Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: 2015 Honda NSX

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2015 Honda NSX

Honda wypuściła pierwszy teaser produkcyjnej, ostatecznej wersji najnowszej NSX.
    Dla japońskiego producenta rok 2015 jest dość ważny. Oprócz prezentacji wreszcie seryjnego NSXa zapowiadają też premierę Civica Type-R, wprowadzenie benzynowym silników doładowanych z bezpośrednim wtryskiem oraz długo oczekiwany powrót do F1.
    W kwestii NSXa niespodzianki nie będzie bo wiele informacji już ujawniono. Stylistycznie wiele się nie będzie róźnić od ostatnio pokazanych conceptów. Napędzać go będzie centralnie umieszczone V6 z kompresorem współpracujący z dwoma silnikami elektrycznymi umieszczonymi na tylnej osi.
    Więcej informacji i zdjęć będzie stopniową ujawniano do premiery 12 stycznia 2015r. w Detroit.
    W Stanach debiutuje jako Acura, ale w każdym innym zakątku świata będzie oferowany jako Honda.

(c) es.autoblog.com

http://www.autogaleria.pl/forum/show...onda+prototypy
    Ostatnio edytowane przez Szakal ; 17-12-2014 o 11:53

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Teaserują wersję Hondy, a na masce znaczek Acury Dobrze, że to auto już wychodzi, mam nadzieję że jest dopracowane skoro tyle lat je testowali. Czekam na bryczkę w Horizonie 2, bo na żywo nie będzie mi dane pojeździć zapewne
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Dlatego, że premiera jest w Detroit czyli w USA, a tam NSX oferowany będzie jako Acura.

Więcej teaserów::

Jedno rozjaśnione:

(c) worldcarfans

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nowy NSX w całej okazałości:

(c) carscoops

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Mimo, że widok znany od dobrych kilku lat, nadal wygląda świeżo. Jedyne co bym poprawił, to wydechy Oby samochód był naprawdę dobry, skoro tyle lat przyszło nam na niego czekać
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

No nie wiem concept miał lepsze proporcje i wyglądał smuklej tutaj jakoś ociezale wygląda. Boje sie, ze bedzie sie palic.

Awatar POLYGON1
    Auto
    -

Domyślnie

Zwarta sylwetka, ostre kanty dodają charakteru. Z wyglądu ewidentnie bardziej klasyczny z dodatkiem chilli niż coś futurystycznego typu BMW i8 - jestem ciekaw jak wypadną w porównaniu.

Ciekawie zaprojektowane wnętrze tutaj również bez wodotrysków ale jest świeżo, jest ta moc oraz silą - pewnie znowu zasługa lekko zaostrzonych krawędzi. Interesująco tez wkomponowany moduł do obsługi skrzyni biegów, chociaż to (w pewnym sensie) już widzieliśmy w modelach Acury.

Trafia do mnie ten charakter, ten projekt. Patrząc już na zdjęcia z chęcią zasiadłbym za kierownica, a bardzo rzadko mam takie uczucie oglądając foty.

Dla mnie najważniejsza premiera tego roku.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie NEWS | Acura NSX - Nazwa zobowiązuje

Od premiery kultowego pierwowzoru mija dokładnie 25 lat. Od zakończenia jego produkcji – już blisko dziesięć. W międzyczasie mogliśmy wielokrotnie podziwiać różne koncepcje na następcę japońskiego superauta. Oczekiwanie dobiegło jednak końca – podczas trwających w Detroit targów samochodowych Acura zaprezentowała wreszcie nowego NSX-a.

Kliknij, aby przeczytać artykuł:

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

NSX ze znaczkiem Hondy:

(c) Honda

Uprawnienia umieszczania postów