Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 22 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 212

Wątek: AutoGaleria relaunch 2014

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

Trzeba przyznać, ze zmiana na plus, poprzednia strona mi nie przeszkadzała, ale o ile dawała radę na komputerach, na urządzeniach mobilnych nie była już tak wygodna. Pomimo, że nie przepadam za oddychaniem podstron w jakichs rozwijanych menu, wszystko to fajnie wygląda,chyba przestanę wchodzić od razu na forum i zacznę wpadać na stronę

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez coo84 Zobacz posta
    Mi też, denerwujące jest ciągłe klikanie na ostatnią stronę.
    Niekiedy na pierwszy poście pokazuje się taki, zielony napis: Pokaż pierwszy nieprzeczytany.
    Jednak nadal jest to gorsze rozwiązanie, niż dotychczasowe.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Bochen Zobacz posta
    Bo teraz sponsoruje nas Seat
    Czyli dobrze myślałem .

Również przyłączam się do tego, że wygodniej było jak z głównej strony od razu przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego posta.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robert_PL Zobacz posta
    Czyli dobrze myślałem .

Również przyłączam się do tego, że wygodniej było jak z głównej strony od razu przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego posta.
    Właśnie wszedłem w ten dział aby o tym napisać. Jeśli można, to poprawcie jak najszybciej. Nie wygodnie jest w tej chwili.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

ja mam ustawione 40 postow na strone + najnowsze posty na gorze i nie mam z tym problemu

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Gratulacje i podziekowania dla kazdego, kto przyczynil sie do zmiany stronki :-)

Przyczepic sie ewentualnie mozna jedynie do faktu, ze nie zdazyliscie przed premiera nowego paska.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

W żaden sposób nie wadził mi poprzedni wygląd strony, ale mimo to oceniam zmiany pozytywnie. Trochę czasu zajmie nim przywyknę, ale to jest duży krok we właściwym kierunku - całość wygląda nowocześniej, a tego chyba ludzie obecnie (zawsze?) oczekują. Krótko mówiąc, ktoś odwalił kawał dobrej roboty. Czapki z głów!

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Wazeliny już tyle poszło, że nie czapki z głów a majtki z tyłka

Awatar KiLeRrosS
    Auto
    Reno Ladżuma

Domyślnie

Miło tak czytać jak liżecie się po jajkach, ale mi nowa odsłona kompletnie się nie podoba. Stara była czytelna i na jednym ekranie monitora miała pewnie z 50% więcej informacji, teraz muszę przewijać i oglądać puste plamy
    Średnio mnie interesuje, czy lepiej wygląda na smartbadziewiach, na PC jest gorzej.

Pomijam już fakt, że teraz główna wygląda jak miliony innych...

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

A tak przy okazji - mogę też mieć swojego bloga w tamtym dziale co tam jest czy to tylko dla Redaktorów?

Uprawnienia umieszczania postów