Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 212

Wątek: AutoGaleria relaunch 2014

Awatar POLYGON1
    Auto
    -

Domyślnie

O panie!

Po wpisaniu adresu zastanawiałem się czy wylądowałem na jakimś totalnie nowym serwisie o motoryzacji a tutaj "stara" dobra autogaleria tylko, ze w przyszłości już na pierwszy rzut oka jest o dobrze. Zaraz z chęcią wejdę w szczegóły. Gratulacje i powodzenia!

Taka mala uwaga na szybko - jak wchodzę na stronę tytułową to mamy okno gdzie wyświetlane są 3 artykuły (jeden za drugim). A nie lepiej byłoby przedzielić to okno na 3 i wtedy 3 proponowane materiały byłby natychmiast widoczne?

Zgadzam się również z Driv3r-em , ze wasze logo jest za małe!

I jeszcze małe info na LG G2 wszystko chodzi bardzo dobrze. Wreszcie będę mógł czytać w pracy
    Ostatnio edytowane przez POLYGON1 ; 08-12-2014 o 10:57

Domyślnie

Polecam nowe moduły galerii - zarówno w newsach jak i w testach. Wreszcie na spokojnie można oglądać zdjęcia.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

polygon1 raczej jesteś w teraźniejszości - jeszcze wczoraj wchodząc na aG byłeś na lekcji historii
    forum faktycznie też się zmieniło, dla mnie tylko za dużo tej pomarańczy wszędzie…
    wolę klasyczne połączenie czerni z czernią

Kontynuując temat logo - z tego co widzę to serwis stoi na jakimś CMS'ie prawdopodobnie spersonalizowanym ale czy da się samo logo powiększyć oraz… wyostrzyć? Jak wrzucę stronkę na full scree na zewnętrznym monitorze to logo traci ostrość (widać po literach "pl").
    Dobrze by było też jakoś je wyeksponować - ginie na tej witrynie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    wolę klasyczne połączenie czerni z czernią
    To wyłącz monitor. Będziesz miał wówczas "Driv3r Style Forum".

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

No, zmieniłem i jest fajnie. Trzeba się przyzwyczaić, bo jest jaaaasno, ale naprawdę dobrze.

Awatar Razer

Domyślnie

Sporo pracy musiało to kosztować ale był warto, jest świetnie

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    To wyłącz monitor. Będziesz miał wówczas "Driv3r Style Forum".
    no ba!

Uwaga do przeglądania zdjęć.
    Fajnie, że mamy w końcu strzałeczki, ale… klikając na strzałkę nadal przeładowuje całą stronę a nie tylko zdjęcie.
    Tak trochę mija się to z celem.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

A chciałbyś żeby Ci się załadowała za jednym zamachem cała galeria? Nawet jeśli z podglądu wyskakiwałaby mniejsze powiększenia to i tak dużo by to ważyło. Wg mnie jest świetnie. Można sobie na pasku obejrzeć wszystkie zdjęcia i załączyć większe te, które chcemy obejrzeć w powiększeniu. Podobnie jest na Auto.cz tylko ze nie ma paska a ukryte miniatury
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

No wreszcie
    Wszystkie zmiany na plus, strona w końcu wygląda współczesnie
    Nawet wersja mobilna dobrze śmiga na mojej upośledzonej Lumii^^

Jedyne, co bym zmienił, to kolorystykę działów tapety i filmy, bo są w tym samym kolorze, co długi dystans. Nowości i blogi też mają podobny kolor. Z kolorów mocno różniących się od do tej pory zastosowanych zostały Wam jeszcze zielenie, żółcie i fiolety do dyspozycji, akurat na trzy działy.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Ryjas tak, chciałbym. Waga mnie nie interesuje, mamy XXI wiek i wszędzie internety bez limitu o prędkości bardzo szybkiej. Interesuje mnie wygoda. Zdjęcia na aG ostatnimi czasy są świetne, warto zadbać o ich ekspozycję. Strzałki są plusem, ale teraz jak strona się przeładowuje za każdym razem potrafi wyskoczyć reklama, trzeba przesunąć ekran w dół etd. etc.

Ideałem by był pokaz slajdów wyzwalany w trybie full-screen z dedykowanej apki na iPada (jak NetCarShow)

Uprawnienia umieszczania postów