrażenie, że forum jest nietknięte (poza nową skórką), a więc nie powinno chyba aż tak wariować...

EDIT:
    A co tam. Nie będę tego usuwał, niech wisi.

Auto
    D-4D

Domyślnie

Wciąż wysyłany jest podwójny post, tylko że dołożono takie coś:

Ten post jest kopią posta który utworzyłeś w ciągu ostatnich pięciu minut.
    Więc suma sumarum pojawia się pojedyńczy wpis, tylko że po wysłaniu, zamiast do wątku, forum przenosi do strony edycji z powyższą informacją.

Wciąż wysyłany jest podwójny post, tylko że dołożono takie coś:

Ten post jest kopią posta który utworzyłeś w ciągu ostatnich pięciu minut.
    Więc suma sumarum pojawia się pojedyńczy wpis, tylko że po wysłaniu, zamiast do wątku, forum przenosi do strony edycji z powyższą informacją.

EDIT. A czasami i to nie działa, co widać powyżej...

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Cała aG stoi na zupełnie nowym serwerze. Strona główna nie ma nic wspólnego z poprzednią, rzecz jasna... A forum zostało oprócz przenosin zaktualizowane. Dajcie nam jeszcze chwilę, przyczyny problemów nie są jasne.

Domyślnie

Zauważyłem, że jak za długo się marudzi nad treścią posta, to edytor robi "Auto-Saved". I po tej akcji próba zatwierdzenia skutkuje informacją, że post jest kopią.

Ale w tym akurat wypadku podwójny wpis się nie zrobił.

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Czyli nie ma to ze sobą związku

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

A jednak może mieć na to wpływ - jeśli "szybko" napiszemy wiadomość (na tyle, żeby nie została automatycznie zapisana) i ją opublikujemy, to wyskoczy komunikat "blabla kopia postu napisanego w przeciągu 5 minut". Po odświeżeniu pojawia się jednak tylko jedna wiadomość. Natomiast w momencie, w którym autosave złapie nasz tekst to pojawia się problem podwójnego wpisu. O dziwo system, który wyłapuje powielanie postów w tym momencie nie reaguje.

+ to wszystko dzieje się w oknie szybkiej odpowiedzi. W pełnym edytorze problem nie występuje.
    #drivetastefully

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Forumowa strona "Nowe posty" się sypnęła i na górze pokazuje komunikat:

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bootstrap.php(430) : eval()'d code on line 141

Forumowa strona "Nowe posty" się sypnęła i na górze pokazuje komunikat:

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bootstrap.php(430) : eval()'d code on line 141

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez pasjonat Zobacz posta
    Witam, czy to normalne zachowanie na tym forum:

http://zapodaj.net/ee00d110393e8.png.html

Taką*wiadomość właśnie otrzymałem[/COLOR]
    Do zgłaszania moderacji takich rzeczy służy ikona w lewym dolnym rogu:

Cytat Zamieszczone przez pasjonat Zobacz posta
    Poza tym chciałbym zgłosić problem z edytowaniem postów, który występuje w przeglądarce Safari na moim iMac 27 oraz Macbook Pro Retina

(...)

poza tym jak widać występuje problem z podwójnymi wiadomościami
    Problemy zgłaszane już wyżej... W obecnym natłoku błędów forum praktycznie nie da się używać.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Straszne rzeczy Dziecko się przyleciało poskarżyć... żałosne

Tak BTW mi się posty dublują ale nie mam problemu z ich edycją.

Uprawnienia umieszczania postów