Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Bugatti Cabrio

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie Bugatti Cabrio

Oto czym nas uraczyła ostatnio strona www.autobild.de
    Wygląda naprawde ciekawie, naprawde szkoda że to wizja.
    Hmmm...jechać 400km/h z otwartym dachem, lub nawet zamkniętym
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Boski!
    Naprawdę świetny.
    Wygląda cudownie, żeby tylko ta wizja weszła do produkcji.
    Brawa dla EMENEMS'a za znalezienie takiego Cudeńka.
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

Domyślnie

Niestety różne plotki krążą o tym samochodzie. Po pierwsze nie jest to Veyron, tylko mniejszy samochód klasy BMW Z4, Porsche Boxstera oraz Audi TT.

Tylna oś ma być napędzana poprzez 6-biegową przekładnię DSG 2-litrowym turbodoładowanym silnikiem o mocy 280 KM; później moc ma wzrosnąć do 320 KM. Samochód ma być jednak lekki (waga poniżej 1100 kg) i szybki (280 km/h). Za płytę podłogową ma posłużyć przedłużona z VW EOS'a.

Debiut jest planowany na 2010 rok - planowana produkcja do 2020 roku ma wynieść ok. 5.000-6.000 sztuk rocznie. Bugatti planuje również wprowadzenie wersji coupe. Cena? Poniżej 50.000 euro.

Jednak nie martwcie się - na przyszły rok Bugatti planuje wprowadzenie Veyrona GT o mocy 1232 KM i prędkości maksymalnej dochodzącej do 435 km/h...

(C) supercars.net

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Hmm dość ciekawy projekt, ale jakoś mi nie podchodzi Veyron bez dachu ??:. Muszę się jeszcze nań napatrzeć. Drobne zmiany stylistyczne w światłach, i przetłoczeniach w karoserii. Wszystko jest stonowane, bez firewerków. Myślę, że będzie miał szansę wejść do produkcji. Firma Bugatti pokazała, że realną sprawą jest wprowadzić futurystyczny model do produkcji. Ja jako wielki 'Veyronofil' z niecierpliwością czekam na dalsze postępy w projekcie .
    Dj jak to jest z tą wersją GT? W artykule z aG pisali, że nabywca zwykłego Veyrona będzie miał możliwość podkręcenia silnika do 1300 koni? Może masz więcej info na ten temat?
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Golden Boy
    Dj jak to jest z tą wersją GT? W artykule z aG pisali, że nabywca zwykłego Veyrona będzie miał możliwość podkręcenia silnika do 1300 koni? Może masz więcej info na ten temat?
    Taki skan z jakiejś gazety znalazłem na jednym z forum - niestety wciąż są to tylko plotki niepotwierdzone przez Bugatti. Choć fajnie byłoby, gdyby wypuścili takiego potwora na miarę np. Enzo FXX...

(C) gminsidenews.com

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Dzięki Dj, też bym chciał zobaczyć Veyrona na sterdydach. Myślę, że ludziska z Bugatti będą zdolni by coś takiego zrobić .

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Kolega,który miszka i pracuje w Moskiwe ostatnio powiedział mi,ze jexdzi tam facet,właściciel m.in. marki GAz i Wołga Bugatti 16.4 Veyron a do obstawy ma 2 czarne Murcielago. Mam wkrótce dostac fotki
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Czekam z niecierpliwościom .

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Sportowe auto + cabrio = mniejsza sztywność auta i większa masa, wiec wszystko to z czym walczy prawdziwie sportowe auto. Jak dlamnie, to nie dlamnie. Wole mieć zamkniętą wersje która lepiej bierze zakręty i ma mniejszą mase. Ze sztywnością auta możecie zrobić mały test. Wydej sie że samochód to bardzo sztywna konstrukcja, nic bardziej mylnego. Podczas jazdy wsadzcie palce dłoni w szpare między podsufitką a drzwiami auta, na zakręcie albo dziurach zobaczycie jak auto pracuje.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Moim zdaniem wypuszczenie przez Bugatti auta konkurującego z Boxterem i Z4 będzie nieprzymyślanym ruche ponieważ Marka straci na renomie bardzo wiele ( by nie powiedzieć że trawie całą renome ).
    Wersja GT veyrona na początku miała mieć 1001 KM i być koncówką serii ( Veyron miał mieć standardowo 850 kucy a ostatnie ok 50 egzemplarzy miało być GT ) lecz przez oróżnienia moc się zmieniła a z końcuwki serii też będą nici przez konkyrencje ( Saleen i SSC ).

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Uprawnienia umieszczania postów