Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Renault Clio II 1.2 16V

Awatar Kamils
    Auto
    Focus 2 FL/ Megane 3

Domyślnie

Felga 16, opona 195/45, coś tam pewnie zamula, ale coś tam się turla, ciężarówkę można wyprzedzić. Spalanie to sam nie wiem, komputera w niej nie mam a liczyć mi się nie chciało. W chwili czasu wrzucę na zimówki, to będzie jakiś tam punkt odniesienia.

Czy magia znaczka, po prostu od zawsze lubię grupę VAG, choć szczerze mówiąc 9N średnio mi się podoba, 9N3 już bardziej ale to nie ten budżet, więc brałem pod uwagę jedynie fajnie wyposażone egzemplarze w dobrym stanie, no ale takich praktycznie nie ma, więc problem sam się rozwiązał.

Domyślnie

O, a wygląda na zdecydowanie większą, taki rozmiar jest jeszcze ok. Wygląda kozacko ! A komfort jako taki jest, czy bardzo trzęsie na nierównościach ? Jak na koleinach ? Skoro dynamika silnika w miarę wystarcza to jest to dobra, bezpieczna opcja Kosztów raczej nie narobi.

Cytat Zamieszczone przez Kamils Zobacz posta
    Czy magia znaczka, po prostu od zawsze lubię grupę VAG, choć szczerze mówiąc 9N średnio mi się podoba, 9N3 już bardziej ale to nie ten budżet, więc brałem pod uwagę jedynie fajnie wyposażone egzemplarze w dobrym stanie, no ale takich praktycznie nie ma, więc problem sam się rozwiązał.
    Czyli ślepy fanatyzm marki :P Pytam o 9N, bo miałem kiedyś przyjemność(?) użytkować go trochę lat(nie chciałem go ale niestety, ojciec się uparł, VW miał być pewnym wyborem ale potem żałował ! ) i naprawdę nie wiem co ludzie w nim widzą poza widłami na masce

Auto
    zamówione, produkuje się

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Gratki autka!
    Jak soczewki na przód to poszukaj ori xenonów. Do PH3 możesz mieć też już okablowanie do tempomatu

Tak, ale TYLKO wsadzając 2.0 z Clio Sport (nie RS!).
    Nic więcej z 1.2 się nie wyciśnie rozsądnym kosztem.
    Przecież Clio RS to Clio Renault Sport, czyli jedno i to samo.
    Chyba że masz na myśli wersję przed i po I. facelifcie.

Bardzo ładnie się prezentuje ten samochód.
    Sam miałem dwie. Niebieską 1.5 dci 82KM w wersji Extreme (2003 r., salon PL), a później 1.5 dci 101KM w wersji Tech'n'Run (2005 r., kupiona u dealera w Niemczech). Obie całkiem żwawo pomykały, miały fajne fotele, naprawdę przyzwoicie wykończone wnętrze i paliły anbormalnie mało ropy (rekord średniego spalania w trasie to 2,8l/100 km ). Ta druga do dziś śmiga u mojego kuzyna. Minusy? Spasowanie tworzyw w kokpicie, duża kierownica ze zbyt duża siłą wspomagania, ciasna kabina.

Gratuluję ładnego autka, choć z nieco dychawicznym silnikiem.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Jak mamy być dokładni to w Clio 2 było w wersji Sport.
    Oznaczenie RS jest od Clio 3.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Spoko, ale o ile się nie myle Clio Sport / Clio Sport ph.2 oraz Clio III RS / Clio III RS ph.2 mają w gruncie rzeczy te same silniki. Ale oczywiście chodziło mi o swap z Clio Sport, bo sposób montażu może być różny.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

prawie
    Clio 2 Sport (i wersje po liftach) to ewolucja tego samego silnika - wzmacniany o kilka KM, ale okolice 170-180 KM.
    Clio 3 RS (i po lifcie) to przekonstruowany ten sam silnik o mocy blisko 200 KM.
    Oznaczenie to F4R, które np. w Megane Sport dostało turbinę i oznaczenie F4RT.
    Aktualna Megane RS 275 Trophy R też ma silnik o tym oznaczeniu.

Więcej nie pamiętam

Awatar Kamils
    Auto
    Focus 2 FL/ Megane 3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez KruQ Zobacz posta
    Wygląda kozacko ! A komfort jako taki jest, czy bardzo trzęsie na nierównościach ? Jak na koleinach ?

Czyli ślepy fanatyzm marki :P Pytam o 9N, bo miałem kiedyś przyjemność(?) użytkować go trochę lat(nie chciałem go ale niestety, ojciec się uparł, VW miał być pewnym wyborem ale potem żałował ! ) i naprawdę nie wiem co ludzie w nim widzą poza widłami na masce
    Coś tam potrzepie wiadomo, ale da się przeżyć, na razie jestem na takim "etapie" że obniżanie, niskie profile mnie cieszą, nawet kosztem komfortu a czy ślepy fanatyzm to nie wiem, koniec końców nie kupiłem Polówki

Comapthy dzięki, choć niestety(a może i stety ) kupiłem "gotowca" więc w obecny wygląd to 0 mojego wkładu, choć sam bym pewnie szedł w podobną stronę, no i nie ukrywam że jakieś zmiany jeszcze planuje wprowadzić, wszystko to kwestia przemyślenia, czasu no i $$

Awatar Kamils
    Auto
    Focus 2 FL/ Megane 3

Domyślnie

Wymieniony olej(ELF Evolution 900 SXR 5W40)+ filtry i wpadła kierownica od Clio Sport

[img]https://farm8.staticflickr.com/7717/17157481111_310a86d20e_m.jpg[/img]

[img]https://farm9.staticflickr.com/8786/16971925759_ee6226d40d_m.jpg[/img]

Kupiłem jeszcze w zimie radio Pioneer DEH-1700UBA, nie jest to jakiś topowy model ale dla mnie wystarcza.

[img]https://farm8.staticflickr.com/7449/16535198106_2656a0359a_m.jpg[/img]

Na gumy nie patrzcie, w planie są materiałowe na sezon

Awatar korg
    Auto
    500X 1.4 MultiAir 140KM

Domyślnie

piękna cliówka, mam do tego modelu sentyment.
    Brat miał taką od nowości w 2005 roku zrobiliśmy nią chyba 150 tyś km. Silniczek 1.4 16V wtedy.
    Ależ to było komfortowe auto

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    interesującą miał wcześniej rejestrację..istny szatan z sercem gołębia.
    No niestety zdjęcia to misterna przeróbka w programie graficznym. W rzeczywistości te tablice jeżdżą na Lagunie II, należącej do UM w Tychach.
    Auto wizualnie bardzo fajne i nie widać jego wieku, szerokości życzę!
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (BSE 01GP)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Uprawnienia umieszczania postów