Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 22 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 212

Wątek: AutoGaleria relaunch 2014

Domyślnie

Skoda zginęła, a druga rzecz widzę, że już naprawiona.

Auto
    Megane IV Grandtour 1,3 115 KM

Domyślnie

Jak wszedłem na stronę aG to chwilę mi zajęło zorientowanie się, że jest nowa odsłona. Byłem przekonany, że pomyliłem adres Zmiany oczywiście na plus. Nie sprawdzałem jeszcze na tablecie (niestety tylko z androidem ;P), ale już widać, że będzie wygodniej. Popieram postulat z większą czcionką, bo teraz żeby wygodnie czytać, trzeba powiększyć stronę.
    Były: Seicento 0.9, Golf IV 2.0, Astra H 1.6, Insignia 1.8
    Jest: Clio IV 1.2 i Megane IV 1.33

Domyślnie

Większe logo, czcionki, zdjęcia i menu z ikonkami społecznościowymi- to należy zmienić na pewno.
    Warto by było, aby strona zajmowała całą przestrzeń ekranu tak jak np. może to zrobić nowy onet. Oraz system komentarzy pod artykułami powinien być lepiej zgrany z forum.
    I przedwczoraj zamiast normalnej strony załadowała mi się wersja mobilna , ale to był jednorazowy przypadek.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Nie mamy czegoś takiego, jak wersja mobilna strony. Może odpaliłeś aG w mniejszym oknie, do którego się dopasowała? Wtedy, podobnie jak na telefonie czy tablecie, pewne elementy się "kompaktują".

Domyślnie

Tzn. strona na komputerze wyglądała tak samo jak na smartfonie, czyli trochę inaczej, bo np. był ten przycisk wywołujący menu w prawym górnym rogu na telefonie.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Fajnie byłoby gdyby domyślnym stylem forum była "autogaleria" zamiast "VB4 Default Style". Aktualnie jest tak, że trzeba przełączyć.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Gdzie jest link, żeby przejść bezpośrednio z artykułu do odpowiadającego wątku na forum?
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Nie ma - po kliknięciu "kliknij, aby odpowiedzieć" przenosi i można od razu odpowiedzieć, a poprzednie odpowiedzi pojawiają się poniżej tego okna.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Dziękuję za powrót odsyłania do ostaniego posta

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Po kolei eliminujemy niedogodności. Zaraz będziecie się czuli jak w domu.

Uprawnienia umieszczania postów