Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: [Project Kahn] Range Rover Sport

Awatar debosy
    Auto
    nie mam

Domyślnie [Project Kahn] Range Rover Sport

Co sądzicie o tym??

Ja jestem zachwycony. :shock:

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Przekombinowany... :/
    Nie jest tak stylowy jak oryginał ani tak bajerancki jak Escalade
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

:shock: :shock: Jest naprawdę taki jaki powinien być. No może poza dwoma elementami, za którymi jakoś tu nie przepadam:
    - podnóżki;
    - chromowane ramki wlotów powietrza na błotnikach;
    Innych minusów nie dostrzegam. Jedyny słuszny kolorek do takiego auta to właśnie zastosowany tu czarny. Jednym słowem kupuję.

Domyślnie

debosy - pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu z błędnego "khan" na poprawne "kahn" - mam nadzieję, że nie masz mi za złe! :susp:

Co do Range'a, to jest on jedną z wielu propozycji ekskluzywnej firmy tuningowej "Project Kahn". Zajmują się przerabianiem drogich samochodów dokładając do nich wypasione dodatki w postaci nawigacji, konsol, monitorów w zagłówkach oraz co najważniejsze OGROMNYCH felg sygnowanych własnym logiem. RR Sport jest tego najlepszym przykładem - konsola PS2, system nawigacji z DVD oraz dwoma 7-calowymi monitorami w zagłówkach oraz potężne 22-calowe koła. Do tego dochodzi wiele "smaczków" w postaci wykończeń w aluminium, włóknie węglowym, tytanie oraz specjalnym drewnie.

Więcej informacji o tym samochodzie oraz innych znajdziecie na stronie http://www.projectkahn.com

Awatar debosy
    Auto
    nie mam

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    debosy - pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu z błędnego "khan" na poprawne "kahn" - mam nadzieję, że nie masz mi za złe! :susp:
    Spoko , pomyliłem się przy wpisywaniu tematu , dzieki za poprawkę.

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

(...)Więcej informacji o tym samochodzie oraz innych znajdziecie na stronie http://www.projectkahn.com
    Fajna stronka
    A co do Range Rovera to nawet, nawet
    Ładnie prezentuje się na tych fotkach (ta czerń ).
    To co mi się w nim nie podoba to te chromowane obwódki dookoła wlotów powietrza na błotnikach.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez poorwich
    A co do Land Rovera to nawet, nawet
    :shock: Widzisz cos czego ja nie? A moze padło mi juz na oczy? Patrze nadal i zadnego Land Rovera nie widze...

Co do Range Rovera (sory tylko tego widze :damn: ) to podoba mi sie. Fajny motyw przejety z BMW mianowicie "płetwa rekina" na dachu. Dyskretne zmiany aczkolwiek miłe dla oka. Auto nie jest wyzywajaco szpanerskie a zmieniło sie na znaczacy +. Podoba mi sie.
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Fajny motyw przejety z BMW mianowicie "płetwa rekina" na dachu
    Mam nadzieję Wielbłądzie, że wiesz, że każdy RR Sport ma taką płetwę na dachu... :susp:

Co do kratki wylotu powietrza na błotniku, to również każdy ma srebrną (nie chromowaną), w wypadku Kahn'a dołożono jeszcze srebrną siateczkę wewnątrz!

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Fajny motyw przejety z BMW mianowicie "płetwa rekina" na dachu
    Mam nadzieję Wielbłądzie, że wiesz, że każdy RR Sport ma taką płetwę na dachu... :susp:
    Wielbłądzie co się ostatnio z tobą dzieje?? :lol:

Co do auto to... niepodoba mi się. Wygląda jak po marnej jakości tuningu, felgi są bardzo nieciekawe i za bardzo odznacza się ta kratka na błotniku co wygląda strasznie :damn: Szczerze to chiałbym aby mi się podobało ale niestety... nie wchodzi mi ten tuning :damn:
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Przykro mi ale nie jestem w stanie zapamientac gdzie kazde auto ma antene oraz jak wyglada no... ??:
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Uprawnienia umieszczania postów