Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 75

Wątek: 2016 Audi Q7

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Wygląda beznadziejnie. Szczególnie z przodu. Te wielkie lampy, grill i trochę rozpłaszczone nadwozie to coś czego się szczerze nie spodziewałem. Nawet wnętrze jest jakieś takie niezbyt zachęcające:/
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto
    własne

Domyślnie

Kurczę...premiera topowego SUVa ulubionej marki polaków, a my wszyscy zgodnie niezadowoleni. Ot wspólnota narodowa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tachys Zobacz posta
    1,7 ale chyba galona i to z górki przy pełnym obciążeniu i wietrze w plecy. Powierzchnia czołowa jak w dostawczaku + podniesione zawieszenie dadzą opór aerodynamiczny jak w autobusie. Jakim cudem chcą uzyskać spalanie na poziomie niższym niż yaris hybrid w takim klocu.
    No jakoś się Audi chwali:

"It consumes just 1.7 liters per 100 kilometers (138.4 US mpg), which corresponds to less than 50 grams CO2 per kilometer (80.5 g/mi)"

Też jestem ciekaw tych rewelacji.

Auto
    własne

Domyślnie

Brabus, może tam kropka była z drugiej strony 7-ki?
    No to na zdrowy rozsądek po przetransplantowaniu tej technologii do A1 spalanie powinno spaść do ok. 0,5l/100 (masa o połowę mniejsza + niżej zawieszone + mniejsza powierzchnia czołowa). W praktyce będzie jak z Amperą, spalanie papierowe wyliczone w jakiś sposób, którego nie sposób powtórzyć w żadnych warunkach drogowych. Realnie spalanie 3-4 razy większe. W 5l/100 już bym jakoś uwierzył, ale 1,7? Uwierzę gdy zobaczę.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Brzydkie, ociężałe, kanciate, nie ma 4.2 FSI, nie ma 4.2 TDI, słabe wnętrze - lipa. Myślałem że po fali krytyki pierwszej generacji Audi szczególnie zadba o design, a jest zupełnie na odwrót.

http://youtu.be/yVZul_oCWTE
    No replacement for displacement

Auto
    własne

Domyślnie

4.2 TDI chyba nie trzeba żałować, ponoć to nie był zbyt udany motor. Natomiast ciekawi mnie czy będzie kolejny fajerwerk w stylu 6.0 TDI 12 cylidnrów i 1000Nm momentu. Auto było bez sensu, ale pokazywało możliwości techniczne producenta.

Awatar kataryniarz
    Auto
    Renault Megane III Grandtour GT Line

Domyślnie

Wygląda jak chińska podróbka, tragedia...

Auto
    własne

Domyślnie

No i się wyjaśniło: oficjalna premiera w Detroit, bo to auto na amerykański rynek: u nas zbyt zwaliste, za wielkie za ciężkie, ale tam to przecież autko w sam raz, przy takim Escalade to wręcz auto subtelne

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Escalade wygląda też lepiej od niego :P nie mogę się nadziwic, jak tak mogli go zepsuć. Teraz się boję o nową A4.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Uprawnienia umieszczania postów