Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Cadillac Sixteen

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Cytat Zamieszczone przez BeeMiX
    Zdziwił byś się, gdyby został wdrożony do produkcji napewno byłby godnym przeciwnikiem Maybacha.
    Ludzie, o jakiego Maybacha wam chodzi? Tyle co czytam o tej marce to jakos nie ma konkurenta dla Sixtena.

Powtarzam. Exelero nigdy nie wejdzie do produkcji seryjnej...
    Wielbład, to że Cadillac i wogóle GM produkowało i nada produkuje w większości nieskręcające, kiepskiej jakości wozy nie znaczy że przy budowie takiego cacka nie pokazało by klasy na poziomie MM. Ja słucham o awaryjności poprzedniej s-klasse i wogóle pogorszeniu jakości ich aut ostatnimi czasy i niewydaje mi sie że wpywa to negatywnie na Maya.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BeeMiX

Wielbład, to że Cadillac i wogóle GM produkowało i nada produkuje w większości nieskręcające, kiepskiej jakości wozy nie znaczy że przy budowie takiego cacka nie pokazało by klasy na poziomie MM. Ja słucham o awaryjności poprzedniej s-klasse i wogóle pogorszeniu jakości ich aut ostatnimi czasy i niewydaje mi sie że wpywa to negatywnie na Maya.
    Mi nawet nie o to chodziło. Poprostu Maybach nie ma w ofercie auta ktore moglo by konkurowac z Sixtenem gdyby ewentualnie wszedł do produkcji bo jak pisałem Exelero nigdy nie wejdzie do produkcji seryjnej.

A to opowiesci o awaryjnosci to dziel przez 2. Jakos 3 S-klasy mojego kumpla jezdza sobie i nic im sie nie dzieje...
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Faktycznie źle Cie zrozumiałem. Tak rozumiem, są opinie i opinie, napewno nie jest źle z Mercedesem a napewno lepiej jak z GM ale z czegoś to sie chyba bierze. Ja wiem, wydawało mi sie że obecny 57/62 miał by być dla niego konkurencją, mimo jego sportowych kształtów, niskiego dachu, to jest auto 4 osobowe z wielkimi wygodnymi oddzielnymi fotelami.

Tutaj wspomniany filmik z Sixteen:

http://www.orlipotok.pl/wojtek/Sixteen_Reveal_SRX.wmv

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez fischer777
    A ja muszę was zmartwić:
    http://autogaleria.pl/forum/viewtopi...hlight=sixteen

Dubel tematu...
    Ten dubel chyba za daleko już zaszedł żeby go zamykać.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Cytat Zamieszczone przez fischer777
    A ja muszę was zmartwić:
    http://autogaleria.pl/forum/viewtopi...hlight=sixteen

Dubel tematu...
    Ten dubel chyba za daleko już zaszedł żeby go zamykać.
    Dla chcącego nic trudnego. Któryś z moderatorów mógłby się tym zająć. Tylko nie rozumiem, czemu nikt nie sprawdza, czy temat już istnieje ??:

Moderator wie o tamtym temacie, jednak jest on szczytem spamerstwa i robienia BURDELU w temacie (szczególnie polecam lekturę 3 strony), więc nadaje się on raczej do wykasowania, niż do zamknięcia...

Radzę skupić się na temacie Sixteena, a w razie czego powiadamiać moderatorów (których większość jest na długim weekendzie) o problemie... KONIEC OT *Dj*

Awatar Jacobser

Domyślnie

Ja nie mam wielkiego doświadczenia w amerykańskich samochodach,stąd wielkie dzięki za tę galeryjkę DJ Brabus.W wolnej chwili pościągam sobie niektóre zdjęcia na dysk.A sam samochód ???Potężny,piękny i klasyczny.Bardzo podoba mi się sposób dostania się do silnika,niczym w autach przedwojennych.Super projekt,ale niestety nic z tego nie wyjdzie.

Domyślnie

"Warsiu", tutaj masz:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cadillac_Sixteen

- - - Aktualizacja - - - -

Dziwi mnie fakt, że przy takich parametrach skrzynia jest tylko czterobiegowa. Według mnie powinna mieć 8-10 biegów.
    Ostatnio edytowane przez Lekki ; 17-09-2018 o 17:19 Powód: Nie napisałem, do kogo ta wiadomość.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Brawo. Dwanaście lat odkopu. Aż ciarki przechodzą.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Złoty szpadel

Tapatalk @ Google Pixel

Uprawnienia umieszczania postów