Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Citigo

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie Citigo

Witam,zdecydowałem się na zakup Citigo.I w związku z tym mam kilka pytań do znawców tematu.
    Chcę 60ps 5d.
    Czy warto brać Lpg?
    Jakie koła 14 czy 15'
    warto brac alusy czy lepiej dokupić je samemu pózniej?
    i co warto brać z dodatków?Biore podstawe Ambition.
    Byly.
    Opel Corsa 92,Peugeot 106 94,Renault Clio 98,VW Golf 03,Opel Astra 98,Opel Astra 2010,Mazda 3 1.6 2010.
    W planie Civic IX.

Auto
    Golf VII 1.4 TSI

Domyślnie

Na pytanie czy warto brać lpg to wszystko zależy od tego ile tys km rocznie robisz. Jeżeli chcesz "skodoskie alusy" to lepiej je wziąć na etapie konfiguracji samochodu, bo jak będziesz je chciał sobie później dokupić nówki to będą droższe.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Ja zostawiłbym stalówki. Nie wyglądają źle. Alufelgi zbędnie podnoszą cenę. Natomiast wziąłbym LPG, jest jeszcze w promo za 2500 zł? Do tego podwójną podłogę bagażnika (bzdety chowamy pod podłogę i nie przeszkadzają np. przy zakupach), elektryczne lusterka i ewentualnie szyby przyciemniane.

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

-elektryczne i podgrzewane lusterka 700zł
    -podwójna podłoga 250zł
    -trojramienna kiera i mały pakiet skórzany 800zł
    Felgi raczej zdecyduje się na stalówki,a lpg wciąż się waham,przebiegi małe ok 10kkm no i nie chcę podnosić ceny bo to auto dla mnie ma sens poniżej 35kzł.
    A za lakier chcą 1,5k sporo.Wybiorę raczej czarny.
    Byly.
    Opel Corsa 92,Peugeot 106 94,Renault Clio 98,VW Golf 03,Opel Astra 98,Opel Astra 2010,Mazda 3 1.6 2010.
    W planie Civic IX.

Awatar KrankedGT
    Auto
    Tak

Domyślnie

Za 35 tyś można miec Punto, sprawdzony i pełnowartościowy samochód segmentu B z czterocylindrowym silnikiem zamiast wózka na zakupy na kółkach. Ale skoro klamka już zapadła... szerokości.

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Ta... Uwielbiam taki komentarze... coś gdzieś zobaczył, przeczytał, a teraz teraz wypisuje farmazony i "doradza co lepsze".
    Lepiej zajrzyj może do cennika nim zaczniesz pisać głupoty. W tej cenie masz trzydrzwiowe Punto, bez radia. No i co najważniejsze cennik dotyczy wyprzedaży rocznika 2014, a więc aut z placu. Aj to czytanie ze zrozumieniem...

Chelini jak myślisz nad alusami, elektryką i skórą to IMHO warto też poszarpać się z ceną wersji Elegance.
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

No Elegance było by super tylko że wtedy cena pójdzie pod 40kzł,a wtedy to nie bedzie miało dla mnie sensu.
    Byly.
    W planie Civic IX.

Uprawnienia umieszczania postów