Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Majówka z BMW 29 kwietnia 2006.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie Majówka z BMW 29 kwietnia 2006.

Dzięki uprzejmości kolegiseicento900, który to uczestniczył w tej imprezie znowu mamy temacik pelen świetnych zdjęć. Co tu dużo gadać, zapraszam do oglądania:

Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Mogę się podzielić moimi idolami z tej imprezy? Pierwsze miejsce to zdecydowanie Maluch z napisami M-Power, atrapą z Mercedesa oraz... niemieckimi blaszkami. Drugie miejsce to Łada Samara na lexusach oraz full-tuningiem. Brąz przyznaję wszędobylskiej zbadziewionej Hondzie Concerto, która całkiem niedawno straszyła Poznaniaków...

Do perełek właściwej marce, czyli BMW, zaliczam pięknego rekina w "dżerman stajlu" oraz cudowne E36 - typowy przykład samochodu przywiezionego z Niemiec i naprędce poskładanego! A tak serio, to szkoda, że brakło nowszych modeli - jedna "piątka", nie widać ani "trójek", ani "siódemek", a jak widzę koła z M5 lub M6 zamontowane na jakimś starszym modelu, to powoli robi mi się niedobrze...

Tak czy inaczej, wielkie dzięki za tą galerię!

linki w poście prowadzą do zdjęć z powyższej galerii wykonanej przez seicento900 - NIE SĄ MOJEGO AUTOSTWA!!

Awatar seicento900
    Auto
    Hyundai i10 1,1 Comfort '08, Ford C-max 1,8 TDCi '09, Hyundai ix20 Classic Plus '13

Domyślnie

Autek było dużo więcej, tyle że pamięć w aparacie jest ograniczona Ale wszystkie ciekawsze okazy mam uwiecznione. Generalnie większość była starszych typów "trójek" i "piątek".

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

czy to impreza w toruniu

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Tak, w CT.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Już nie mogłem się doczekać tej fotorelacji jak od jakigoś czasu AGENT mi o tym wspominał to normanie ciśnienie mi się podnosiło ale w końcu JEST !!! Co najmniej połowa beemek wygląda znakomicie a zwłaszcza czarne E36 coupe w pierwszym rzędzie zdjęć Jest wiele ładnych beemek ale jest też wiele zrobionych w "wieś stylu" :damn: Smutne to że tacy durenie bo inaczej nie idzie ich nazwać biorą się za tuning nie mając zielonego pojęcia o NICZYM Jak można tak niszczyć samochody...
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, bmwfan@wp.pl

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sebastian
    chcialbym zlozyc szcegoone powdziekowania DJ Brabusowi za tego Mpower malucha. jest swietny i chyba naarzie wyladuje na mojeje tapecie monitoru. jest swietny a ten wlot :lol: to jest juz cos :P:P
    Czemu to każdy dziękuje zawsze DJ'owi ?? (bez urazy) Przecież akurat on nie miał z tym nic wspólnego. Podziękować możesz dla mojego qmpla, który przesłał mi masę zdjęć, a ja potem cały dzień męczyłem sie z wrzucaniem ich na Fotosika.

Post skasowany, a w swoim poście napisałem wyjaśnienie, żeby potem nie było żadnych nieporozumień... *Dj*
    Były:
    (1.)

Auto
    *

Domyślnie

Hmm, faktycznie, "majówka".
    konto zamknięte

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

Na wstępie to trzeba przyznać, że pogoda dopisała wszystkim. Nic tylko leżaczek i opalanie na całego.
    Przechodząc natomiast do konkretów to trzeba przyznać, że niestety większość z pokazanych tam samochodów wolałem takimi jakie były po wyjeździe z fabryki bo zmiany w nich dokonane wołają o pomstę do nieba. :damn: Oczywiście zauważyłem na zdjęciach parę okazów, które jednak odrobinę ratują sytuację np.
    - E36 w pierwszym rzędzie zdjęcie 4 od lewej;
    - E31 (czyli doskonała seria 8 ) w trzecim rzędzie;
    - E34 w 12 rzęcie i 2 zdjęcie od lewej;
    - E30 w 19 rzędzie i również 2 zdjęcie od lewej;
    Wymieniłem tak na szybko tych parę chodź można jeszcze coś znaleźć. Nie rozumiem natomiast cwaniaków, którzy przyjeżdżają na zlot BMW na przykład Samarą albo starym i nie do końca ładnym Golfem MK2 i je pokazują jak gdyby nigdy nic.
    OT
    Czemu większość właścicieli tak pięknych (i przez wielu wymarzonych) samochodów BMW nie potrafi zrozumieć, że na ogół wystarczy w nich zmienić tylko felgi i samochód jest idealny. Oczywiście to jest tylko moje zdanie i nie chcę tutaj wszczynać kłótni.
    EOT

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Foty autorstwa znajomego

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Uprawnienia umieszczania postów