Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Z pamiętnika zdającego na prawo jazdy w Gdańsku

Domyślnie Z pamiętnika zdającego na prawo jazdy w Gdańsku

Opowiadanie to powstało z bezsilności i frustracji, jakich nabawiłem się podczas wykonywania zawodu instruktora nauki jazdy w Gdańsku. Owe bezsilność i frustracja wynikają z faktu, iż wygląda na to, wróć - nie wygląda na to, tylko tak jest - że nikt nie panuje nad oznakowaniem dróg w naszym mieście.

Kliknij, aby zobaczyć artykuł pt. Z pamiętnika zdającego na prawo jazdy w Gdańsku

Domyślnie

Swego czasu jeździłem trochę po Gdańsku, rzeczywiście pułapek tam od groma. Takie oznaczenia za krzakami to chyba u was norma
    Sprawdź na stronie Joanny i Pawła jakie auto możesz sprowadzić z Niemiec.

Auto
    Golf VII 1.4 TSI

Domyślnie

Zdawałem prawo jazdy w Gdańsku. Jak sobie wspomnę to jeżdżenie po Oruni to mi słabo. Ostatecznie zdałem za drugim razem bo trafiłem na mega zchilloutowanego egzaminatora.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Moja znajoma zdała za 14 razem. Przy 8 mówiłem, żeby dała sobie spokój, ale nie posłuchała mnie. Dziś ma cały poobijany samochód, z tym że już swój a nie elki.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Auto
    Mazda 3 BM 2,0 165 KM

Domyślnie

Ano bo jak ktoś nie jest w stanie zdać za maksymalnie 5 razem to powinien sobie dać spokój, bo się po prostu nie nadaje.

Auto
    -

Domyślnie

Nie ma to jak bez sensu generalizować. Znam osoby, które zdały za >5 razem i sobie doskonale radzą, w przeciwieństwie do niektórych, co pozdawali za pierwszym....

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Ja zdałem chyba za 10tym. Chyba, bo w pewnym momencie straciłem rachubę.

Domyślnie

W 100% się zgadzam. Wydaje mi się, że często kwestia zdam/nie zdam zależy od humoru egzaminatora i tego, czy akurat mu czymś nie podpadłeś i nie chodzi o zachowanie a wygląd, uśmiech itp.
    Sam znam kilka osób, które zdały >5 razem i jeżdżą często lepiej niż osoby, które zdały za 1.

- - - Aktualizacja - - - -

W 100% się zgadzam. Wydaje mi się, że często kwestia zdam/nie zdam zależy od humoru egzaminatora i tego, czy akurat mu czymś nie podpadłeś i nie chodzi o zachowanie a wygląd, uśmiech itp.
    Sam znam kilka osób, które zdały >5 razem i jeżdżą często lepiej niż osoby, które zdały za 1.
    Sprawdź na stronie Joanny i Pawła jakie auto możesz sprowadzić z Niemiec.

Uprawnienia umieszczania postów