Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Czy ma powstać dział o "Zlotach, wystawach, spotkaniach"?

Głosujących
44. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

35 79.55%
  • NIE

9 20.45%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Nowy dział - zloty, wystawy, spotkania...

Domyślnie Nowy dział - zloty, wystawy, spotkania...

Podsunąłem ten temat tydzień temu moderatorom i adminowi, jednak niestety bez większego odzewu... Może Wy - forumowicze - zadecydujecie, czy jest nam taki dział potrzebny?

Myślę, że przydałoby się takie posegregowanie na forum, bo tak na razie to porozrzucane są takie relacje w różnych działach, pojawia się ich coraz więcej...

Co o tym myślicie?

P.S. Przypominam walkę o dział "Sport", a teraz nikt tam nie zagląda... ??:

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie Re: Nowy dział - zloty, wystawy, spotkania...

Sam pomsł wydaje mi się bardzo dobry, na pewno forum troche sie uporządkuje, ale obawiam się, ze ten dział może skończyć tak jak wspomniany wyżej "Sport" albo "Technika w motoryzacji"... Dlatego jeszcze nie jestem do końca przekonany, więc wstrzymuje się ze swoim głosem

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Myślę że zarówno dział "sport", "technika w motoryzacji" jak i planowany ten nowy są potrzebne. Może nie beda one tak popularne jak "nowości" czy "obecnie na rynku" ale to oczywiste według mnie... ja jestem na TAK w związku z nowym działem
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Ja jestem równierz na tak chociażby dlatego, że coponiektóre fotorelacje są exkluziv only 4 aG . Chyba nie warto żeby sobie gdzieś tam przepadły, uważam ten dział za jak najbardziej potrzebny mimo iż może on nie być jakoś bardzo popularny. Jednak pozwoli on na upożadkowanie i utrwalenie tych wszystkich fotorelacji jak dział Kompendium.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Moim zdanie nawet jeśli ten dział nie będzie tak popularny to jest potrzebny bo np. jakbym przegapił jakiś zlot, który odbył się niedaleko mnie przy takiej liczbie forumowiczów prawie mogę być pewny że się znajdzie właśnie w tym dziale. Czasami również mam chcę oglądania sobie wyjątkowych fur, które na codzień nie widać, a takowe najczęściej można spotkać właśnie na jakiś zlotach. I wtedy trzeba szukać po różnych działach, a tak zawsze jest w jednym miejscu Zauważyłem, że praktycznie ciągle te same osoby odwiedzające regularnie jakies spotkania motoryzacyjne. Gdyby któraś taka osoba miała kamerę ciekawiej by było gdyby z niej na takim zlocie zrobiła użytek i dała film na forum. Taki film bardziej odzwierciedla atmosferę takiego zlotu niż zdjęcia. No, ale nie każdy może sobie na to pozwolić.

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

Zagłosowałem na TAK a to z jednej bardzo prostej przyczyny aby to wszystko raz na zawsze uporządkować. Czasami bierze mnie ..... jak zapomnę gdzie była jakaś foto-relacja i latam jak ten nienormalny po całym forum i szukam. A tak nie będzie problemu. Ja od razu proponuje aby każdy kto będzie tworzył temat w takim dziale przed nazwą w nawiasie kwadratowym zapodał krótki jednowyrazowy opis takiej relacji tzn. [tuning], [wystawa] czy jakoś tak aby od razu było wiadomo co do czego (taka moja mała sugestia).

Domyślnie

Mówię zdecydowanie NIE !! Najpierw wszyscy mówią " jasne niech powstanie"
    A potem działy mają po 5 tamatów .
    www.szymonp.digart.pl- kilka moich zdjęć

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Nie chodzi o to ile tam bedzie tamtów ale po to aby to jakos uporzadkowac. Ja jestem na TAK!
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez 307_big_fan
    Mówię zdecydowanie NIE !! Najpierw wszyscy mówią " jasne niech powstanie"
    No jak dla mnie to ten dział może mieć 2 tematy ale najważniejsze będzie to, że gdy będę chciał obejrzeć jak tam się ludzie bawili na zlocie to nie będę tego szukał przez najbliższe dwa dni. Oczywiście zaraz tu podniosą się głosy o opcji Szukaj ale nie zawsze ona działa prawidłowo i czasami po paru nieudanych próbach mówię: dobra nie ważne i tak tam nic ciekawego nie było.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez 307_big_fan
    Niech ma 5 tematów, ale weź i znajdź mi szybko fotorelację Renówy z Bemowa, zdjęcia Weteranów Szos AGENTA albo moje fotki z Poznania...

Uprawnienia umieszczania postów