Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 17 z 22 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 212

Wątek: AutoGaleria relaunch 2014

Auto
    D-4D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    - layout serwisu (nie forum) początkowo robił wrażenie, po przyzwyczajeniu dla mnie jest mało czytelny i mało wygodny
    layout serwisu jest koszmarny, wszystko jest strasznie rozciągnięte w pionie, a dokopanie się jakiegoś testu oznacza 2x więcej kliknięć niż poprzednio.

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

U mnie na odwrót. Im więcej czasu mija od wprowadzenia nowego interfejsu tym bardziej mi pasuje, o ile oczywiście działa jak miał działać w zamyśle, ale ostatnio jest, trzeba przyznać - całkiem stabilnie - w przeciwieństwie do forum. Poza tym nie rozumiem z jakich przyczyn trzeba klikać 2x więcej?

Edit. It's a miracle - nie dubluje postów. SZOK!!!

Domyślnie

Takie cudeńko dzisiaj złapałem podczas dodawania posta:

- - - Aktualizacja - - - -

Takie cudeńko dzisiaj złapałem podczas dodawania posta:

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Wprowadziliśmy kilka zmian na stronie głównej - teraz wyświetla się na niej 10 nowości, a w pozostałych kategoriach po 6 artykułów. Forum po problemach już od jakiegoś czasu działa jak należy. Jak się czyta autoGALERIĘ?

Zmniejszyliśmy też rozmiar i liczbę reklam, więc czytelnikom uzywającym AdBlocka proponuję wyłączenie go. Nie używamy żadnych reklam typu pop-up, czy zasłaniających stronę. Pamiętajcie, że właśnie z tego się utrzymujemy, a Was to nic nie kosztuje.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

A co z embedowaniem filmów z YouTube z nowościach? Pisałem o tym zaraz po odpaleniu nowej wersji i nic - proporcje nadal są do niczego i przez to filmy mikroskopijne.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Filmy mają stałą wysokość, a szerokość okna zależy od rozmiaru wyświetlacza - jak zmniejszysz okno newsa i odświeżysz stronę, film będzie miał już inne proporcje.

EDIT:

Ach, i jeszcze chciałem o jedną rzecz zapytać - wiecie, że nowości, testy, pierwsze jazdy, długi dystans i tapety na stronie głównej możecie przewijać strzałkami po prawej stronie nazwy działu? Ktoś z tego korzysta? To najszybszy sposób na nadrobienie zaległości.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Bochen Zobacz posta
    Filmy mają stałą wysokość, a szerokość okna zależy od rozmiaru wyświetlacza - jak zmniejszysz okno newsa i odświeżysz stronę, film będzie miał już inne proporcje.
    Właśnie o tym piszę - ta wysokość nie jest w ogóle dobierana razem z szerokością i na pełnej rozdzielości wygląda bardzo słabo, a to tylko 2-3 linijki w CCS'ie.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

No i w koncu jest wiecej niz top 10 wiadomosci z forum na glownej chyba z 3 lata temu o to m.in ja prosilem

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Proszę bardzo!

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Z ciekawości - dałoby się tak zrobić, że przy zwężonym oknie "Dyskusje na forum" wyskakiwały po Newsach? Jak przeglądam główną na tablecie w pozycji pionowej to Dyskusje mam na samym dole i muszę przewijać i przewijać

Uprawnienia umieszczania postów