Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: 2015 Lamborghini Aventador SV

Domyślnie 2015 Lamborghini Aventador SV

Nowy SV może dostać nawet 800 koni mechanicznych z 6,5-litrowego silnika V-12 który jak oczekuje się pozostanie zasadniczo taki sam jak w obecnym Aventadorze. SV zostanie zwyczajowo już odchudzony o 100 kg. Liczba wyprodukowanych SV została ograniczona do 350 samochodów, ale tylko 186 dotychczas zostało ostatecznie zbudowanych. Premiera prawdopodobnie na Geneva Motor Show/ Frankfurt Motor Show lub na początkach 2016r

(c) carscoop, wcf.com,motorauthority.com

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Ja się zakochałem w Pirelli Edition, orgazmiczny konfig kolorystyczny, cud, miód i orzeszki. Czemu nie ma o nim na forum jeszcze?
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Z serii Snooze nie przestaje zadziwiać.
    Otóż fotki żółtego lambo z ringu pojawiły się w sieci już w kwietniu ubiegłego roku. Podobnie z resztą jak spekulacje dotyczące mocy oraz czasu i miejsca premiery.
    Jedyna konkretna informacja, mianowicie "Liczba wyprodukowanych SV została ograniczona do 350 samochodów, ale tylko 186 dotychczas zostało ostatecznie zbudowanych." jest prawie zgodna z prawdą. Prawie, bo dotyczy Murcielago SV...

Teraz coś bardziej aktualnego, czyli fotka szpiegowska Aventadora SV, prawdopodobnie...

Wydaje mi się, że będzie to najpiękniejsze Lambo jakie kiedykolwiek powstało i najprawdopodobniej ostatnie wyposażone w olbrzymi, wolnossący silnik z zaprzęgniętymi dwunastoma garami.

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Eee tam daj spokój - o Murcielago wszyscy mówili dokładnie to samo i co? I mamy 12 garów po więcej niż pół litra pojemności każdy bez cienia sztucznych wspomagaczy, plujących żywym ogniem z wydechu. Myślę, że nowe duże Lambo będzie conajwyżej hybrydą.

Gusta gustami, a dla mniej najpiękniejszym Lamborghini jest stare dobre Gallardo Aventador jakoś nie w pełni do mnie trafia...
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Domyślnie

Ja mam zupełnie odwrotne zdanie Nie jestem fanem Lambo, ale akurat ten Aventador ze zdjęć strasznie do mnie przemawia, kozacki jest ! Uważam że Gallardo, Murcielago są nijakie, za grzeczne, nie robią wrażenia. Aventador jest zdecydowanie bardziej dziki, a takie ma być Lamborghini

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

TADAM!!!

autoevolution

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Szacun za tak podręcone 6.5 V12 - coś pięknego.
    Ale uważam, że masowa marka Porsche nie powinna mieć szybszego modelu w ofercie niż Lambo. To tak jakby Maserati robiło szybszy wóz niż Ferrari.

- - - Aktualizacja - - - -

Szacun za tak podręcone 6.5 V12 - coś pięknego.
    Ale uważam, że masowa marka Porsche nie powinna mieć szybszego modelu w ofercie niż Lambo. To tak jakby Maserati robiło szybszy wóz niż Ferrari.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Akurat te dwie marki mają tak różny język stylistyczny, że chyba nie robią sobie konkurencji, nawet przy podobnych osiągach. Tu kanty, tam krągłości.
    Pozdrawiam,
    Tomek

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Jak Murcielago nie było specjalnie urodziwe w bazowej wersji, tak gdybym miał wybierać pomiędzy SV - skłaniałbym się w stronę starszego modelu.

Awatar kubas
    Auto
    Renault Laguna

Domyślnie

No no, ten Aventador wygląda cacy, a te 6.5 V12 robi wrażenie
    Budujemy samochody, których nikt nie potrzebuje, ale każdy chce mieć. – Ferry Porsche

Uprawnienia umieszczania postów