Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Co można robić w korku

Domyślnie Co można robić w korku

Każdy kierowca, który posiada prawo jazdy dłużej niż trzy dni, zna to uczucie. Wszechobecna nuda, zmęczenie ślamazarnym toczeniem się, a także irytacja kompletnie niezrozumiałymi zachowaniami innych uczestników ruchu. Jak radzić sobie z korkową nudą?

Kliknij, aby zobaczyć artykuł
    Ostatnio edytowane przez Bochen ; 17-05-2015 o 16:57

Domyślnie

Świetny temat, może podpowiecie coś ciekawego. Dużo jeżdżę i często stoję w korkach. Oto moje sposoby na nudę:
    - jeżeli mam do dokończenia z pracy, wyciągam lapka i w spokoju kończę
    - sprawdzam maila
    - zdarzyło mi się pisać pracę na studia
    - jeżeli bardzo się spieszę, szukam w nawigacji bądź telefonie na mapie bocznych uliczek, którymi mógłbym ominąć korek
    - także obserwuję ludzi (czasami robią dziwne rzeczy)
    Poruszając kwestię malujących się kobiet, zawsze mam dziwne obawy, że takowa w trakcie malowania i podjeżdżania pod tył mojego auta coś pomyli i uderzy.
    Sprawdź na stronie Joanny i Pawła jakie auto możesz sprowadzić z Niemiec.

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

A ja w korkach nie stoję prawie nigdy. Zawsze jeżdżę tak, aby ominąć miejsca zatorów, a jeśli trzeba to wolę wyjechać wcześniej do pracy i wrócić później niż stać w korku.

- - - Aktualizacja - - - -

I to się tyczy codziennej jazdy w krakowie, wyjazdów na wakacje czy przejazdów przez inne europejskie metropolie. Można? Można, tylko trzeba się trochę nakombinować. Jeśli nie zdarza się nic nieprzewidzianego, co powoduje zator, korki są megaprzewidywalne.

- - - Aktualizacja - - - -

I to się tyczy codziennej jazdy w krakowie, wyjazdów na wakacje czy przejazdów przez inne europejskie metropolie. Można? Można, tylko trzeba się trochę nakombinować. Jeśli nie zdarza się nic nieprzewidzianego, co powoduje zator, korki są megaprzewidywalne.
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Uprawnienia umieszczania postów